E5 üzerinde bardakta çorba sattım !!!!

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
domatesbiberpatlican

E5 üzerinde bardakta çorba sattım !!!!

Mesaj gönderen domatesbiberpatlican »

Evet bunu ben yaptım.

Evde çorbayı yaptık annemle,karton bardak ve kapağını aldım,sonra çorbayı termosa koydum.

Bide bunları üzerimde taşımak için önlük diktik D:

Çıktım 7 de e5'e ,başladım bağırmaya,3 liraya çorba,10 numara çorba, ev çorbası içmeyen kalmasın.

Yaklaşık 1 saat durdum,bütün sürücüler sap sap bana baktı ama 1 tnesi bile almadı,almayı bırakın,sen napıyon burda diye soran bile olmadı..

TAbi benim çorba yapıp satma projesi de,tarihe gömülmüş oldu.

Ama SF için büyük adımdı,utanmadan,çekinmeden,o kılıkta bağırdım çağırdım herkesin içinde,çok komikti :D
SF'li arkadaşları seviyorum,kralsınız,adamsınız.
rüzgar

Re: E5 üzerinde bardakta çorba sattım !!!!

Mesaj gönderen rüzgar »

aferin harikasın.ben de bere satmıştım geçen kış sokakta..gençlerin çok hoşuna gitmişti bereler hemen tükenmişti.
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

Tezgahı yanlış yere açmışsın :D
Kullanıcı avatarı
domatesbiberpatlican

tekinya yazdı:Tezgahı yanlış yere açmışsın :D

bence gayet güzel bir yerdi.

çorba 3 TL,bu parayı herkes veripte alamaz,millet 1 Tl ye simit alıp yiyiyo.

Ben arabasıyla işe giden cebi dolu kitleyi hedef almıştım.Seçtiğim noktada gayet güzel ve trafiğin kilit olduğu bir noktaydı.

Eminim arabam olsaydı,mısırcılar gibi ,kesin satardım,seyyar adama kim güvenir,ben bile güvenip almam mesela :)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

köprü üstleri tercihimdi, evde annemin çeyizinden kalma ne var ne yok sattım ve bir yığın kitap daha okuyamadan cüzi fiyatlarla sahiplerini buldu, ne günlerdi bea:) ( 10 küsür sene önceler )
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

Ben de -çok iyi çiğ köfte yaparım- arkadaşın gazıyla pazarda satmaya çıktık 2-3 porsiyon ancak satabildik, gerisini de afiyetle yemiştik :D
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
tomwaits

Mesaj gönderen tomwaits »

eskişehirde çocuklara bebelere balon sattım .küçük balon 50 kuruş büyük balon 1tl den satıyordum parası olmayana bedava veriyordum . 3metre uzunluğunda sopama bağlamıştım balonları benim boyda iki metre idi... :)
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

ben rahatıma düskün biri oldugum için böyle islere kalkısmadım..yemegimi yedim, uyudum, televizyon izledim..oldukça zeki olmam sebebiyle de pek ders çalışmadan istediğim noktaya ulaşabildim..
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

Maşallah ne cok seyyar satıcı varmış:)
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

herkes çok orjinal satışlar yapmış süpersiniz, harikasınız =)) d.biberpatlıcan, cesaretin takdire şayan gerçekten..yenimi oldu bu satış=) ? mahsunkul, annene hiç acımadınmı ne zalim adamsın:D ..caferali, grup olursak çiğ köftecimiz sensin kaçışın yok=))) tipinden belliydi koftehorluğun :p tomwaits, sen bedava veriyorsun tüccar zihn.yokmuş sende=))

benimki en sıradanı heralde:

atooomcuuuuu..3 kişi satıyorduk beraber..niyeyse hep benden atom alıyorlardı, benim tepsi bitiyordu haliyle, arkilerin ise hala yarım.. tepsiyi 2. kez dolduruyorum tekrar..benim tepsiyi full; arkadaşlarınkini ise yarım gören vatandaş: "aaa yazık bak diğerleri satmış, şu satamamış tepsisi dopdolu duruyor" deyip herkes yine benden almaya devam :D halbuki 2.tepsim bu..arkilerin ise hala 1. tepsileri=), onlar bir tepsi satana kadar ben böyle birkaç tepsi satıyorum :D üç beş gün sattım iyide para kazandırıyor öyle böyle deil=)).. keşke atomculuğa devam etseymişim ne sf ne bişey kalırmış, canavar gibi olurmuşuz [smilie=assassin.gif]
var

