Sosyal Fobinin Kesin Çözümü: "HİPNOZ"

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
the_lost_man

Sosyal Fobinin Kesin Çözümü: "HİPNOZ"

Mesaj gönderen the_lost_man »

Arkadaşlar, merhaba ben 23 yaşındayım. Kendimi bildim bileli sosyal fobi karakterimin ayrılmaz bir parçası. Yani şu ana kadar öyleydi. Bir cumartesi günü hipnoz terapisine katıldım ve mucize gerçekleşti. Hipnozdan sonra hayatım değişti diyebilirim. Hipnoz esnasında bilinçaltına inilerek sf nin kaynağı tespit ediliyor. Toplam 6 seans uygulanıyor, ben sadece bir seansta bu kadar değiştiysem, 6. seansın sonunda kendimi düşünemiyorum. İyileşmek isteyen arkadaşlar mutlaka bu yöntemi deneyin. Kesinlikle pişman olmayacaksınız. Hem o kadar uzun süre beklemenize de gerek yok. [smilie=dance3.gif] [smilie=dance3.gif] [smilie=dance3.gif]
**Açılmamış kanatların büyüklügü bilinmez!**
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: Sosyal Fobinin Kesin Çözümü: "HİPNOZ"

Mesaj gönderen mahsunkul »

alakası yok. koşullu şartlandırma olur ancak. iyileşeceğine inanırsan davul zurna saz, her yol uyar..
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

thelostman, bilgi için teşeekkürler..biraz ayrındtıya girersen de fena olmaz..mesela ne gibi gelişmeliroldu? yada gözlemleyebildiğin kadarıyla hipnoz ayrıntıları neler?gelişmeleri bekliyoruz kolay gelisn
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

ne acayip şeyler var ya. enterasan. [smilie=crazy.gif]
Kullanıcı avatarı
antonio_montana

Mesaj gönderen antonio_montana »

doğru söylüyor, sf bilinçaltındaki otomatik düşüncelerden kaynaklanıyor, olumsuz düşüncler gerçekci düşünclerle yer değişitirildiğinde sf ortadan kalkar.
Kullanıcı avatarı
leisen

Mesaj gönderen leisen »

güzel hadi hemen yaptıralım öyleyse... [smilie=bb.gif]
Acıyı , acımasızlığı ve mecburiyeti sevmezdi insan...Ve sadece gerçeğe inanırdı...Fakat sadece iki gerçek vardı hayat ve ölüm...Hayat acımasız , ölümse acıydı...Ve insan sevmeye mecburdu..!
...
Kullanıcı avatarı
Kılçık

Mesaj gönderen Kılçık »

yaptırmasına bende yaptırırım ama bu işin külfeti nedir :(
yararlı olacağını ben de düşünüyorum,en azından denemek lazım,ama seans ücreti nedir?ve güvenilir kişiyi nasıl bulucaz?
depres

Mesaj gönderen depres »

Ben hipnoz yaptırmadım ama yaptırmayı düşünüyorum. Pahalı bir uygulama. Tabiki acaba düzelcek miyim yoksa yaptırmak boşamı gidecek diye kafamda sorular var. Bu işi nettten araştırdım, Dr Bülent Uran'ın www.hipnozmerkezi.com adlı sitesi var. Sitede anlatılanlara bakılırsa hipnoz çok faydalı bir uygulama.
Kullanıcı avatarı
antonio_montana

Mesaj gönderen antonio_montana »

ben ilk fırsatta hipnoz yaptırıcam. bilinçaltımda gereksiz bana zarar veren birsürü dşünce var. eskiden büyük bi hata yaptığım zaman kendime hakaret ederdim sonra bunu farkına vardım artık hata yaptığım zaman bende insanı bende hata yapabilirm diyorum. bazı olumsuz düşüncelrimi yendim. ama hipnoz gerkli güvenilir işinde uzman olan birisine.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

kesin çözüm şu:
sol gözünüzü kapatın, sağ ayağınız üzerinde 3 kere zıplayın. her defasında git sefe git sefe diyin.
hipnozdan daha kesin bi çözüm....
de te fabula narratur
sinan_demir

