lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
denizci1429

lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Mesaj gönderen denizci1429 »

meraba arkadaşlar bende kendimi bildim bileli sosyalfobiliyim 22 yaşındayım .3 senedir giriyodum bu siteye .üniversitede ilk defa bi kız arkadaşım oldu tam 2 yıl çıktık. onunla herşeyi yenmiş gibiydim bu arada ilaç tedaviside görüyorum onuda söylim.sevgilimle okadar güzel zamanlar geçiriyodum ki sf li olduğumu unutmuştum herşeey çok iyiydi.hiç çekinmiyodum alışverişmerkezlerinde biyerde yemek yerken .normal insanlar gibiydim anlıycanız.ama bugün ayrıldık kız arkadaşımla ve ailevi sebeplerde ötürü.hala birbirimizi seviyoruz .ve kötü yanı aynı sınıftayız ve 4. sınıfım şuan ünide .okadar kötüyüm ki şuanda arkadaşlar.tekrar eskiye dönücem diye korku var biyandan diğer yandan çok seviyorm hala kız arkadaşımı .olay meshep olayı bu arada arkaşlar .çok denedik ama olmadı sonu olmayan bi ilişki bu devirde olur mu demeyin oluyo allahkahretsin işte .sevgilimin ailesi yüzünden ayrıldık .depresyona giricem tekrar biliyorum ardından da sf yükselicek ve gene o karamsar günler başlıycak lanet olsun böyle hayata ...ne yapmalıyım arkadaşlar nolur yardımcı olun .....
PaSSiVe AgGReSSiVe

Re: lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

ooooooofffffffffffff halbuki başlığı açarken o kadaaaaar emindimki yine açtım işte vee yine işte aynı konu..! hhiiiç şaşırmadım!yine bi erkek çocuğu ve yine derdi kız arkadaşı!
ooooğllluuummm burası çöp çatan sitesi değil laaaaan yanlış geliyonuz yanlııııııııışşşşş !
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Mesaj gönderen fanatiksfli »

kız arkadaşın sf ve özgüven üzerine etkisi çok açık. Sanki benimde öyle biri çıksa karşıma bende kurtulacam gibi geliyo sfden. Ne yapabilecegin hakkında bir fikrim yok ama depresyona gircem diye düşünürsen muhakkak girersin sf li için zor olsada başka biriyle yola devam edebilirsin çok büyük sorun çıkıyorsa eger... Sf yi tam atlatırken sıkıntılardan kurtulmuşken eski karamsar günlere dönme düşüncesi çok berbat tabiki ama artık atlatmışssın sf yi sanırım başka bir kız arkadaş edinmek senin için sorun olmaz.
Diskoteğin önünde kahya durmuşum
Araba plakasından fallar tutmuşum
İçeri giren sarı kız bana baksaydı
Baksaydıda bana bana benim olsaydı
Olmaz olmaz bilirim ben kahya yahya
O kimbilir kimin nesi ben kahya yahya
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

denizci1429 yazdı:meraba arkadaşlar bende kendimi bildim bileli sosyalfobiliyim 22 yaşındayım .3 senedir giriyodum bu siteye .üniversitede ilk defa bi kız arkadaşım oldu tam 2 yıl çıktık. onunla herşeyi yenmiş gibiydim bu arada ilaç tedaviside görüyorum onuda söylim.sevgilimle okadar güzel zamanlar geçiriyodum ki sf li olduğumu unutmuştum herşeey çok iyiydi.hiç çekinmiyodum alışverişmerkezlerinde biyerde yemek yerken .normal insanlar gibiydim anlıycanız.ama bugün ayrıldık kız arkadaşımla ve ailevi sebeplerde ötürü.hala birbirimizi seviyoruz .ve kötü yanı aynı sınıftayız ve 4. sınıfım şuan ünide .okadar kötüyüm ki şuanda arkadaşlar.tekrar eskiye dönücem diye korku var biyandan diğer yandan çok seviyorm hala kız arkadaşımı .olay meshep olayı bu arada arkaşlar .çok denedik ama olmadı sonu olmayan bi ilişki bu devirde olur mu demeyin oluyo allahkahretsin işte .sevgilimin ailesi yüzünden ayrıldık .depresyona giricem tekrar biliyorum ardından da sf yükselicek ve gene o karamsar günler başlıycak lanet olsun böyle hayata ...ne yapmalıyım arkadaşlar nolur yardımcı olun .....
kesin kız alevidir. ben de yaşadım ordan biliyorum [smilie=alcoholic.gif]
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
denizci1429

PaSSiVe AgGReSSiVe yazdı:ooooooofffffffffffff halbuki başlığı açarken o kadaaaaar emindimki yine açtım işte vee yine işte aynı konu..! hhiiiç şaşırmadım!yine bi erkek çocuğu ve yine derdi kız arkadaşı!
ooooğllluuummm burası çöp çatan sitesi değil laaaaan yanlış geliyonuz yanlııııııııışşşşş !
sen olayı yalnış anlamışsın. ben burda sizden bana kız bulun demiyorum. başımdan geçen olayı söylüyorum .

