ARKADAŞLAR BEN YENDİM BÜYÜK KISMINI SİZ DE YENEBİLİRSİNİZ=)

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: ARKADAŞLAR BEN YENDİM BÜYÜK KISMINI SİZ DE YENEBİLİRSİNİZ=)

Mesaj gönderen mahsunkul »

*ehauahehe nasıl yendim ama :p

Bende yeneyim böle* bi başlık açacam:)
..............Resim.................~~Resim
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

selam sefaesen94.. dediklerine katılıyorum..üzerine gitme işi kesinlikle..ama hoşuma giden bişey okudum yazında..demişsin ki: 4 günde %40 yendim..bunu neyle ölçtün..fobimetre diye bi aygıt mı var :D :D ..tabi bu, işin latifesi..eğer %40 yendiğini hissediyosan öyledir ve inşallah devamı da gelir..Allah üç haneli rakama çıkmayı nasip etsin hepimize..
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
Sensizlik

Mesaj gönderen Sensizlik »

Diksiyon kursundayken hoca her hafta bizi kaldırıp sunum yaptırıyordu buna alışıp rahatlamamız için. Ben kalkınca kendimi tuhaf hissetmiştim, heyecan vardı. insanların yüzüne gülümsemeyle bakıp konuşmamı yaptım, ilk 5 dakika zor oluyor. Sonra insan keyif de alıyor açıkçası, keşke konuşma süresi uzasa diye düşündüm. Bu aktiviteler artıkça sosyal fobinin etkileri azalacaktır.
pulse

Mesaj gönderen pulse »

Ben arkadaşlara malesef katılmıyorum.Çünkü bende noyun titremesi var.Deneme yaypıp ilerlemek moraş bozmak ve kendimi çökertmekten oteye gıdemıyor.Çünkü her karsılasmada rahatsızlık nuks edıyor ve hafiflemıyor.Olumsuzada yormuyorum ama olan gercekler ortada!!!:(
Kullanıcı avatarı
sitemdepresif

Mesaj gönderen sitemdepresif »

Arkadaşımız SF ile ilgili olarak fobisinin üstüne gitmiş ve gayet başarılı bir adım atmış. Bunu burada sen sf li değilsin ya da öylesin diye polemik haline getirmek meselenin özüne zarar verir kanaatindeyim. Çok başarılı bir adım atmışsın. Umarım ilaç ismini kimse ile paylaşmaz ve iyi bir doktorla düzenli ve disiplinli bir tedaviye başlarsın.
Bir cümlelik bir nokta değilsiniz !!!