bugün değişmeye başladığımı farkettim

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
acizane

bugün değişmeye başladığımı farkettim

Mesaj gönderen acizane »

selam arkadaşlar bu gün benim için bir imtihan günüydü. yaklaşık 20 gündür kullandığım ilaçların faydasını gördüm. dünden beri düşünüyordum. bugün noterde imzlamam gereken evraklar vardı. öyle milletin önünde nasıl imza atacağımı düşünüyordum acaba ellerim ayaklarım titreyip milletin önünde rezil olacağımı düşünüyordum. ama öyle olmadı. Allaha şükürler olsun notere gittim ilk önce hafif bir tedirginlik oldu ama imza atarken ellerim ayaklarım titremedi. gayet sakindim. çok umutluyum bundan sonrası içinde . inşaallah düzeleceğim. tüm arkadaşlara da acil şifalar.umutlu olalım.bunun üstesinden geleceğiz.
Angel

Mesaj gönderen Angel »

imza dedinde ben de tam istediğim gibi bir imza bulamadım hala öyle çizdiriyorum imza atarken :oops: (daha doğrusu atamazken)ter basıyor bunu da sfye bağlamak niyetindeyim.
acizane

Mesaj gönderen acizane »

imza atmak başlı başına bir sorun başkalarıyla çay içmek birine çayı kendin götürmek (önemli gördüğün birileri) tam bir işkence yavaş yavaş bitmek üzere biraz daha düzenli tedaviyedevam edersem sanırım.
haotsum

Mesaj gönderen haotsum »

bilmiyorum arkadaşlar
bunlar inanın çok basit olaylar
yani imza atmak nedir ki
ben hiç zorluk yaşamadım
2 senedir bu illet benimle
Allah yardımcınız olsun
Kullanıcı avatarı
vangogh_

Mesaj gönderen vangogh_ »

icinde oldugunda öyle cok basit olmuyor. sonradan ortaya cıkan sf lerde kolay olabilir sorunlar tabi bilmiyorum sizin durumu. imza atmak da nedir ki diye kolayca cözülmüyor. Bana da kayıt sırasında geldi herkes izlerken imzayı zor attım titreme tutmustu heyecandan.
Kullanıcı avatarı
qwxi

Mesaj gönderen qwxi »

ya bende utandığımdan , imzamı kırpa kırpa küçücük bişey kaldı uzun imza atınca heyecanlanıyorum
epsilon

..

Mesaj gönderen epsilon »

bende hiç unutmam ünideki ilk yılınmda derse giriste imza oluodu bi mimza atıommm bi yandada ulan nasıl bitircem ben burayı die düşünürken ii ce karalamısım kutuyu,, kutucukta beyaz yer kalmamaıs
sınıfta tahtaya kalkma ve okuma fob um var bnm hiç kalkmadım okumadım
ve okul bitti
iimi
Kullanıcı avatarı
fetret
İletişim:

Mesaj gönderen fetret »

ilkokula yeni başlamıştım. halk kütüphanesine girişte imza atılıyormuş ama ben imza atmayı bilmiyordum! :? sonradan farkettim ki o deftere tanju çolak yazmak bile imza yerine geçiyormuş. :)
yosun

slm

Mesaj gönderen yosun »

ya ben de çok kötüyüm yardımınız olursa sevinirim..
Kullanıcı avatarı
kadir_187

Re: slm

Mesaj gönderen kadir_187 »

yosun yazdı:ya ben de çok kötüyüm yardımınız olursa sevinirim..
[img]merhaba%20yosun.karamsar%20olsan%20bile%20bunu%20kendine%20söyletip%20durma.yani%20kendi%20içsel%20iletişiminle%20daha%20açıkçası%20(kendi%20kendinle%20konuşurken)%20bunu%20yapma.bir%20psikyatriye%20gitmelisn%20sana%20ilaç%20tedavisi%20verebilir.aslın%20da%20bende%20gitmedim%20ama%20burada%20arkadaşların%20yazdıklarını%20okuyunca%20kendimi%20daha%20iyi%20hissetmeye%20başladım.sende%20öyle%20yap%20görüşürüz.%20[/img]