Allah beni ıslah etsin..

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
tradewind

Allah beni ıslah etsin..

Mesaj gönderen tradewind »

arkdaşlar yanlış olduğunu bildiğim halde aşırı yalan atıyorum
yalanlarım bitmmiyor.bide aşırı derecede övülmek istiyorum . geçen biraz çevre benden bahsetsin diye polisi dövdüm sorada emniyette suyumu çıkardılar hal bırakmadılar
neyse eve geldim arada 2 gün geçti sebze pazarında alışverişe çıkmıştım
tam o sırada belidiye zabıtaları denetim yapıyordu esnafta öyle bir korkuyordu ki sanki azraili gelmişti içimden gene ''birini dövsem benden iki hahta bahsedilir '' geliyordu
tam o sırada onümdeki esnafla bir zabıta tartışıyordu ve millet hep bakıyordu fırsat bu dedim domates kasasıyla birinin kafasına vurdum onlar çoktu başıma çulandılar beni haşat ettiler
o esnafda bakıyordu yardım etmedi her seferinde başıma bu olumsuzluklarda gelse
aklım başıma gelmiyor şu an belediyeyi bassam mı diye düşünceler içindeyim ama yerimde siz olsanız yapmazmısınız acaba yani bu düşündüklerim sf midir yoksa
sen ne güzel şeysin laleağacı!!
ugurd

Re: allah benim kökümü kurutsun

Mesaj gönderen ugurd »

sosyal-fobi yle alakası yok gib duruyor da bi doktora görün istersen..
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

daha once boyle seyler duymadım. ama .henuz tespit edilmemis. bir sendromun olabilir.
BEN BENİM
sispro

Mesaj gönderen sispro »

vahimmiş. çünkü demek ki içinde bir nevi tyler durden peydahlanmış senin.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

Bi doktora görün hiç bekleme, korktum ben senden (:
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
unbreakable_m

Mesaj gönderen unbreakable_m »

sf diil ama biraz takıntılı düşünce yapısına benziyo bencede doktora gitmen lazım sana da yazık yoksa hiç hal kamıycak :)
Kullanıcı avatarı
tradewind

arkadaşlar doktora gitmiyor değelim her gittiğimde doktorun neyin var sorusuna gerçek derdimi unutup başla şeylerle cavap veriyorum en son gittiğimde doktor sormuştu neyin var diye sormuştu doktora Ambivalenznevrastenolojikasyon um var demiştim bu lafda aklımda bir yerden girmişti nerde girmişse. işi aslı arkadaşlar orada bir kız varda bende kızın gözüne girermiyim kız bu ne kadar bilgilidir desin diye böyle anlamsız şeyler ürettim
tabi doktoron tepkisi sen kendi hastalığını biliyorsun çık git tedavini yap yani o sandıki onla alay ediyorum 3 yıldır bana deliderler diye kimseyede söylüyemiyorum
mistir_spak

Mesaj gönderen mistir_spak »

davranısların benım davranıslarıma cok benzıyor gercekten zor bı durum saldırganlıgın paranoyak olmandan dolayı gelısmıs olabılır.bende paranoid sızofrenım. antipsikıtotık ilaclar denedınmı risperdal fılan yalan konusuna gelınce asırı yalan sölemek bı sure sora ınsanı sızopren yapar.gerceklerden kopmamalısın.beynınde bölunmeler olusur beynın her noktasında degısık bı kısılık olusur ve kendını tanıyamazsın.ben mesela bır hafta akplıysem öbur hafta mhplı oluyorum akp bana ters gelıyo sora dtpye gecıyorum sora baska bı partıye gecıyorum bu benım sucum degıl beynımdekı kımyasal bozuklugun sucu ve böle yasamak ınankı cok lanet bısı allah kurtarsın senı
Kullanıcı avatarı
tradewind

davranısların benım davranıslarıma cok benzıyor gercekten zor bı durum saldırganlıgın paranoyak olmandan dolayı gelısmıs olabılır.

