evlilik

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kilitli
kaya20001987

evlilik

Mesaj gönderen kaya20001987 »

Arkadaşlar ben 25 yaşında bir erkeğim bende de sosyal fobi var diyarbakır ve çevresinde yaşan bir bayan arkadaşla tanışıp evlenmek istiyorum. Millet zaten bizim kıymetimiz bilmiyor bari biz kendi kıymetimiz bilelim.
feraye

Re: evlilik

Mesaj gönderen feraye »

yanlış yerdesin burayı evlendirme şirketi filan mı sandın :)
Kullanıcı avatarı
yesill

Mesaj gönderen yesill »

kaya20001987 yazdı:Arkadaşlar ben 25 yaşında bir erkeğim bende de sosyal fobi var diyarbakır ve çevresinde yaşan bir bayan arkadaşla tanışıp evlenmek istiyorum. Millet zaten bizim kıymetimiz bilmiyor bari biz kendi kıymetimiz bilelim.
izdivaç sitesimi burası [smilie=crazy.gif]
eski kullanıcım adım lezgi
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

izdivaç bölümüde aç mahsunkul

başlıklar yerli yerine açılsın barii [smilie=crazy.gif]
kaya20001987

Mesaj gönderen kaya20001987 »

arkadaşlar beni yanlış anladınız ben bir hayatı birlikte geçirmekten bahsediyorum
normal bir insanla evlenirsek çok zorluk çekeceğimiz için söyledim ben de biliyorum evlendieme yeri değil. Ama bir nebze de olsa sıradan bir insan gibi hayatımıza devam etmek için aynı sıkıntıları yaşayan bir yol arkadaşı armak suç mu?
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

kaya20001987 yazdı:arkadaşlar beni yanlış anladınız ben bir hayatı birlikte geçirmekten bahsediyorum
normal bir insanla evlenirsek çok zorluk çekeceğimiz için söyledim ben de biliyorum evlendieme yeri değil. Ama bir nebze de olsa sıradan bir insan gibi hayatımıza devam etmek için aynı sıkıntıları yaşayan bir yol arkadaşı armak suç mu?
haklısınız ama bunun yeri bura mı bilmiyorum. Ama size hak veriyorum.
feraye

Mesaj gönderen feraye »

inşallah bulursun istediğin gibi birini mutlu olursun. ben neyzenilhan la çok mutlu olmuştum bir zamanlar..
Kullanıcı avatarı
delidomuz

Mesaj gönderen delidomuz »

kaya20001987 yazdı:arkadaşlar beni yanlış anladınız ben bir hayatı birlikte geçirmekten bahsediyorum
arkadaşım bütün bir hayatı bir insanla geçirme merakını gerçekten anlamış değilim ,nolacak yani dibinde bir insanla ömür boyu aynı şeyleri yapınca ...kusura bakma ama bence saçmalıyosun ,sonra nasıl kurtulurum diye düşünüyor bulursun kendini bak söylemedi deme
''insanlarla beraberken kendimi rahatsız hissediyorum.benden uzak şeylerden bahsedip, benim duymayacağım heyecanlar duyuyorlar.'' c. bukowski
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

kaya20001987 yazdı:Arkadaşlar ben 25 yaşında bir erkeğim bende de sosyal fobi var diyarbakır ve çevresinde yaşan bir bayan arkadaşla tanışıp evlenmek istiyorum. Millet zaten bizim kıymetimiz bilmiyor bari biz kendi kıymetimiz bilelim.
Diyarbakırda oturan 3, çevresinde oturan 5, kanepede oturan 2 güzide sf'li bayan arkadaşımız var şu anda, en kısa zamanda isteğiniz istişare edilip değerlendirilecektir.. dermişim..
Ben ve bi çok arkadaşımızda bu dertten müzdaripiz ama bu şekilde olmuyor. Umarım Allah gönlünüze göre birini verir.. hoşçakalın, sağlıcakla... [smilie=bye.gif]
..............Resim.................~~Resim
Kilitli