HEDEF ÇOK ÖNEMLİ

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
sefaesen94

HEDEF ÇOK ÖNEMLİ

Mesaj gönderen sefaesen94 »

Öncelikle bn 16 yaşında bir gencim ve bir sosyal fobiğim son 1,5 yılda ortaya çıktı bu özellikle okuldaki arkadaş ilişkilerimi çok olumsuz yönde etkiliyodu sf tam bir buçuk kaçtım ne olcağımı düşünmeden kaçtım ve bir hafta önce arkadaşımın önerisiyle eklediğim bir kızla netten görüşmeye başladık kıza karşı çok hafifde olsa birşeyler hissediyordum 2-3 hafta yazıştıktan sonra kız bana neden benimle bu kadar sık ve samimi konuşuyorsun bana karşı birşeyler mi hissediyorsun dedi bende evet demek durumunda kaldım ben kızdanda aynı cevabı beklerken kız bana ben seni henüz tam manasıyla tanımıyorum bile demezmi o zman sinemaya gidelim demek zornda kaldım yapçak bişi yoktu ne kızı kaybetmek istiyordum nede oraya gidip konuşacak cesaretim vardı öyle ya gidersem kesin yüzüm kızaracaktı ve 4 gün sonrası için sözleştik bende bu dört gün içinde önce psikoloğa gitmeyi düşündüm ama sonra doktorun izinli olduğunu öğrendim artık iş başa düşmüştü elimden geleni yaptım kendimi sokağa attım önüme gelene saati sordum mesela markete girip pazarlık yaptım ve şunu anladım insanların oturup bizim kusurlarımızı düşünmekten çok daha önemli işleri inanın bana bu böyle bu hedefim sayesinde arkadaşların 1 yılda sağladıkları ilerlemeyi ben 4 günde sağladım kızla henüz buluşamadım muhtemelen 2 hafta sonrasına kaldı ama üzülmedim çünkü o zamana kadar belki tam manasıyla iyileşebilirim bu arada seçtiğiniz kız ve bu konuyu açtığınız arkadaşlar çok önemli arkadaşlarınızı daha samimi ve daha önyargısız insanlardan aynı şekilde kızı ise mümkünse gündelik hayatta göremeyeceğiniz iyi niyetli ve ön yargısız insanlardan seçinçünkü bu problemi herkes anlamayabilir bu işe yarayabilir iyileşme gibi büyük bir lütfun yanında düzeyli bir ilişki yaşamakta cabası unutmayın edison karanlık korkusunun üstüne gidip yılmayıp 300 defa denemeseydi siz şu an bu satırları okuyamzdınız
Kullanıcı avatarı
Ayşeli

Re: HEDEF ÇOK ÖNEMLİ

Mesaj gönderen Ayşeli »

İnş. bu şekilde yenersin...
ÇocukLuğumu özlüyorum.
Yara bere içindeki dizLerimi.
Pamuk heLvaya yapışmış suratımı.
Elma şekerine bulanmış ağzımı.
YaramazLık yaptığımda annem göremesin diye .
SakLandığım kapı ağzını.
Oysa . . .
ÇOKTAN SOBELEDİ HAYAT .
Kullanıcı avatarı
manzara

Re: HEDEF ÇOK ÖNEMLİ

Mesaj gönderen manzara »

edison ornegi beni çok etkiledi
BEN BENİM