slm

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
_sehrinazizi_

slm

Mesaj gönderen _sehrinazizi_ »

Foruma ilk kez yazıyorum.Neden nasıl diye durmadan sorarak, herşeyi sorgulayarak, kendimi tutarak, kendimi arayarak geçmiş 30 sene. Sonunda sosyal fobi dedikleri sorunu (sorun olarak görmedigim birşeydi sadece düzene aykırıydı) yendim mi? Evet büyük ölçüde yendim sanırım. Son anda uçurumun eşiğinden dönüp hayata tutunmayı başardım, öyle olduğunu söylüyorlar. Sorunlarla boğuşurken kaybedip hayallerime hiç uymasa da her sabah istemeye istemeye gittiğim bir işim ,düzgün bir maaşım. işyerinde anlaştığım arkadaşlarım (anlaşmak zorunda olduğum için) , yakın zamanda evlenecegim bir kız arkadaşım var. Peki mutlu muyum? Hayır. İçinden çok yaşayıp , hiç yaşamamış gibi. Nasıl anlatmalı birşeyler eksik. Olmak istedigim yerlerde değilim. Kaybettim. İstediklerim bunlar değildi. Birşeyler ortaya koyabileceğim ifade edebilecegim birşeyler olmalıydı. ARtık çok geç gibi. 30 yaş bunalımı mı :) Bugün bunalımdayım. İYi geceler