Tek çare grup uygulamasında

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
nilse

Mesaj gönderen nilse »

gggggggggggggg
burali

Mesaj gönderen burali »

Ne kadar moral verici yazılar.
Arada sırada okumakta yarar var.
Yazanlara teşekkür ederim.
layerc

Mesaj gönderen layerc »

sezer sen nasıl avukatsın ya :D anlamadım gitti senin hergünün işkneceli olması lazım okul yıllarında dahil senin avukat olmadığını sanıyorum :roll: gerçi bende mak bölümünü bitirdim ama senin kaçışların çokçooook daha fazla olması lazım peki şuna nediceksin bu rızasız yapılan işlerde insan baya bir yıpranmıyormu elbetteki zorda kalınca bi sorun olmuyorda yıpranma payı buna nediceksin
MACHİNE
Kullanıcı avatarı
thedark

Re: Tek çare grup uygulamasında

Mesaj gönderen thedark »

2005'te yazılmış. sezer uğramıyordur bile foruma :D neyse; çok umut verici bir yazı olmuş. tebrikler..
kirpi gibisin çocuk
her tarafın diken.
kim elini uzatsa
delik deşik
üstelik sen de kan içindesin.
//Atilla İlhan
Kullanıcı avatarı
garel

Mesaj gönderen garel »

Thedark senin sayende okumaya vakıf oldum.Güzel paylaşım olmuş.Bir arkadaş demiş ketum olmak.Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum.İnsanlar sizi fazla tanımazsa zayıflıklarınızı da bilmezler.Size karşı kullanacakları bir kozu olmaz ve iyi taraflarını göstermek zorunda kalırlar.Ketum olmaya çalışıyorum.Benim gibi içinde fırtınalar kopan birinin bunu yapması zor.İlgilenecek bir şeyler bulabilirim,çok kitap okuyabilirim.İnsanlarla fazla diyalog halinde olmadan da yararlı bir birey olabilirim.Bu toplumdan kaçma değil kesinlikle.Bir arkadaşın dediği gibi gerektiği kadar konuşmak fazlası değil.Bunu başarabilirim...
Onurunu ve tüm saygınlığını kaybetmiş bir adam...
Kullanıcı avatarı
thedark

Mesaj gönderen thedark »

Hani az konuşan ve karizmatik tip vardır ya, özellikle de filmlerde. Kast ettiğin böyle bir şey mi şayet bunu ben de deniyorum.
kirpi gibisin çocuk
her tarafın diken.
kim elini uzatsa
delik deşik
//Atilla İlhan
Kullanıcı avatarı
garel

Mesaj gönderen garel »

Evet öyle biri gibi.Örneğin İrlandalı 'yı Öldüründe Danny Green.
Kullanıcı avatarı
thedark

Mesaj gönderen thedark »

Güzel bir şey. Çevredekiler de böyle görünce insanın kendine güveni geliyor.
kirpi gibisin çocuk
her tarafın diken.
kim elini uzatsa
delik deşik
//Atilla İlhan
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

thedark yazdı:Hani az konuşan ve karizmatik tip vardır ya, özellikle de filmlerde. Kast ettiğin böyle bir şey mi şayet bunu ben de deniyorum.
hep böle bi tip olmak istemişimdi, ama olmuyor çenemi tutamıyorum, ordan kaybediyorum. dilin kemiği yok [smilie=dash3.gif]
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
thedark

Mesaj gönderen thedark »

'üzerine git' mahsun :D
kirpi gibisin çocuk
her tarafın diken.
kim elini uzatsa
delik deşik
//Atilla İlhan
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

Az konuşan karizmatik tip deyince "60 saniye" filmindeki Vinnie Jones'un canlandırdığı karakter geldi.
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

mahsunkul yazdı:e: Tek çare grup uygulamasında
thedark yazdı:
Hani az konuşan ve karizmatik tip vardır ya, özellikle de filmlerde. Kast ettiğin böyle bir şey mi şayet bunu ben de deniyorum.

hep böle bi tip olmak istemişimdi, ama olmuyor çenemi tutamıyorum, ordan kaybediyorum. dilin kemiği yok [smilie=dash3.gif]
ama o tip konuşamadığı için öyle değil ki
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
garel

Mesaj gönderen garel »

Normal şartlarda çok konuşan biriyim.Sessiz kalmak nasıl zor.Varlık içinde yokluk çekmek gibi bir şey.Ketum olan tipler aslında karizma gelmez bana.Öyle biri de olmak istemiyorum.Kendim gibi olmak sadece.Boş konuşmamak fazla.Karşı taraf benden sıkılmadan ben kendimden sıkılıyordum.Artık böyle olmasın.Daha kontrollü olayım.Gerçi bu süreç sonrası başarı sağlayabilirim.
oguzt

Mesaj gönderen oguzt »

sezer bey ,

sf net forumlarındaki yazılarınızı ilgiyle okudum. ama epey zamandır siteye girmediğinizi gördüm.

mail adresinizi de oradan aldım inşallah bu mail adresinizi kullanıyorsuzundur. ve inşallah bu yazdıklarım size

ulaşır diye düşünüyorum.

sizinle ortak dertlerden musdaribiz diye düşünüyorum sf yi kastederek.

bu mesajım size ulaştıysa mail inizi kullanıyorsanız yani , cevap yazın ki bileyim

sizinle dertleşmek iletişim içinde olmak inanın beni çok rahatlatacak. forumdaki yazılarınızdan çok istifade ettim

çok faydalı ve entellektüel yazılar.

ama dediim gibi keşke sizinle iletişim içinde olabiliyor olsak....

saygılar hürmetler.....

boş da olsa cevap mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum ki bu hesabınızı kullandıınızı bilmek için :)