secret-man nasıl sosyal fobiyi yendi

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
1lh4n

Re: secret-man nasıl sosyal fobiyi yendi

Mesaj gönderen 1lh4n »

morlavanta yazdı:sonra bilmiyorum işte, herşey düzelmişti hayatımda, arınmış, huzurlu bazen de inanılmaz mutlu hissediyordum.Tepkilerimi verirken karşımdaki üzülecekmiş, sevinecekmiş umrumda bile değildi...Sonra herşey bozuldu, sanki temeli bozuk bir bina yaparsın da yıkılır ya, aynen öyle oldu, yine yıkıldım.

Lustral kullandım bir ara ve 50 mg ydi sanırım, Allah ım kullandığım belki de en iyi ialçtı fakat gelin görün ki eski ben değildim.Hiçbir şeye sinirlenmeyen, ağalayamayan biri, fazla optimisttim ve bu halimden sıkılmaya başlamıştım.

Ve hayatım kötüye gidince doktoru da bıraktım ilaçları da, yalnız birdenbire bıraktım, 6 ay neler çektim:kızgınlık mı, baş dönmesi mi, halsizlik mi...

Şu an belki de ilaçları bırakmam hataydı galiba, çünküğ ilaçları bıraktım bırakalı hayatımda olumlu bişi olmadı...

Karajkterimin değişmesini istemiyorum, ilaca bağımlı olmak istemiyorum, kilo almak istemiyorum ama durum şu ki, en iyisi ilaç tedavisiydi galiba...
bilişsel davranışçı terapiyi öğrenebilceğin bi danışman bulma şansın varsa bide böyle denemeni tavsiye ederim kesinlikle
secret-man

Re: secret-man nasıl sosyal fobiyi yendi

Mesaj gönderen secret-man »

morlavanta tiyatro kursuna yazılsana.emin ol çok faydalı oluyo.ben o şekilde atlattım.yoksa atlatamazdım...3 ayda şipşak sonuç veriyor. [smilie=beach.gif]