sf yi yendim

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
korkak

sf yi yendim

Mesaj gönderen korkak »

uzun süredir gelemiyordum sebebini acıklayamıcagım nedenlerden dolayı.
bu arada ben sf yi yendim.artık heyecanlanmıyorum.bi sürü arkadaş edindim tatillerde dershanede.mahallede. cok mutluyum.
en önemliside bunu kendime inanarak yapmam.
:)
Kullanıcı avatarı
turgut_87

Mesaj gönderen turgut_87 »

bende tebrik ederim :)

anlatırmısın nasıl becerdin bu illetten kurtulmayı.varmı bunun bi çözümü bizede anlat bizde kurtulalım.
-YAŞANMADAN ÇÖZÜLMEYEN SIR BENİM-
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

süper. devamını dilerim 8)
Kullanıcı avatarı
yeterbe

Mesaj gönderen yeterbe »

dostum tebrikler.. :!: ama öle kaçmak yok... :) apylaş bakalım arkadaşlarınla neler yaşadın ne yaptın nasıl başardın ver bakalım bu güzel olayın reçetesini...
BU DA GEÇER....
_EFTELYA_

Mesaj gönderen _EFTELYA_ »

tebrikler... :)

nasıl başardın? :roll:

mintaksla canım mintaksla ... tamam iğrencim. :D
papaganvb

Mesaj gönderen papaganvb »

tebrik etmek isterdim,ama sf sadece arkadaş edinmekle biten bişey değil,eğer öyle olsaydı benimkinin çoktan bitmesi gerekirdi,bizim problemimiz zaten arkadaş edinememk değil,bu arkadaşlıkları sürdürememek,bi süre sonra uyumsuzlluğumuzun kendini göstermeye başlamsı acı ama gerçek bu :!:
Kullanıcı avatarı
sunlight

Tebrikler.

Mesaj gönderen sunlight »

Seni tebrik ediyorum.Çok iyi iş başarmışsın.Başarılarının devamını diliyorum.Ama bence bütün Sflilerin iyileştikten sonra diğer arkadaşlarına yardım etmeyi vazife bilmeleri gerekir.Hadi arkadaşım anlat.Biz okuruz sıkılmayız.Bekliyoruz...
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

Mesaj gönderen sahra öztürk »

seni tüm kalbimle kutlarım
aferim sana
sadece ve sadece kendine güvenmekle başardın demi
işte bende o yok :(
RYALOM

Mesaj gönderen RYALOM »

tblr , değerli şeyler bize çok yakın ama farklı bulvarlarda arıyoruz.S.F nin güzel yanlarını değerlerim arasında, hep olacak.volta atarken bile insanlardan farklı oluşumdan hoşnutum.yüreğimizin sesini herzaman dinlemek, ben bunu yapmayı seviyorum, benim için insanların benim için ne düşündükleri umrumda değil.sigaramı içerim çayımıda yudumlarım.yol uzundur bizim için, ama mutluluk bize çok yakın, yüreğimizin sesini dinlemek yüzümüzün güleceği günler, avuçlarımızın içinde sımsıkı tutmuşuz.YOLU BİLİYORUZ AMA YOLA ÇIKMAYA CESARET EDEMİYORUZ ODANIN KARANLIĞINDA KARANLIĞA UMUT BAĞLAMAK, GÜNEŞ UZAK DEĞİL, YOL DEMEK, GÜNEŞ DEMEK. GÜNEŞİN YOLCULUĞUNDA, ODANIN KARANLIĞINA LANET EDİP,ÖFKEMİZİ KUSUP SIRT ÇEVİREREK YOLA SABIR,AZİM CESARET UMUT RIZIKLARIMIZLA DEVAM EDELİM GÜNEŞ HERZAMAN YENİ Bİ GÜNÜN HABERCİSİ GÜNEŞ E YOLCULUĞUMUZDA BÜTÜN GÜZELLİKLER HEP SİZ DEĞERLİ CANIM DOSTLARIMLA OLSUN.... YÜREĞİMİZİN SESİNİ DİNLİYELİM MUTLULUK ORDA GİZLENMİŞ .....
İYİKİ RASTLANTI SONUCU SİZLERE RASTLADIM OHBE BENİ ANLAYAN DERT ORTAKLARIM,HAYAT GÖZEL VEDE DEVAM EDİYOR
anka

Mesaj gönderen anka »

sanirim bu siteye üye oldugumda gercekten dibe vurmustum.elimi etegimi herseyden ve herkesten cektigim bir dönemde bir de insanlarla yüzyüze görüsmeler yapmak zorunda oldugum ir isi icraa ediyordum(halkal iliskiler)takdir edersiniz ki bu cok zor bir durumdu.

bi siteye üye oldugumda benim gibi sorunlari olan bir cok insan ile konusma firsatim oldu,digerlerini yazilarindan taniyordum..bu biraz güc verdi bana...benim gibi yasayan insanlarin coklugu disarida iki kelime etmekten korktugum herhangi biri de benimle ayni sorunlari yasiyor olabilir diye düsünmeme neden oldu,ardindan kisa bir sehirdisi yolculugu cok sey katti bana..tanimadigim insanlara zorlayarak, birseyler sordum,düsüncelerini umursamamak icin zorladim kendimi..bu arada lustral almaya basladim ama uzun süreli degildi.tabii bir dönem sonra bu insanlari hic umursamamak gibi daha kötü sonuclara dogru gidiyordu hemen kontrolü elime almaya kalktigimda..farkettim kendi kendimin kontrolünü ele gecirdim..sf yi yenmek kolay oluyor ama tekrarlama riskini bilmek daha da korkutuyor insani..bazi zamanlarda etkileri olmuyor degil ama bu kadari bile hayati yasanilir kilmaya yeter.
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

korkak ve anka TEBRİK EDERİM ... NE MUTLU SİZE....
YALNIZ DETAYLI OLARAK BİZE DE ANLATIRSANIZ ÇOK FAYDALI OLUR BİZLER İÇİN... MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN....
Her hayal gerçek,her istek emir oldu hayata...
Mutluluk sen hissettiğin her an yanında :)
RYALOM

Mesaj gönderen RYALOM »

anlatamadıklarım,içime attıklarım,üzerine gidemediğim durumlar pesler çekip kenerlarda yalnızlaşmalar. Nereye ye kadar,zorluklar gerçekten önümüzde aşılmıyacak engellermi,hayat bu kadar zormu, güzel bi yaşam ve mutluluk çokmu uzaklarda,ulaşamıyacağımız engellerin arkasındalarmı.KORKULARIMIZI ENGELLERİMİZİ BİZ VAR ETMİŞ OLMIYALIMMI ÖYLEYSE EN BÜYÜK ENGEL BİZ OLMIYALIMMI, O ZAMAN BİZ İSEK engelleri aşmak basitleşmezmi,korkularımızı yenmezmiyiz...........en büyük engel biziz kendi yaşam yolumuzda sevgiler
İYİKİ RASTLANTI SONUCU SİZLERE RASTLADIM OHBE BENİ ANLAYAN DERT ORTAKLARIM,HAYAT GÖZEL VEDE DEVAM EDİYOR
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

dün yine sf çıktı meydana.....

ama dün çok zorlandım...o da haklıydı yeniden gelmekte....

benim için büyük bir sınavdı dünkü..

ama moralimi bozmadım..

bozmıcam!

ben kendimi her halimle seviyorum..
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

Olur bazen öyle gel gitler bozma moralini simdiye yaptiklarini arkanda biraktiklarini düsün.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

evet canım...haklısın....

onları düşünüp güç almam lazım!