kasiyerlik yapın...

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
derya1906

kasiyerlik yapın...

Mesaj gönderen derya1906 »

arkadaşlar meraba uzun zamandır girmiyodum çünkü sf den kurtuldum nasıl kurtulduğumu
sorarsanız kasiyer olunca insan ister istemez unutuyo artık müşterilerle kavga eder hale
bile gelebiliyosunuz 1 sene oldu benim ve bu market sayesinde heralde herişi yapabilirim şimdi o yüzden size tavsiyem cesaretinizi toplayıp bi markette kasiyerlik yapın geçici olsa bile ama şimdi daha başka sorunlarım var aşk belası....
devrim_

Re: kasiyerlik yapın...

Mesaj gönderen devrim_ »

Tüm SF'liler olarak cümbür cemaat kasiyer olalım yani.. bizi istihdam edecek kadar çok market olduğunu sanmıyorum. :)

SF'den kurtulduğuna sevindim,tebrikler.
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

Kayserililik yapın diye okudum başlığı :D Tüccarlık yaparak sefeyi yenersiniz diyecek sandım :D
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

boşuna yıllarca üniversite okuyup öğretmen olmuşum.halbuki çözüm ortadaymış.kasiyerlik yapın!!

bi arada forumda biri amelelik yapmayı önermişti.bedenen çok yorgun olunca sfyi düşünmüyomuşda insan.
Kullanıcı avatarı
berceste

Mesaj gönderen berceste »

Hmm, sfli bir öğretmen olarak ben de her markete gidişimde düşünmüşümdür. Acaba ben bu işi yapabilir miydim diye.. Her türlü insan çıkıyor. Hele o express kasalara 5 ürün yerine araba dolusu ürünle gidenler yok mu... Yani adam kuralları çiğneyecek kadar özgüvenli, kasiyer uyarıyor ona rağmen ısrarla başka kasaya gitmiyorlar. Ama ben de kasiyerden paramın üstü olan 1 kuruşumu istedim bir kere de olsa. Hep içimde kalırdı o 1 kuruşlar. Her ürünün fiyatı virgülden sonra 99 ile bittiği için, kendimi aptal yerine konuluyormuş gibi hissediyordum.Güya 1 kuruşa mı kaldık diye gurur yapıp istemicez.Kimbilir ne kadar kazanıyorlardır o verilmeyen para üstlerinden.. Ama helal etmiyorum o ayrı. İlla istemek mi gerek. Sfli olan var isteyemeyen var kardeşim. Haram olsun baya da :D
Günü yok, dünü yok, yeri yok
Nasıl da zor ona sevda hevesi
Düşü yok, sesi yok, izi yok
Nasılsa açamaz gölge çiçeği...
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

sadece kasiyerlik değil tabi.. insanlarla muhatap olmak zorunda kalınan herhangi bir işte çalışmak iyi geliyor.
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

ben şimdi barda müşterilerle sürekli irtibat halindeyim. ilk günler zordu, artık biraz daha sosyalim.
..............Resim.................~~Resim
Rainbow

Mesaj gönderen Rainbow »

mahsunkul yazdı:ben şimdi barda müşterilerle sürekli irtibat halindeyim. ilk günler zordu, artık biraz daha sosyalim.
oo mahsun demek barda çalışıyosun.. her yerde çalışmanı beklerdim de barda çalışmanı hiç beklemezdim. şaşırttın beni
We may have losed the battle, but not the war
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

bar, büfe karışımı bi yer. havuz başında. buralara yolun düşerse uğra ;)
Rainbow

Mesaj gönderen Rainbow »

mahsunkul yazdı:bar, büfe karışımı bi yer. havuz başında. buralara yolun düşerse uğra ;)
eğer oralara gelirsem kesin uğrıcam
We may have losed the battle, but not the war
Kullanıcı avatarı
öfkeli

Mesaj gönderen öfkeli »

beyazbulut yazdı:bi arada forumda biri amelelik yapmayı önermişti.bedenen çok yorgun olunca sfyi düşünmüyomuşda insan.
bu çok doğru yorgunluk veya başka bir fiziksel sorunum olduğunda sf yi daha az düşünüyorum. bu arada kasiyerlik bankada yaptım sonra devam ettim kredi sattım ama sf yi yenme konusunda çok yardımını göremedim. muhtemelen de yararlanmasını bilemedim durumdan.
Karar : Toplum sağlığını bozma ve insanları hayata karşı soğutma suçlarından tutuklu sanık "Sosyal Fobi" nin İDAMINA!........
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

yapmayın abi, abla, sf'linin yapabileceği en son işlerden biri kasiyerlik.

güvenlik görevlisi olun. yada gece bekcisi, postacıda olabilir.
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

halkla ilişkiler kurtarmaz mı
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

mahsunkul yazdı:yapmayın abi, abla, sf'linin yapabileceği en son işlerden biri kasiyerlik.
bence en doğrusu bu..zor çok zor ama en kısası, en sağlamı..ee herşeyin bir bedeli var..hem uzmasın hem iş bitirci olsun diyosankarşılığın "çok zor" kadar bir ücreti bayılmak gerekiyor..6 ayda tümüyle sf den kurtulma garantisi geeel vatandaş:)
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

kaşif yazdı:
mahsunkul yazdı:yapmayın abi, abla, sf'linin yapabileceği en son işlerden biri kasiyerlik.
bence en doğrusu bu..zor çok zor ama en kısası, en sağlamı..ee herşeyin bir bedeli var..hem uzmasın hem iş bitirci olsun diyosankarşılığın "çok zor" kadar bir ücreti bayılmak gerekiyor..6 ayda tümüyle sf den kurtulma garantisi geeel vatandaş:)
tabi sadece kasiyerliği kastetmiyorum, garsonluk, boyayalım abicilik, resepsiyoncu vs vs vs... sıkıyosa:)