kendim oldum ve sf yı yendim bu kadar basit...

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
karınca_KIZ

kendim oldum ve sf yı yendim bu kadar basit...

Mesaj gönderen karınca_KIZ »

bu kadar basıt oldugunu bılseydım önceden yapardım dedım kendı kendıme.ama ınsan anlıyorkı herseyın bı zamanı var.ve bır de sunu anladım .ben bu sıksıntıyı yada baska bı tabırle acımasızlıgı yasayacakmısım kı yasamısım yada yasıyorum .
kader dedıdıgımız sey aslında burda da gecerlı.
kendımı sewmekle basladım işe.
hayatta sadece ben wardım we hersey benım için hazırlanmıştı.herkes benı sewıyorum kımse canımı acıtmıyordu.
sonunda anladım kı bende yaşayan bır warlıgım hayatın sadece acı tarafı deıl tatlı olan kısmıda benım ıcın wardı .
tatlı olan kısmını kopardım artık benım yada ben oyum !!!

TATLI OLMAK ÜMİDİYLE!
BATUHAN

Mesaj gönderen BATUHAN »

kızmada bu kadar kolay değil ya siz sfli değilsiniz yada benim anlayamadığım esrarengiz formüller uyguluyorsunuzda yeniyorsunuz benim haberim yok,nasıl kendini sevmekle yendin bunu ben kendimi herzaman seviyorum ama sfliyim rica etsem biraz konuyu açarmısınız karınca kız.
Kullanıcı avatarı
dicle

Mesaj gönderen dicle »

belkideyeniden tekrarlar moralinizi bozmak gibi olmasın da bu böyle bende arada bi yeniyor muyum ? sorusu gelip gidiyo ama inşallah yenmişsinizdir nasıl yendiniz doktor sayesinde mi ?
**Doğru bildiklerim yanlış yanlış bildiklerimde doğru olabiliyor yanlışlara odaklanmısken doğrular elimden kayıp gidiyor....**

sahte gülümsemenin arkasında yatan hüzünlü yüz DicL€
karınca_KIZ

kendımle fazlasıyla barısık bırıyım ondan bukadar cabuk atlatmısda olabılırım . babamın wefatından sonra sflı olmustum ama bır gun gozlerımı actıgımda annemın bana ıhtıyacı oldugunu farkettım yanı mecburiyettende bıraz .
herkesın durumu tabıkı cok farklı ben o yazdıklarımı sızde boyle yapın basarırsınz gıbısınden bısey yazmadm . sadece kendı durumumu anlattım sızlere
hezarfen

Mesaj gönderen hezarfen »

Sf yi yendim diyorsun ama ayrı bir başlıkta da herşey sahte geliyor demişsin. Bu bir çelişki değil mi :?:
karınca_KIZ

....!!!!.....

o hayat anlayısım !!!!!
hezarfen

Saygı duyarım ama herşey sana sahte geliyorsa yeterince mutlu değilsindir. Öyle mi :?:
karınca_KIZ

....!!!!.....

mutlu olup olmamam senı hıc ılglendrmıyor
hezarfen

Demek ki mutlu değilsin.Üzüldüm.
karınca_KIZ

....!!!!.....

bvende senınıcın uzldum
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

bu durumda anlaşılıyorki :bence karınca kız sf li değil
sadece utangaçtı.yoksa bu kadar basit bir şeyle üstesinden gelinecek bişey değil..
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
karınca_KIZ

....!!!!.....

sflı oldugumu kım soyledı sıze anlamıyorum kı
yargısız ınfaz sızın kı baska bısey deıl!!!!!!!!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
simdi_yada_asla

Mesaj gönderen simdi_yada_asla »

Ya dokunmayın karınca kıza :D kızdırıp duruyonuzz
casablanka

Mesaj gönderen casablanka »

"ben şu dakikadan itibaren sfnin varlığna inanmadan yaşabilirim" bunu bazen derim kendime .resmen rol yapabilirim ama böyle olunca yapmacık olmaz mıyım
ben böyleyim bi şeklde byle yaratılmışım.
yeni bir topluma girdiğimde merak edicek birşeyim olmadıkça konuşmak aklıma gelmiyorsa,tek kalmim yanımda illaki iyi kötü birileri olsun diye arkadaş aramıyosam,gözümün önünde olan hoşlanmadığım şeylere göz yumamıyosam ama tepki göstermenin yararsız olduğuna da inanıyosam (yeni başladı)bunları değiştirsem de mutlu olamam.

ama canım isteyince konuşcak birilerini bulmakta oldukça başarılı oluyosam,zorda kaldığımda yolda gördüğüm biriyle arkdaş oalbiliyosam
demekki aksi de mümkün insan istediği veya mutlu olucağını hissetiği herşeyi yapabilir

dünya denemek için aslında herşeyi denesek bi sınırlamadır gidiyoruz
ama hep düşünürüm şu dakikadan itibaren korktuklarımdankorkmadan endişe duymadan yaşabilirim.bunun mümkün olduğunu biliyorum gerektiği gibi ifade edemıyorum düşündüklerimi
karınca_KIZ

ya oyle gerccekten karısmayın bana hıh :smt014