Mesaj gönderen var »

@domatesbiberpatlıcan
Çorba iyi fikir olmuş ama E5 kötü fikir olmuş. Kapaklı bardak da olsa, bir sürücünün araç kullanırken çorba içmesi çok zor olur. Hani pipetle içilebilecek bir şey olsa satılırdı ama çorba bu, çayır çayır yakar adamı.
@mahsunkul
Annen ne dedi bu işe?
@caferali
desene forumdaki çiğ köfteci çokmuş
@tomwaits
Baloncu olarak şöyle bir aklımda canlandırdım da... Çocuk olsam hayranlıkla bakardım sana, balon almak için sıraya bile girerdim herhalde.
@kaşif
Hangi elementin atomu daha çok rağbet görüyordu?
Kullanıcı avatarı
domatesbiberpatlican

kaşif yazdı:herkes çok orjinal satışlar yapmış süpersiniz, harikasınız =)) d.biberpatlıcan, cesaretin takdire şayan gerçekten..yenimi oldu bu satış=) ? mahsunkul, annene hiç acımadınmı ne zalim adamsın:D ..caferali, grup olursak çiğ köftecimiz sensin kaçışın yok=))) tipinden belliydi koftehorluğun :p tomwaits, sen bedava veriyorsun tüccar zihn.yokmuş sende=))

benimki en sıradanı heralde:

atooomcuuuuu..3 kişi satıyorduk beraber..niyeyse hep benden atom alıyorlardı, benim tepsi bitiyordu haliyle, arkilerin ise hala yarım.. tepsiyi 2. kez dolduruyorum tekrar..benim tepsiyi full; arkadaşlarınkini ise yarım gören vatandaş: "aaa yazık bak diğerleri satmış, şu satamamış tepsisi dopdolu duruyor" deyip herkes yine benden almaya devam :D halbuki 2.tepsim bu..arkilerin ise hala 1. tepsileri=), onlar bir tepsi satana kadar ben böyle birkaç tepsi satıyorum :D üç beş gün sattım iyide para kazandırıyor öyle böyle deil=)).. keşke atomculuğa devam etseymişim ne sf ne bişey kalırmış, canavar gibi olurmuşuz [smilie=assassin.gif]
yeni evet. işşiz kaldım,o yüzden satmaya çıktım,öle para kazanim geçinim diye değil,sadece hayalimdi bu,onu gerçekleştirdim..
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

bilmiyorum ki var=) bilen varsa cevabı alalım lutfen =) merak ettim bende

sen bisey satmadınmı hiç var, ne yani adamdamı satmadın:P
yeni evet. işşiz kaldım,o yüzden satmaya çıktım,öle para kazanim geçinim diye değil,sadece hayalimdi bu,onu gerçekleştirdim..
anladım..benim atom fantazisi gibi=))) zaten hep derim bize rahat batıyor diye gerçekten ihtiyaçlı kimseler olsak hayatla mücadeleyide bal gibi öğrenirdik, ihtiyaç yok gelişmekte yok
folder

Mesaj gönderen folder »

cesaret gerektiren birşey. tebrikler ;)
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

13 yaşındayken ilk işimi yapmıştım Dondurma külahı imal eden atölyede külahları kutuya dizerdik 10 gün falan çalıştım ve aldığım parayla kafayı 3 numara traş ettirdim Eve vardığımda bizimkiler epey sevinmişti domates... sana da tebrikler