Basarmak sandigimiz kadar zor degilmis arkadaslar...

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

Arkadaslar doktor ve hastane adini profesyonel yardim bölümünde açiklamistim.. Bu yüzden ayrica cevap yazmadim gelen özel mesajlara.. Ama gözden kaçabilecegi düsüncesiyle tekrar yazmak istedim..
Sevgiyle..

Bati Bahat Hastanesi ikitelli - istanbul

Tel :212 471 33 00

Psikiyatrist Dr. Ahmet KOYUNCU

Muayene Ücreti : 50 Milyon
eliffff

Mesaj gönderen eliffff »

canım mrb ilaçların ismini gönderirsen sevinirim
Kullanıcı avatarı
poseidon

ad ve numara

Mesaj gönderen poseidon »

gizli bana da bu doktorun ismini ve telini verebilirseniz çok sevinirim...

teşekkürler

umitmike@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz
Hayatı keşfetmeninin zevkini yaşayanlara sevgiler selamlar
Kullanıcı avatarı
soslufobik

Mesaj gönderen soslufobik »

poseidon kafanı kaldırıp yukarı baksana orda yazıyor işte doktorun tüm detaylı bilgileri muayene ücretine kadar..
"..You are not a unique and individual snowflake. We are the all-singing, all-dancing crap of the world. You are not your bank account, you are not the clothes you wear. You are not the contents of your wallet. Self-improvement is masturbation.."
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

:P :D :) Tam bende öleee dicektim.. özel mesajlar bölümüne konuyla ilgili birçok mesaj geliyo.. bende herkese tek tek ayni seyi yazmaktansa böleeee ortaya yaziim dedim ama hala birebir cevap yazmami istiyolar.. Ama olsun ben gerekirse özel msj. olarak da gönderebilirim, tedavinin öneminin acayip bilincindeyim çünkü.. ihmal etmeyin arkadaslar.. ben hala güzelliklerin tadini çikartma dönemindeyim.. siteye çok fazla ugrayamiyorum bu ara.. öyle güzel basarilara imza attim ki....
haute

selam gizli

Mesaj gönderen haute »

bana da o doktorun ismini ve telefonunu gönderir misin?şimdiden teşekkürler!...reyhanyalin@hotmail.com :D
Kullanıcı avatarı
damned

Mesaj gönderen damned »

ben doktora gittim tedavi gördüm de ne oldu????????? yıllarca hap kullanarak mı yaşicaz, hapları ufak bi ara bıraktım ve eski halime yeniden döndüm bu ara acayip patlak verdi sürekli ağlamak istiyorum hatta bunları yazarken de ağlıyorum.şimdi yine doktora başlamaya çalışıyorum ama okulum var.napıcam ben yaa bıktım... bu sorun yüzünden okul benim tam 13 yıldır cehennemim oldu ve olmakta arkadaşlar istanbulda sizin de yardım aldığınız bi psikiyatrist varsa bana ismini söylerseniz sevinirim
lanetlenmiş
Kullanıcı avatarı
damned

Mesaj gönderen damned »

bu arada yeni geldim ben herkese merabalar :D yav herkes bi doktora yüklenmesin ayol başka doktorlarda vardır :lol:
lanetlenmiş
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

Ardakaşlar benim doktor sadece hafta içi 10-12 arası hastanedeymiş.Haftasonu yada hafta içi diğer saatlerde ulaşılamıyor kendisine.. Bilginize,,
sari

Mesaj gönderen sari »

gizli eger banada hastane ismini ve adresini verirsen sevinirim ilac isimleri ilk etapta simdiden teskkurker
csknyzc12@yahoo.com
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

Batı bahat Hastanesi

ikitelli istanbul

Dr. Ahmet Koyuncu

Tel : 212 471 33 00

İyi haberlerini bekliyorum

ilaç konusuna gelince doktor önce görüşüp durumu teşhis ediyor ve kişiye göire ilaç veriyor, yani beni bu derece iyi eden ilaçlar belki sana ağır gelebilir, yada hiç etkilemez. Bunun bilincinden olduğunu düşünerek yazıyorum, dideral ve cipram verdi..
by..
yagmur