fanatiksfli dostum evet gerçekten çok iyi geliyo sosyal fobiye bi kız arkadaşının olması.insanın kendisine özgüveni artıyo.sokaklarda çok rahat dolaşabiliyosun .birisi dik dik baktığında bile umursamıyosun .en azından bende öyle oldu.eğer karşına gerçekten seviceğin biri çıkarsa sana tavsiyem çekingenlik yapma kaybetçek hiç birşeyimiz yok.
denizci1429

dreams yazdı:
denizci1429 yazdı:meraba arkadaşlar bende kendimi bildim bileli sosyalfobiliyim 22 yaşındayım .3 senedir giriyodum bu siteye .üniversitede ilk defa bi kız arkadaşım oldu tam 2 yıl çıktık. onunla herşeyi yenmiş gibiydim bu arada ilaç tedaviside görüyorum onuda söylim.sevgilimle okadar güzel zamanlar geçiriyodum ki sf li olduğumu unutmuştum herşeey çok iyiydi.hiç çekinmiyodum alışverişmerkezlerinde biyerde yemek yerken .normal insanlar gibiydim anlıycanız.ama bugün ayrıldık kız arkadaşımla ve ailevi sebeplerde ötürü.hala birbirimizi seviyoruz .ve kötü yanı aynı sınıftayız ve 4. sınıfım şuan ünide .okadar kötüyüm ki şuanda arkadaşlar.tekrar eskiye dönücem diye korku var biyandan diğer yandan çok seviyorm hala kız arkadaşımı .olay meshep olayı bu arada arkaşlar .çok denedik ama olmadı sonu olmayan bi ilişki bu devirde olur mu demeyin oluyo allahkahretsin işte .sevgilimin ailesi yüzünden ayrıldık .depresyona giricem tekrar biliyorum ardından da sf yükselicek ve gene o karamsar günler başlıycak lanet olsun böyle hayata ...ne yapmalıyım arkadaşlar nolur yardımcı olun .....
kesin kız alevidir. ben de yaşadım ordan biliyorum [smilie=alcoholic.gif]
evet dreams dostum aynen çok koyuyor insana ne zaman geldi bu olay başına
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

dört beş sene önce köprünün altından çok sular aktı yani [smilie=buba.gif]
denizci1429

dreams yazdı:dört beş sene önce köprünün altından çok sular aktı yani [smilie=buba.gif]
anladım çok zor ama zamanla geçiçektir diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

baya bir zaman lazım ama belirtiyim bir kaç sene kadarcık [smilie=buba.gif]
denizci1429

bisene mi yapma dostum ya ben bisenede depresyonun en dibine kadar inerim .peki çok özel değilse sorabilirmiyim kaç senelik ilişkiydi evlilik aşamasında mı ayrıldınız
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

kız en başta söyledi ben aleviyim seni ailem istemez deyip duruyordu o kaçtıkça ben kovaladım o kaçtı ben kovaladım. sonunda çıkmaya başladık 2-3 ay kadar çıktık öyle fazla değil ama ilk kız arkadaşım olduğundan dolayı çok zor unuttum [smilie=cray.gif]
denizci1429

aynen dreams bana da baştan söylemişti biz 2 sene yakın çıktık. baktık ayrılcağımız yok hep bişey olur evliliğe kadar gitmez diyoduk ama gidiyodu yani . olmiicak şeyide devam ettirmedik geç oldu biraz ama 2senenin sonunda anladık
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

denizci1429 yazdı:aynen dreams bana da baştan söylemişti biz 2 sene yakın çıktık. baktık ayrılcağımız yok hep bişey olur evliliğe kadar gitmez diyoduk ama gidiyodu yani . olmiicak şeyide devam ettirmedik geç oldu biraz ama 2senenin sonunda anladık
insan başta nolacak ki alevi olsa diyor ama karşı taraf kız tarafı sünni damat istemiyor. erkekler ilişkide hep daha çok seven taraf oluyorlar ben ailemi bile karşıma alırdım sevdiğim insan için ama o naptı bıraktı gitti işin kolayına kaçtı. artık kızların sevgisine pek inanmıyorum sayelerinde

ama ümidimi kaybetmek istemiyorum belki beni gerçekten çok seven kendi canından çok seven bir kız karşıma çıkar KİMBİLİR
denizci1429

benim ailem bu konularda ılımlı herhangi bir sorun çıkmıycaktı ama kız ailemi karşıma alamam diyince ne yapcan abi yapcak bişey yok yani.çevremdeki insanlarda anlamıyo işin kötüsü zaman geçsin herşey olucağına varır diyolar ama olmıcak bişey için kürek çekmek ne kadar doğru
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

denizci1429 yazdı:benim ailem bu konularda ılımlı herhangi bir sorun çıkmıycaktı ama kız ailemi karşıma alamam diyince ne yapcan abi yapcak bişey yok yani.çevremdeki insanlarda anlamıyo işin kötüsü zaman geçsin herşey olucağına varır diyolar ama olmıcak bişey için kürek çekmek ne kadar doğru
bak dostum sana sadece gerçekleri söylemek istiyorum. eğer ki kız seni gerçekten sevseydi ailesini dinlemezdi herkesi karşısına alırdı gerekirse seninle kaçardı bile