lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
denizci1429

Re: lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Mesaj gönderen denizci1429 »

dreams yazdı:
denizci1429 yazdı:benim ailem bu konularda ılımlı herhangi bir sorun çıkmıycaktı ama kız ailemi karşıma alamam diyince ne yapcan abi yapcak bişey yok yani.çevremdeki insanlarda anlamıyo işin kötüsü zaman geçsin herşey olucağına varır diyolar ama olmıcak bişey için kürek çekmek ne kadar doğru
bak dostum sana sadece gerçekleri söylemek istiyorum. eğer ki kız seni gerçekten sevseydi ailesini dinlemezdi herkesi karşısına alırdı gerekirse seninle kaçardı bile
evet dostum haklısın galiba tek çareside zamanla unutmak
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

bu şarkı benden sana gelsin unutma giden her zaman kaybedendir

http://www.vindir.net/-bengu-giden-kayb ... 36417.html

Bazı şeyler vardır affedilmiyor
Aşk ihanetle bir evde kalamıyor
Bıçak gibi kestim bağlarımıızı
Bir daha dinleyemeyiz şarkımızı

Söyle uçurumdan atlayan dönebilir mi
Söyle kanadı kırk yerden kırılmış uçabilir mi
Söyle bu aşktan ne kaldı ki geriye
Yaptığının ne kadarı sığıyor sevgiye ooff

Unut beni,unuttuğum gibi seni
Unut ki beni yanındakini aldatma
Giden kaybedendir
Gittin kaybettin
Bir şehir yakınıma bile yaklaşma...
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

denizci1429 yazdı:
dreams yazdı:dört beş sene önce köprünün altından çok sular aktı yani [smilie=buba.gif]
anladım çok zor ama zamanla geçiçektir diye düşünüyorum
ya anlamıyorum eğer siz sf iseniz ben neyim..?
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Mesaj gönderen fanatiksfli »

o zaman biz ultra süper mega sf liyiz :) [smilie=dash2.gif]
Diskoteğin önünde kahya durmuşum
Araba plakasından fallar tutmuşum
İçeri giren sarı kız bana baksaydı
Baksaydıda bana bana benim olsaydı
Olmaz olmaz bilirim ben kahya yahya
O kimbilir kimin nesi ben kahya yahya
denizci1429

Ulasilmaz yazdı:
denizci1429 yazdı:
dreams yazdı:dört beş sene önce köprünün altından çok sular aktı yani [smilie=buba.gif]
anladım çok zor ama zamanla geçiçektir diye düşünüyorum
ya anlamıyorum eğer siz sf iseniz ben neyim..?
dostum bende çok zor günler yaşadım .bundan 3 sene önceye kadar sokakta yürüyemiyodum.herkes bana bakıyo sanıyodum .dışarda tek başıma yemek yiyemiyodum.bırak sevgilim olmasını bi kızdan bile hpşlanmak benim neyime diye düşünüyodum .sonra düşünmeyee başladım.zaten dipteydim daha ne kaybedebilirdim ki yavaş yavaş egzersizler yaptım.dışarıya çıktım arkadaşlar arasında daha çok konuştum.bi kızı bile sevdim tabi psikiyatriste de gitmeye başlamaıştım bu arada e yaşayamadığım şeyleri yaşadım hayatımda önceki msjlarda yzdım.sana tavsiyem herşey kendinde bitiyo.ya diğer insanlar gerçekten bizden farklı değiller hatta bizden daha düşensiz daha patavatsızlar .biz herşeyi düşünüyoruz sorun burda işte düşünme abi bırak akışına her şeyi.hayatta dışarda rahatça yemek yiyemedikten sonra kaybetcek neyimiz var ki nereye kadar batabilirizki.
useless

Mesaj gönderen useless »

denizci1429 yazdı:dostum bende çok zor günler yaşadım .bundan 3 sene önceye kadar sokakta yürüyemiyodum.herkes bana bakıyo sanıyodum .dışarda tek başıma yemek yiyemiyodum.bırak sevgilim olmasını bi kızdan bile hpşlanmak benim neyime diye düşünüyodum .sonra düşünmeyee başladım.zaten dipteydim daha ne kaybedebilirdim ki yavaş yavaş egzersizler yaptım.dışarıya çıktım arkadaşlar arasında daha çok konuştum.bi kızı bile sevdim tabi psikiyatriste de gitmeye başlamaıştım bu arada e yaşayamadığım şeyleri yaşadım hayatımda önceki msjlarda yzdım.sana tavsiyem herşey kendinde bitiyo.ya diğer insanlar gerçekten bizden farklı değiller hatta bizden daha düşensiz daha patavatsızlar .biz herşeyi düşünüyoruz sorun burda işte düşünme abi bırak akışına her şeyi.hayatta dışarda rahatça yemek yiyemedikten sonra kaybetcek neyimiz var ki nereye kadar batabilirizki.
keşke herşey bu yazdıkların kadar kolay olsa :/
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

