Kazandım sevgili dostlar =)

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
slayerx

Kazandım sevgili dostlar =)

Mesaj gönderen slayerx »

Selamlar forum,bugün sosyal fobim olmadığını öğrendim =)

Psikiyatr hanımı tavsiye ediyorum size; HEMEN İLAÇ YAZMAKTAN ÇOK DİNLEMEYİ İLKE EDİNMİŞ çok tatlı bir bayan.Sait Çiftçi devlet hastanesinde Pınar hanımdan randevu alıp görüşebilirsiniz.Yalnız randevuları ayrı psikiyatrinin o yüzden netten veya telefonla değil sabah erkenden oradan almanız gerek dostlar.Gelelim bana;

Doktor hanım hikayemi dinledikten sonra yüzünde bir gülümseme belirdi ve sosyal fobi yok sizde,bu yaştan sonra (24) ilk kez ortaya çıkan sf olsa da biz bilmiyoruz dedi ve kahkaha attım sevinçten. =) Sorunum şu : Uzun süre işsiz gezmek bende çalışan insanları görünce kaygı duygusu yaratmış o yüzden göz teması kuramamak,onlar bakarken imza bile atamamak falan olmuş.Reçetem ise bir işe girmek =) Bir de adını vermeyeceğin varlığı yokluğu belli olmayan ve aniden kesince bile hiçbir sorun yaratmayan çok hafif bir anksiyete ilacı verdi günde 1 içiyorum zaten.Doktor hanım niye iyi biliyormusunuz dostlar: Konuşurken bana öyle bir ÖZGÜVEN verdi ki gördüğüm fakat konuşamadığım eczacı kıza bile kur yaptım, evet yaptım bunu :D :D

Kimse bizden değerli değil dostlar.İlaçlar ise yürü ya kulum diyen küçük şeyler...Asıl güç nerede?

Aynaya baktığımızda gördüğümüz o güzel kız veya duruşuyla kendini belli eden erkekte güç. ;)

Evet bu biziz...İyiyiz,güzeliz,karizmatiğiz,gururluyuz yeri gelince kibirliyiz;ama en önemlisi bakışlarla karşılaşınca kaçmak yerine inadına bakarak bakışların sahibine anksiyete verecek kadar güçlüyüz hehehe:D Hepinize şifalar diliyorum sağlıklı ve mutlu kalın ;)
scary
İletişim:

Re: Kazandım sevgili dostlar =)

Mesaj gönderen scary »

yardımcı olduğun için çok sağol..daha iyi haberlerini bekilyoruz..
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

Tebrikler, başarın daim olsun : )
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
Kullanıcı avatarı
buz9

Mesaj gönderen buz9 »

güzel haber sevindim. hah şöyle güzel şeyler duyalım şu forumda
Basit yaşa ki başkaları da varolabilsin....
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

seni kandırmış yada zaten sen sfli degildin..doğru cevap ikincisi..
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
öfkeli

Mesaj gönderen öfkeli »

yaa yazdı:seni kandırmış yada zaten sen sfli degildin..doğru cevap ikincisi..
+1 :D
Karar : Toplum sağlığını bozma ve insanları hayata karşı soğutma suçlarından tutuklu sanık "Sosyal Fobi" nin İDAMINA!........