DIŞARI ÇIKTIM !!!

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
AğırSF

DIŞARI ÇIKTIM !!!

Mesaj gönderen AğırSF »

Evet yanlış duymadınız dışarı çıktım. Çıkmasına çıktım ama çıkabildiğime mi sevineyim yoksa dışarda kendimi rezil gibi hissettiğime mi? Etrafımdaki insanları inceledim kimse bakmıyor ama düşünceler beni mahvediyor. Birde sığıntı , ezik gibi davranıyorum. Halbuki davranışlarımın farkında olmama rağmen daha çok batıyorum. Allah aşkına nasıl yenicez bu hastalığı?
Kullanıcı avatarı
manzara

Re: DIŞARI ÇIKTIM !!!

Mesaj gönderen manzara »

kimsenin umrunda degilsin. bunu gormeye çalış.
BEN BENİM
AğırSF

Mesaj gönderen AğırSF »

ilaçlarımı kullanıyorum ama henüz çok erken. sabretmek lazım...
Kullanıcı avatarı
moby

Mesaj gönderen moby »

Belki de biraz moral çökkünlüğü var, ondan öyle davranıyorsun.
Kendine yüklenme fazla.
Dışarı çıkman iyi bir şey
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

ben yenemedim..... biraz önce markete gittim yürüyüş olsun diye yolu uzatacaktım vazgeçtim, bana bakıp alay ediyorlar gibi geliyor.. evden çıkmıyorum...... iş aramaktan da vazgeçtim.....havalarda bouk zaten evden çıkılmaz.
eski nick : triyandafilis
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

"Depremle yaşamayı öğrenmeliyiz" den ilham alarak "kendimiz ile yaşamayı öğrenmeliyiz".
sosyalfobi : geçici çekingen zar
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

domates yazdı:"Depremle yaşamayı öğrenmeliyiz" den ilham alarak "kendimiz ile yaşamayı öğrenmeliyiz".
en güzel yorum
fobikisosyal

Mesaj gönderen fobikisosyal »

tonyukuk yazdı:
domates yazdı:"Depremle yaşamayı öğrenmeliyiz" den ilham alarak "kendimiz ile yaşamayı öğrenmeliyiz".
en güzel yorum
Bence sf'mizi yaşanabilir bir seviyeye getirmeliyiz, ben bunu yapabildiğimi düşünüyorum, vazgeçmemek lazım.
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

tonyukuk yazdı:
en güzel yorum
Teşekkür ederim. Onaylanmaktan daha fazla mutlu eden bir şey yoktur herhalde beni :)
sosyalfobi : geçici çekingen zar
alen34

Mesaj gönderen alen34 »

senin yaşadıklarını öğrenciyken üniverstede yaşamıştım.derse gidecek bırak derse gitmeyi kaldığım yurtta yemek yicek halim yoktu akşamları çıkıp amaçsızca yürüdüğüm çok oldu bi aşağıya bi yukarıya yürüyp durdum .Hatta iki tane kız teklif etti ama kızardım bozardım kaçtım.Herkes yakışıklısın uuzn boylusun kesin sevgilinde var falan derdi kendime kızardım lan okadar yakışıklısın sen görmüyosun keninin farkında değilsin ama başkalrı senin farkında dedim dedikçe kendime kızdım kendime hakaretler ettim .o dönemde çok sosyal olduğum zamanlarda oldu işte ozamanlar ben gerçekten kendim olmuştum ama bu haller çok uzun sürmedi..ÖNEMLİ OLAN KENDİN OLABİLMEYİ BAŞARMAK KEND
alen34

Mesaj gönderen alen34 »

ÖNEMLİ OLAN KENDİN OLABİLMEYİ BAŞARMAK KENDİN OLDUĞUN ZAMAN MUTLU OLUYOSUN ÇÜNKÜ ROL YAPMANA GEREK KALMIYOR.Şuan gerçekten çok iyi bir işim var arabam var kız arkadaşımda oldu işim geregi çok sosyal olmam lazım ama hala sfliyim şu *** hastalıkla hala uğraşıyorum sanki içimde iki kişi var biri devamlı iyisin oglum paran var işin var Allaha şükret diyor öbürü ise lan ne salak ne ceriksiz adamsn bi boka yaramıyosun kendine güvenin yok rezilin tekisin diyo İÇİMDEKİ BENİ AŞŞAĞILAYAN HAKARET EDEN KÜÇÜK GÖREN O ŞEREFSİZİ ÖLDÜRÜCEM ARTIK BEN KENDİM OLMAK İSTİYORUM......