birader benim insan öldürme gibi girişimlerim olmamış bahsettiğim olaylar ben konuşulayım,beni övsünler isteğinden kaynaklandığını tahmin ediyorum
amacım insanı öldürmek değil tabi bunu yapmak için sadece insanları dövmüyorum bunun yanında aşırı süslemelerim var mesele ben 1.85 boyundayım son derece kendim fiziğimden memnunken benden daha uzun veya yakışıklı biri gördüğümde hani bir şeyi ayıklarsın ya üstte kalan yaramaz atılık kalıntılar olur ya kendimi onlara benzetiyorum
yalana gelincede ne hap tesir ediyor nede telkin onlarca hap yuttum ne geberdim nede düzeldim
defalarca mort ediliyorum yalanlarım apaçık gözüküyor olamasına rağmen hala yalal atıyorum ve zaptedemiyor kendimi
allah belamı versin nefret ediyorum bu halimden
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

Bir adam, (dodisi gelmiş)-Dodi dodi dodi, der durur.
Profesör -Bilimde Dodi sendromu adını verdiğimiz vaka ile karşı karşıyayız.
Vücutta çikolata seviyesinin düşmesi, dodi keseciğini tetikler, beyindeki dodi merkezinin de harekete geçmesiyle, kişi dodilemeye başlar. Tek ve kesin çözümü vardır. Dido yemek.

Dodisi gelene dido...
Aryık yalnız değilim :)
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Her yerde odak noktası olmayı istemek bir kere çok da sağlıklı bir düşünceye benzemiyor üstüne ilgi göremeyince ordakileri dövmek,şiddet kullanarak ilgi çekmeye çalışmayı ekleyince olay Tehlikelide bir hal alıyor !!! sizde şikayetçisiniz bu durumdan tek başınızada çözemeyeceğiniz bir sorun belli ki, bu durumda birde uzman yardımı alıp sonuçları görmek en doğrusu gibi görünüyor.
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
tradewind

aslında ilgi odağı olma siteği aşı vardır ama aşırı ilgi gösterilsede doyamıyorum ilgiye
dışarda bu doyumu alamayıncada düşerimde bi obama,bi erdoğan olarak yaşıyorum
sanki ben ben değilim.geçen babama haram ekmek bu eve sokuyorsun demişim de olacak şey
değil be arkadaşım
aynen seninki gibi bir gün akpliyken diğer gün mhplileşebiliyorum bu benzerliğim var geçen m sarıgülün bir sözü hoşuma gitmişti hemen oracıkta değiştim
ugurd

Mesaj gönderen ugurd »

bende de insanlardan korkma fobisi açığa çıktı.dışarı çıkarken zorlanabiliyorum.
sana tavsiyem arkadaşım sabra tutunman Allah benim kökümü kurutsun demekten vazgeçerek başla işe Allah bana acısın de.
Kullanıcı avatarı
r_ozurlu
Admin

Mesaj gönderen r_ozurlu »

Kendi tespitini kendin koydun, doktora care icin gidiyorsun ona da alakasiz seyler anlatiyorsun bizden beklentin nedir peki ?

Bence önce ne istedigini, hayattan ne bekledigini bir kagida alip yazmali ona göre bir yol cizmelisin , yoksa bunun sonu gelmez ki
mistir_spak

Mesaj gönderen mistir_spak »

tradevın bu olay sızofrenıye benzıyor senınkı yada kısılık bölunmesı yada asagılık komlexsı olabılır bende aynı dertden muzdarıpım ben daha care bulamadım kendıme rısperdal fılan kullanıorum beynım bıraz normale donuyo ama genede saglıklı bı ınsan beynı gıbı degıl takmıyorum artık hıcbısıyı kendımı böle 80 tane kısılıge bölunmus olarak yasıyorum hayatı napalım bızde böle yaradılmısız.cözum bulursan banada söle