Geçenlerde başıma gelen ilginç bir olay.Tam Geçti derken

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
layerc

Geçenlerde başıma gelen ilginç bir olay.Tam Geçti derken

Mesaj gönderen layerc »

Arkadaşlar geçenlerde başıma tuhaf bir olay geldi gece durağa doğru yürüyordum dalgındım psikopat bi tanıdık aniden yolda beni korkuttu 3saniyeliğine kekeme oldum daha sonra tam göğsümün orta yerinde bir rahatlama oldu çok üst düzey gerçek bir yaşam formuna girmiştim dengeli ama bir hafta sürdü çok uzun yıllar sfyi araştırmama rağmen bilirsiniz yazılan yazılar " ortam içinde konuşamama, yüz kızarması filan.."" diye gider ama beyinsel bi aktivite bozukluğumu tam belli değil şimdi çeşitli yazılara ve araştırmalarımı birleştirdim benim o o korkutmayla beyin frekansım normale inmişti o olayı yaşadıktan sonra tam sf ortamalarına girip kendimi tam test edemedim ama çok iyi durumdaydım. Aradan bir ay geçti yıllardır ömrü hayatımda hiç dışarda ve otobüslerde sf kaygısı yaşamama rağmen geçen sıkışıklıkta terledim daha öncede binlerce olmuştur ama bu sf kaygısı yerleşti bana herzaman tam olmasada ara ara kaygı oluyor.Zaten sf lise sonda bi öğretmenim kitabımda bir yazıyı görecek diye tramva sonucu başlamıştı.Ve bana göre Sfnin bağırsak sendromu beyin frekansı ile 100de100 alakalı olduğunu düşünüyorum.
MACHİNE
layerc

Re: Geçenlerde başıma gelen ilginç bir olay.Tam Geçti derken

Mesaj gönderen layerc »

Devam aslında sağlık yerindeyse beyninizin onu kendiliğinden yenmesi gerekir ve siz odurumu hiç yaşamazdınız fakat bi sorundan dolayı beyinin içindeki düşünce orda kalıyor ve kısır bir döngüye giriyor,sürekli aynı komutu gönderiyor ve grafik eğrisi hep yukarı doğru gidiyor. Normalde belli bir komuttan sonra eğrinin kendiliğinden düşmesi gerekirdi budurumu bukadar yoğun yaşamazdık diye düşünüyorum ve beynimizi bu kadar zorlamamız gerektiğini düşünerek yazımı mutlu olarak bitiriyorum.
MACHİNE