üzüldüm şimdi yaa hem de sebebi hiç hoş degil,
ama merak etme bunu ilk yaşayan sen degilsin,geçmişten bugüne bilindik bişey bu,toplumun ayıbı..

bi tanıdıgmz aynı durumdaydı kaçtılar sonra ama nolduysa boşandılar yani herseyde bi hayır vardır,

eğer çözüm yoluna gittiyseniz ve yine de olmuyosa zorlamanın anlamı yok tabi ama bana kalırsa çözümü mutlaka vardır,ailelerin bir araya gelip konuşması ya da birinin arabuluculuk gibi bişey ypması yani kızın ailesinin endişesi ne ise o yönde ikna çabaları faydalı olur diye düşünüyorum..
ama biraz da siz de bitiyo tabi, kızın cesaretli olup ailesine kesin kararını bildirebilmesi gerekir,böyle durumlarda aile eger evladının kararlı ve ciddi olduguna inanırsa biraz düşünmeye başlar,kızlarını reddedecek halleri yok..
ama kız yarım ağızla söylediyse ailesi de geçici bişey oldugunu düşünüp olmaz diyip kesip atmışlardır..

herseyin hayırlısı kardeşim:) kısmetinde ne varsa onu yaşarsın,kendini üzmeden en az zararla cıkmaya calış işin içinden çünkü yine hersey olacagına varıyo..;)
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
denizci1429

juanpr yazdı:üzüldüm şimdi yaa hem de sebebi hiç hoş degil,
ama merak etme bunu ilk yaşayan sen degilsin,geçmişten bugüne bilindik bişey bu,toplumun ayıbı..

bi tanıdıgmz aynı durumdaydı kaçtılar sonra ama nolduysa boşandılar yani herseyde bi hayır vardır,

eğer çözüm yoluna gittiyseniz ve yine de olmuyosa zorlamanın anlamı yok tabi ama bana kalırsa çözümü mutlaka vardır,ailelerin bir araya gelip konuşması ya da birinin arabuluculuk gibi bişey ypması yani kızın ailesinin endişesi ne ise o yönde ikna çabaları faydalı olur diye düşünüyorum..
ama biraz da siz de bitiyo tabi, kızın cesaretli olup ailesine kesin kararını bildirebilmesi gerekir,böyle durumlarda aile eger evladının kararlı ve ciddi olduguna inanırsa biraz düşünmeye başlar,kızlarını reddedecek halleri yok..
ama kız yarım ağızla söylediyse ailesi de geçici bişey oldugunu düşünüp olmaz diyip kesip atmışlardır..

herseyin hayırlısı kardeşim:) kısmetinde ne varsa onu yaşarsın,kendini üzmeden en az zararla cıkmaya calış işin içinden çünkü yine hersey olacagına varıyo..;)
aynen dostum ya üzülmek fayda etmiyo ne edersen kendine ediyosun her şeyin hayırlısı diyip geçmek lazım. bizim işimiz o kadar ciddiye binmedi ama aynı durumdaki ablasını ayırdılar .kız 4 senelik ilişkisini bitirdi .anlıycağın zor bizimkininde olması .ilerde olucağına şimdden oldu anlıyıcağın ayrılık
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

denizci1429 yazdı:dostum bende çok zor günler yaşadım .bundan 3 sene önceye kadar sokakta yürüyemiyodum.herkes bana bakıyo sanıyodum .dışarda tek başıma yemek yiyemiyodum.bırak sevgilim olmasını bi kızdan bile hpşlanmak benim neyime diye düşünüyodum .sonra düşünmeyee başladım.zaten dipteydim daha ne kaybedebilirdim ki yavaş yavaş egzersizler yaptım.dışarıya çıktım arkadaşlar arasında daha çok konuştum.bi kızı bile sevdim tabi psikiyatriste de gitmeye başlamaıştım bu arada e yaşayamadığım şeyleri yaşadım hayatımda önceki msjlarda yzdım.sana tavsiyem herşey kendinde bitiyo.ya diğer insanlar gerçekten bizden farklı değiller hatta bizden daha düşensiz daha patavatsızlar .biz herşeyi düşünüyoruz sorun burda işte düşünme abi bırak akışına her şeyi.hayatta dışarda rahatça yemek yiyemedikten sonra kaybetcek neyimiz var ki nereye kadar batabilirizki.
dostum bende bundan 3 sene önce aynı bu yazdıklarını yaşıyodum, 3 sene geçti hala yaşıyorum.. geçen yıllarda da senden daha fazla çaba gösterdiğimin garantisini verebilirim..

Bazı şeyleri kabul edelim artık sf bu kadar basit değil..
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..