Mesaj gönderen yagmur »

Merhaba arkadaslar
Bu sayfayi yeni kesfettim.Sizlerle tanistigima cok memnun oldum. Ben her zaman sadece benim yuzumun kizardigini ve utangac oldugumu dusunurdum . Bir arkadasin e-mailini okudum istanbulda bir doktora gittigini ve ilaclarin ona cok yardigini soyluyor. Bir kac yil once ben doktora gittim ama doktorumun verdigi ilaclar hic bir ise yaramadi. Aksine yan etkileri oldu. Neyse tekrar sizlerle tanistigima hikayalerinizi paylastigima cok memnun oldum
Kullanıcı avatarı
BERKE ustuner

doktor

Mesaj gönderen BERKE ustuner »

gizli senin dedigin doktora gittim öncelikle cok tesekkur ederim ilgin icin...ama bir kere hastaneye girerken hiç memnun kalmadım aman allahım o ne kalabalık ve doktor randevu ile calısmıyor oraya gidip ssk kuyrugu gibi kuyruk bekliyorsunuz zaten kasada ödeme yapıp sıraya girmeniz bir sorun sonra sizi cagıracagız diyorlar bekle allah bekle iki üc kez görevli kızlara psikiyatrist icin henüz bana sıra gelmedi mi dedim fakat daha demeye fırsat bırakmadan oturun biz sizi cagıracagız diyorlar ...aglayanlar ,sızlayanlar , cagırılmayı bekleyip horul horul uyuyanlar binbirtürlü insan ..... bu kalabalık ortamda doktorun fabrikasyon ilgilenmesi muhtemel görüşü ile iptal edip cıktım hastaneden...tabi ne kadar ekmek o kadar köfte misali özel muayenehaneler de uçuk fiyatlar :)napacagımı sasırdım ...
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

Hadi yaaaaa :(( korktuğum başıma geldi biliyomusun ? Bir süredir gitmiyodum bende..Verdiği ilaçlar belli, bir süre almaya devam edeceğim nasılsa diye düşündüm. Kendimide süper hissediyorum ya hani.. ihmal ettim bu ara.. Yakın zamanda hastanenin sigortayla anlaştığını duydum. Böyle bişey olacağı aklıma geldi.. Ben de telefon açtım. Psikatrist bölümünde ssk anlaşması yokmuş, yani bu kuyruk durumu benim gideceğim bölümü etkilemiyordu. Doktorun randevulu çalıştığını sadece haftaiçi 10-12 arası geldiğini söylediler.. daha öncekinden farklı olarak. Önceden saat 15 e kadar oradaydı.. Dediğim gibi randevu var.. inşallah diğer doktora gitmeye çalışmamıssındır. Ahmet Bey'in özel muayenehanesi olduğunu bilmiyorum açıkçası.. öyle bir yönlendirme yapmadı kesinlikle. Çok üzüldüm şimdi biliyormusun. Aslında birçok insanın yararına alınan bir karar bizim işi zora koşuyor. Olsun ben yine de devam etmeye kararlıyım. Gerekirse beklerim.. Bunca yıl haybeden gitmiş, bir kaç saatim daha boşa gitsin ne olur ki :)
Melike26

Mesaj gönderen Melike26 »

Merhaba arkadaslar,

bende ilac kullaniyorum adi anafranil cok iyi geliyor yalniz basladiginiz ilk günlerde haliyle yan etkileri görülüyor mesela bulanik görme, basagrilari, hazimsizlik tabi herkeste degisir, fakat düzenli kullandiginiz zaman yan etkileri kayboluyor ve inanin müthis rahatlik veriyor tavsiye ederim fiyatida cok uygun. Herkese acil sifalar dilerim tabi kendimede
Bugünü düsünürüm
Dün gecti yarin var mi
Gencligede güvenmem
Ölen hep ihtiyar mi