Eslorex ve Sülpir

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
4eylül

Eslorex ve Sülpir

Mesaj gönderen 4eylül »

Arkadaşlar bu ilaçları kullanan varmı aranızda?? Bana eslorexi hergün içmem, sülpiri de iş görüşmesinden yarım saat önce almam gerektiğini söyledi doktor. Bu ilaçlar hakkında bilgisi olan varsa lütfen işe yarayıp yaramadıklarını anlatsınlar.

Hepinize SF siz günler...
4eylül

Mesaj gönderen 4eylül »

niye kimse cevap yazmamış ki anlamadım :x
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

eslorex'i duymamıstım etken maddesi essitoloprammıs.. sosyal bunaltı bozukluğu’na endike olan bir anti-depresan diye yazıyor.. cipramla yada esalopram ile esdeger bir ilac sanırım.

sulpir ise daha cok psikosomatik rahatsızlıklarda verilen bir ilac etken maddesi sulprid.. meresa ve dogmatille aynı etken maddeye sahip bir ilac....
4eylül

Mesaj gönderen 4eylül »

Anlayabileceğim bir dille anlatabilirmisiniz hocam. Özellikle sülpiri ne işe yarar yani bana iş görüşmelerinden yarım saat önce almam söylendi, beni rahatlatırmı gerçekten...
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

Ben doktor değilim ama doktor rahatlıcaksın dediyse rahatlarsın....
mahçup

Mesaj gönderen mahçup »

bu sülpir ya da meresa yeşil reçeteli mi benzo grubundan mı
4eylül

Mesaj gönderen 4eylül »

Valla yeşil reçeteli falan değil sanırım. Ben psikoloğa gittim iş görüşmelerinde yüzüm çok terliyor kızarıp bozarıyorum :oops: zümüleydeki gibi dedim ve bana bu ilaçları verdi. Eslorexi içtikten sonra midem çok bulanıyor ve de zaten zayıfım bide iştahsızlık yapıyor ki sormayın. Sülpiri daha denemedim çünkü iş imkanı çıkmadı ilacı aldıktan sonra. Ama işe yaramasını ümid ediyorum çünkü ramazandan sonra tekrar iş görüşmelerim olacak ve ben nerdeyse iş görüşmeleri yüzünden alkolik olacaktım :cry: Ben sürekli girip bakıyorum bu siteye ilacı kullanan arkadaşlar varsa lütfen hakkında bilgi versinler.
yılmaz

Re: Eslorex ve Sülpir

Mesaj gönderen yılmaz »

arkadaslar doktoruma ayagımda kasılma yuzunden gıttım ve dedıkı bana sınırsel bısey fızyolojık degıl dedı onra sülpir isimli hapı verdı ararstırdım kı piskolojık sorunlarla ılgılı bır hap onu kullanmaya basladıktan sonra rahatlık hıssı verıryor ve aklındakılıerın gereksız olanların 100 de 50 sini sılıp atıyor cok rahatlatıcı bır hap tavsıye edıyorsa doktor kullanmak lazım
Kilitli