Normal bir insanın gözünden nasıl göründüğünüze bakın.

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
rüzgar

Re: Normal bir insanın gözünden nasıl göründüğünüze bakın.

Mesaj gönderen rüzgar »

ya niye adamın gözleriyle dalga geçiyorsun. ayıp yavrucum ayıp :)
bemiks

Mesaj gönderen bemiks »

ya kardeş o kadar da oldugunu sanmıyorum. bana göre herkes bir parca sf li dir.
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

Normal insanın gözünden bakmakla zaten hatayı baştan yapmış oluyoruz. Ne gereği var; biz anormal miyiz ?
psikosomatik

Mesaj gönderen psikosomatik »

sfli değilsen burda ne işin var. insanlara zarar vermek içinmi.
En son psikosomatik tarafından 10 May 2011, 06:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
psikosomatik

pardon kimse üstüne alınmasın. adamın biri bişeyler yazmışda ona cevaptı. yanlış yere yazdım. sevgiler herkese.
En son psikosomatik tarafından 10 May 2011, 07:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
psikosomatik

bu arada yazdığım yanlış sfli olsanda olmasanda bu foruma gel. fakat zarar verici yazılar yazma.
Kullanıcı avatarı
joseraul

Mesaj gönderen joseraul »

Normal insanlara genelde negatif gözüküyoruz.

Genelde kasıntı, odun gibi, dengesiz, aksi, ezik, soğuk, pısırık, sorunlu, vs şekillerde gözüküyoruz.
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

Normal insan yoktur, biz sfliler kendimizi hasta olarak tanımladığımız için hakkında çok az veriye sahip olduğumuz diğer insanlara normal yakıştırması yaparız, hem normal insanın dünya standardı kimdir nedir ki??
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
erkan

Mesaj gönderen erkan »

joseraul yazdı:Normal insanlara genelde negatif gözüküyoruz.

Genelde kasıntı, odun gibi, dengesiz, aksi, ezik, soğuk, pısırık, sorunlu, vs şekillerde gözüküyoruz.
Aynen ;
Ben kendimi bu dediğin gibi düşünüp , hissederken başkasının ne düşündüğü umrumda değil.:) Baya bi enteresan durum aslında.
citizen

Mesaj gönderen citizen »

Normal insanın gözünden... hatayı burda yapıyoruz kendimize baştan ANORMAL yaftası yapıştırıyoruz
epiter

Mesaj gönderen epiter »

Aslında sorun az konuşmakta veya çok dinlemekte değil sorun tamamen beden dili.Ezik gibi oturup konuşsan da sosyal fobi izlenimi oluşturuyosun.İşyerinde yüzde 90 sf potansiyelinde olan biri var işten snra spor yapıyor sonderece fit olmasına rağmen sonra da tenis oynuyo bigün asansörde karşılaştık yaptıklarını söyledi çok isteksiz ve yorgundu ben de beklediği cümleyi söyledim.Nekadar enerjik ve sosyalsin... Şahsen o neler başarırsa başarsın bendeki bu izlenimin değişmesi çok zor olur.Oyüzden çevremde benim böyle oldğumu düşünen insanlara kızmıyorum.Tek sorumlusu benim tutumlarım.aslında ne yaptığımızdan çok nasıl yaptığımız benim bu konuda istediğim tiyatro kursuna yazılmak ama sadece uzak bir istek.Onu da fobik bir arkadaştan çok önce duymuştum daha yeni mantıklı gelmeye başladı
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

epiter yazdı:Aslında sorun az konuşmakta veya çok dinlemekte değil sorun tamamen beden dili.Ezik gibi oturup konuşsan da sosyal fobi izlenimi oluşturuyosun.
aynen öle. birde sf izlenimi vermemek için zoraki bi kaç laf edeyim derken dahada açığa vurusun kendini..toparlayayım dedikçe batarsın..sussak bi türlü konuşsak bi türlü.. [smilie=dash3.gif]
..............Resim.................~~Resim
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

Konuşmayacaksanız ve konu ilginizi çekmiyorsa hiç aralarında durmayın yalnız oturun,köşenize çekilin.Gerekirse onlar yanınıza gelsin.Varsın sohbetinizi beğenmesinler güle güle giderler.Geçen sene(sfyi farkettiğim ilk sene) çok yapardım boş insanların peşlnden kuyruk gibi dolaşırdım.Şimdi uzaktan bakıyor ve benim önceden yaptığımı yapanları gördükçe içimden onlara gülüyorum.
bulantı
Kullanıcı avatarı
gorunmezadam

Mesaj gönderen gorunmezadam »

bir şamaşır deterjanı reklamında diyorduki kirlenmek guzeldir.
sosyal fobililer için diyorumki rezil olmak guzeldir rezil oldukta bagışıklık kazanırsınız . :)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

gorunmezadam yazdı:bir şamaşır deterjanı reklamında diyorduki kirlenmek guzeldir.
sosyal fobililer için diyorumki rezil olmak guzeldir rezil oldukta bagışıklık kazanırsınız . :)
tamam bi dahaki buluşmada kurban sensin:)
..............Resim.................~~Resim