1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Lütfen yardım edin ...

Gönderilme zamanı: 21 Şub 2019, 15:59
gönderen stigma4885
Merhaba arkadaşlar ben kendimi bildim bileli sosyal fobiliyim. Daha öncede konuş açmıştım zaten. Yaş 33 bitti. Erkeğim Ama hala evlenemedim. Çünkü ilişkileri yönetemiyorum. Doğal değilim karşımdaki kişiyi ve hayatı ciddiye alamıyorum. Mesela asiri ilgi göstersemde olmuyor. Cicekler hediyeler vs ne yapsam bos. Cevremde kimse kalmadi evlenmeyen . Herkesin ikinci cocugu oldu. Sanki hastalikli gibi hissediiyorum kendimi. Hayatimda cok kisiyle gorustum. Ama bana gelende hep sıkıntılı tiplerdi. Gorucu usülü istiyorum ama ailem uğraşmıyor . Kendin bul diyorlar. Cevremde issiz gucsuz dahil hrrkes evlendi. Benim isim gucum arabam evim herseyim var ama malasef olmuyor... sevgilim varken hayata tutunuyorum. Evlenirsem bence hersey guzel olacak. Cunku o zaman hayatin bir anlami olacak . Dine cok bagli bir insanda degilim. Suan yalnizim herşey boş ve anlamsız geliyor. Bana yillar once yaşlı bir doktor elimi tutarak ne yap et evlen demişti. Onu şuan daha iyi anlıyorum. Çünkü kafamızı meşgul eden birşey lazım. Bende anksiyete bozukluğu da var. Kafami birseye taktım mi takıyorum. Vücut aşırı derecede kaygı üretiyor. Bir yandan da annen babam yaşlanıyor. Onlara birşey olursa herhalde intihar ederim. Çünkü yalnızlığa doğru gidiyor hayatım. Evlenip çocuk olmayınca paranın pulun hicbir seyin anlamı yokmuş.

Re: Lütfen yardım edin ...

Gönderilme zamanı: 13 Nis 2019, 05:56
gönderen nickonick
Birebir beni anlatmışsın kardeşim, yaş ile birlikte tamamen aynı durumdayım, bende de ilişkiyi sürdürme problemi var

Re: Lütfen yardım edin ...

Gönderilme zamanı: 15 Nis 2019, 03:58
gönderen Bashful
Her insanın tabiatı farklı, ben 31 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı ama bunu pek umursamıyorum, bende eskiden aşırı utangaç biriydim zamanla hayata alıştım, sosyal medya çekingen insanların sosyalleşmesine katkıda bulunabilir, tabi kötü niyetli insanlarda var dikkatli davranmak gerek.

Re: Lütfen yardım edin ...

Gönderilme zamanı: 14 May 2019, 19:40
gönderen stigma4885
Kkardesim benim cok.sevgilim.oldu . Cok guzel , cok dikkat çeken bayanlar da oldu . Ama iliskiyi yurutemiyorum . Daha ilk bulusmada konusup sohbet edemiyorum . Insanlarda kaçıyor. Kizlad kendilerini güldüren sikmayan ve guclu erkekler istiyor . Ben daha ilk bulusmasa sansimi bitiriyorum. Bana hiç konusmuyorsun , cok ciddisin vs diyorlar. Bir sure sonra sohbet bile edesim gelmiyor. Sanki zorla oturuyorlar beni

Re: Lütfen yardım edin ...

Gönderilme zamanı: 31 May 2019, 21:30
gönderen kalıcısıkıntı
bu kadar paran varsa psikoloğa görün.Hem rahatlarsın hem de paran bir işe yarar.Yani hayatının kalitesini arttırırsın