bennn

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
kaderimmis

bennn

Mesaj gönderen kaderimmis »

ben sosyal fobiğim, insanlarla iletişimde vucüdüm istemsiz tepkiler verir ama ruhum hasta değpil, hasta olan bedenim...
karakterim dominanttır, benim dediğim olsun isterim, eğer olmazsa sertimdir de.benimle beraber çalışna insanlar bilirler.Vaktinde birşeyler olmazsa, bağırırım...

garip ama ben sosyal fobiğim.insanlarla nasıl iletişim kuracağımı bilemem.hem sıkılırım he de eğer istediklerim olmazsa son derece sert konuşuru-m.Ama ser olmak çözüm grtirmiyorç.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: bennn

Mesaj gönderen mahsunkul »

kaderimmis yazdı:ben sosyal fobiğim, insanlarla iletişimde vucüdüm istemsiz tepkiler verir ama ruhum hasta değpil, hasta olan bedenim...
karakterim dominanttır, benim dediğim olsun isterim, eğer olmazsa sertimdir de.benimle beraber çalışna insanlar bilirler.Vaktinde birşeyler olmazsa, bağırırım...

garip ama ben sosyal fobiğim.insanlarla nasıl iletişim kuracağımı bilemem.hem sıkılırım he de eğer istediklerim olmazsa son derece sert konuşuru-m.Ama ser olmak çözüm grtirmiyorç.
sosyalfobik olmakta senin kaderinmis demekki, sert olmaksa kendi tercihin ama çözüm olmadığını sende biliyorsun.
..............Resim.................~~Resim