Mesaj gönderen sinan_demir »

arkadaşlar hipnoz tedavisini görmüş biri olarak sunu söylebilirim ki benim için tam bir hayal kırıklığıydı 4 seans gittim ve hiç bir etkisini görmedim bırakın iyileşmeyi daha kötü oldum ve artık bundan kurtulamıcağımı düşünüyorum...
ilkdefa

Mesaj gönderen ilkdefa »

the_lost_man yazdı:Arkadaşlar, merhaba ben 23 yaşındayım. Kendimi bildim bileli sosyal fobi karakterimin ayrılmaz bir parçası. Yani şu ana kadar öyleydi. Bir cumartesi günü hipnoz terapisine katıldım ve mucize gerçekleşti. Hipnozdan sonra hayatım değişti diyebilirim. Hipnoz esnasında bilinçaltına inilerek sf nin kaynağı tespit ediliyor. Toplam 6 seans uygulanıyor, ben sadece bir seansta bu kadar değiştiysem, 6. seansın sonunda kendimi düşünemiyorum. İyileşmek isteyen arkadaşlar mutlaka bu yöntemi deneyin. Kesinlikle pişman olmayacaksınız. Hem o kadar uzun süre beklemenize de gerek yok. [smilie=dance3.gif] [smilie=dance3.gif] [smilie=dance3.gif]
sinan_demir yazdı:arkadaşlar hipnoz tedavisini görmüş biri olarak sunu söylebilirim ki benim için tam bir hayal kırıklığıydı 4 seans gittim ve hiç bir etkisini görmedim bırakın iyileşmeyi daha kötü oldum ve artık bundan kurtulamıcağımı düşünüyorum...
Ya nerelerde aldınız bi belirtseniz ???
sinan_demir

Mesaj gönderen sinan_demir »

sinan_demir yazdı:arkadaşlar hipnoz tedavisini görmüş biri olarak sunu söylebilirim ki benim için tam bir hayal kırıklığıydı 4 seans gittim ve hiç bir etkisini görmedim bırakın iyileşmeyi daha kötü oldum ve artık bundan kurtulamıcağımı düşünüyorum...
Ya nerelerde aldınız bi belirtseniz ???[/quote]

Ben göztepede özel bir klinikte almıştım.
Kullanıcı avatarı
cayko09

Mesaj gönderen cayko09 »

slm arkadaşlar hepinize ben cayko aydın merkezden bendede sf var hemde 20 yılı yakın bir zamandır bütün dünyam kararıyo adını duyduğum zaman bile ama araştırdım araştrıdım en iyi sonucu hipnozla alındığını öğrendim ve hipnoz olmayı düşünüyorum .ayrıca bi ablamız var derdimi onunla paylaştım saolsun bana kelimeleriyle olsun yardımcı oluyo bu hipnozcuyu bile o buldu bana derdinizi anlatın herkese hemde herkese yemin ediyorum içinizdeki o hastalık varya kıyıya köşeye sıkışıyo ne yapacanı bilmiyo yani yaşam alanı daralıyo içinizdeki çocuk mutlu olmaya başlıyo.iyileşir gibi hisler duymaya başlıyorsunuz hipnozada gidince bişey kalıcanı sanmıyorum .bu düşünceler bile bana mutluluk veriyo.
CaYKo
meçhul

Mesaj gönderen meçhul »

slm bu illeti çeken tüm arkadaşara evvela bu illet hakındaki bilgileri benim gibi dünyası kararmış insanlarla paylaştığınız için sonsuz teşekkürler ben 15 yıllık sosyal fobim bu hastalığın isminn olduğunuda yeni örendim ve inanın çok ama çok mutluyum ve çokta umutluyum artık bu hastalık öyle bir hastalıkki anlatmakta zorluk çekiyorum bütün duyguları haps ediyor insanın derdinini anlatma özgürlüğünü elindan alıyor düşünün derdiniz var içiniz kan ağlıyor ama anlatamıyorsunuz [ bu hastalık hayallerim ve geleceğimle oynadı inanın bir Allah bilir ama sıra bende demekki tedavi edilmesi mümkün [smilie=bye.gif] bir hastalıkmış da haberim yokmuş offfffffffffff geçen yıllara .