yarısını başardım

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
başaracağım

yarısını başardım

Mesaj gönderen başaracağım »

arkadaşlar benda 4 sene önce başladı bende hazırlık sınıfındaydım herşey o zaman başladı ben bu siteyi yeni buldum tüm yazılanları okudum herkes bişey söylüyo ben genelde sosyal ortamlarda çok fazla olmasada nadir utanıyorum önceden sınıf ortamında çok utangaçtım ama şu an lise son sınıftayım herşey tam olarak olmasada normal mesela 9 aydır çıktığım bir kız var cafede herkesin ortasında öpüşebiliyorum çoğu kişilerin yapamadığı şeyleri yapıyorum ben kimseden yardım almadım sadece inandım ve asla p0es etmedim hep başaracam dedim yine diyorum başaracam kız arkadaşım hiç utangaç çekingen biri değil ama bende bu durum aşırı olomasada mevcut ne bileyim bende doktor ilaç felan denemek istiyorum yardımcı olacak varsa lütfen yardım cı olsun
başaracağım
tonyukuk

Re: yarısını başardım

Mesaj gönderen tonyukuk »

başaracağım yazdı: mesela 9 aydır çıktığım bir kız var cafede herkesin ortasında öpüşebiliyorum
:) Bunu gerçekten yaptıysan S.Fobiden başka bir sorun seninki dilimin ucunda fakat bir türlü hatırlayamadım...
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

ya git işine :lol:
perfectionist

Re: yarısını başardım

Mesaj gönderen perfectionist »

başaracağım yazdı:arkadaşlar benda 4 sene önce başladı bende hazırlık sınıfındaydım herşey o zaman başladı ben bu siteyi yeni buldum tüm yazılanları okudum herkes bişey söylüyo ben genelde sosyal ortamlarda çok fazla olmasada nadir utanıyorum önceden sınıf ortamında çok utangaçtım ama şu an lise son sınıftayım herşey tam olarak olmasada normal mesela 9 aydır çıktığım bir kız var cafede herkesin ortasında öpüşebiliyorum çoğu kişilerin yapamadığı şeyleri yapıyorum ben kimseden yardım almadım sadece inandım ve asla p0es etmedim hep başaracam dedim yine diyorum başaracam kız arkadaşım hiç utangaç çekingen biri değil ama bende bu durum aşırı olomasada mevcut ne bileyim bende doktor ilaç felan denemek istiyorum yardımcı olacak varsa lütfen yardım cı olsun
Burada şiddetli korkuları olup da ilaca başvurmadan, korkularını kendi kendine yenmeye çalışan insanlar varken senin hemen havlu atman beni şaşırttı. Durumun zihin gücüyle, iradeyle, inanarak ve harekete geçerek aşılabilecek bir sorun gibi duruyor. Hemen ilaçlara sarılmayalım arkadaşlar! Öncelikle ilaç sizsiniz! Kendi ilacınız sizin iradeniz!