Basarmak sandigimiz kadar zor degilmis arkadaslar...

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
twety

Mesaj gönderen twety »

merhaba bende aynı hastalıktan muzdaripim.bana doktorunuzun adını ve adresini verirmisiniz.
twetttyyyy
isot

Mesaj gönderen isot »

merhaba ben esra.sosyal fobim oldugunu ögrendiimde cok kücüktüm ve lise doneminde beni çok zorladı.üniversiteyi kazanmamla birlikte ne yazıkki tüm özgüvenimi kaybettim.derslerde asla konusamıyorum.aklımda birçok düşünce ve paylaşmam gereken fikir varken kesinlikle ağzımı bile açamıyorum.kalbim deli bgibi çarpıyo,kızarıyorum,titriyorum,kendimi kaybediyorum,gizlenmeye çalışıyorum...psikoloğa gididcek maddi imkanımda yo.ailemlede şu sıralar paylaşamıyorum..bana kullandığın ilaçların adını yazarmısın...cevabımı bekliyorum,mailde atabilirsin.lütfen bana yardımcı ol...senden cevap bekliyorum

şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
fetret
İletişim:

Mesaj gönderen fetret »

başarın için tebrikler, gizli. gittiğin doktorun irtibat bilgileri için sana talep yağmış. çok basit bir ilke ama mucize bekleyenler varsa hayal kırıklıkları büyük olmasın diye hatırlatmak istiyorum: senin için işe yarayan bir tedavi, bir başkasına çözüm getirmeyebilir.
cesaret

Re: Basarmak sandigimiz kadar zor degilmis arkadaslar...

Mesaj gönderen cesaret »

------------------------
Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
hayata renk katabildiysem ne mutlu bana
:)HER ŞEYE RAĞMEN GÜLEBİLMEK,GÜLDÜREBİLMEK CESARET İSTER :)
Dururken bıraktığınız iz noktadan ibarettir.
miya

Mesaj gönderen miya »

merhaba bende henuz bir doktor bulamadım,banada tedavi olduğunuz yeri ve doktorun bilgilerini gonderirseniz sevinirim..tesekkurler.
resulozsoy51

Mesaj gönderen resulozsoy51 »

Bana da gönderirmisiniz lütfen

resulozsoy@hotmail.com.tr