paxil bir devrim

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
adt

Mesaj gönderen adt »

ya mesela asprin içsem kimse anlamaz (yani anormal bi etkisi olmaz) buda onun gibimi?
rugz

Mesaj gönderen rugz »

öğrenci15 yazdı:berkcan kardeşim bu ilacın yan etkileri nelerdir ve ne zaman etkisini göstermeye başlar vede reçetesiz satılır mı :?:

Yan etkileri kişiden kişiye değişir ama en sık görülenleri uyuşukluk, halsizlik, dikkat dağınıklığı, kuru esneme ve mide bulantısıdır. Bu yan etkiler ilk ay rahatsızlık derecesinde olabilir sonra geçer ve ya geçmez bu senin ilaca vereceğin tepkiye bağlı.

İlaç etkisini tutarlı bir biçimde "en kısa" bir ay içinde gösterir ama ilaç sana uygun gelirse tabi. İlk ay içinde paxil huzursuzluk verir ve ya SF yi arttırabilir ki bu tüm türevi ilaçlarda gözlenen ve normal kabul edilen bir etkidir.

ama paxil özellikle öğrenciler ve çalışanlar için pek tavsiye edilen bir ilaç değildir. Sebebi de paxilin konsantrasyon sağlayamama ve dikkat eksikliği sorununa yol açmasıdır. Bu nedenle, eğer doktara gidip bu tarz yan etkileri daha az olan bir ilaç kullanabilirsin.
Kullanıcı avatarı
tdurden

Mesaj gönderen tdurden »

adt yazdı:ya mesela asprin içsem kimse anlamaz (yani anormal bi etkisi olmaz) buda onun gibimi?
evet o açıdan kimse anlamaz. tabi ayn etkileri farkediblebilir sadece halsizlik ve uyku hali gibi.
"Hayatım boyunca göremeyeceğim fransız sahillerini pisletmek, Louvre Müzesi'ni yakmak , Elgin Mermerleri'ni balyozla parçalamak, MonaLisa'yla kıçımı silmek istiyorum. " Tyler Durden
adt

Mesaj gönderen adt »

tamam şimdi oldu işte :D benim problem kızarma sadece okulda oluyo :D normalde çok sayıda arkadaşım var arkadaş grubum var okulda da baya popüler sayılırım ama derste bazı hocalar karşısında ... :D neyse ya sağolun.
skidrow_266

Mesaj gönderen skidrow_266 »

Paxil i bende kullandım...
burda kimse cinsel yanetkilerden rahatsız deil sanırım...
tek bendemi oldu bu...
EREKSİYON SORUNU yaptı bende..(söyleyemeden geçemicem
haberiniz olsun)
doktora söyledim Aurorix e geçirdi..
geçmiş olsun
redneck24red

Mesaj gönderen redneck24red »

bendede cinsel isteksizlik yapıyordu..hemde aşırı derece..
melankolia

Mesaj gönderen melankolia »

redneck24red ise yaradimi sende ne kadar süredir kullaniyosun
GaziErtugrul

Mesaj gönderen GaziErtugrul »

arkadaşlar bir haftadır paxil kullanıyorum çok şükür olumlu yönde etki ediyor bana
Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

Bir çok ilaç kullanmış biri olarak şunu diyebilirimki paxil işe yarıyor.Özellikle kızarma sorunu olanlarda.Bu ilaç sakinlik ve huzur veriyor.İlaca başlamadan önce çok sinirli ve aksi biriydim.Herşeye kızar hayattan nefret ederdim.Tabiki sorun tamamen geçmedi ama şuan mutluyum ve moralim yüksek.Yan etkileri günler geçtikçe azalıyor.Cinsel isteksizklik yaptığıda doğru ama kimbilir ileride belki oda geçecektir.Zaten bir antideprasan bu sorunlara sebep oluyor.
Kullanıcı avatarı
tabut

Mesaj gönderen tabut »

arkadaslar paxil recete ile mi satiliyor????????
GaziErtugrul

Mesaj gönderen GaziErtugrul »

reçetesiz alınabiliyor sanırım..
Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

tabut yazdı:arkadaslar paxil recete ile mi satiliyor????????
reçetesizde alabilirsin ama o zamanda kendi kafana göre kullanacağın için faydasını göremeyebilirsin.doktor kontrolünde kullanman sana tavsiyemdir.
Kullanıcı avatarı
tabut

Mesaj gönderen tabut »

içinizde kullanan varsa bana günde kaç tane algIgInI söyleyebilirmi?
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

tabut yazdı:içinizde kullanan varsa bana günde kaç tane algIgInI söyleyebilirmi?
Başlangıçta doktor yarım veriyor.Yarım akşam yarım sabah.Sonra günde 2 taneye çıkyor.En son bana sabah 1 akşam 2 tane almamı söyledi.Ben işe yaramaya başladı.
acalis1978

selam arkadaşlar

Mesaj gönderen acalis1978 »

sosyal fobi ile müdadele eden birisiyim mesajlarınızı bekliyorum
Kilitli