el titremesi için çözüm

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
ressam_flozof
İletişim:

el titremesi için çözüm

Mesaj gönderen ressam_flozof »

bir sürü doktorA gittim ve bana verdikleri sadece bir ilaç onun dışında başka bir şey değil en pahalı doktora gittim bana bakmadı sadece ajandasına benim gibi dolu hastası olduğundan benim gibi bir keki de haznesine yazmıştı devamlı arayış içinde oldum bir sonuç aradım ve hep ileriye parlak bakmaya çalıştım ben bir HAYALPERESTİM... ama bu kötü bir şey değil aksine iyi bir şey devamlı gittiğim doktorlar ya işlerini yapmak için bana baktılar yada başka sebepler
kısaca kullanıldım
Benim sorunum elimin titremesi dedim onlar bana anti depresyon ilaçlar verdiler benim sorunum işte çalışamama kendimi ifade edememe dedim onlar bana deli muhalemesi yaptılar ben onlara bir şey anlatmaya çalıştığımda onlar başka şeler anladılar...
ben üniversitede okuyorum bu yıl son yılım ve askerliğimi yaptım sadece düzgün bir işe girip hayatıma devam etmek bunun dışında bir şey istemiyorum ama doktora gidiyorum bana verdiği sadece ilaç başka bir şey değil param ile tedavi olamadım ssk ile tedavi olamadım nasıl tedavi olacağımı bilmiyorum bildiğim sadece bir şey var bu istanbuldaki benim gittiğim doktorların yaptıkları meslek onların üzerindeki üniforma taktıkları kravat sadece sembol başka bir şey değil ve makalede siz arkadaşlar sesleniyorum
EĞER TADAVİ OLDUYSANIZ BUNU NASIL OLDUĞUNUZ KONUSUNDA BANA YAZARSANIZ BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM TADAVİNİN BİR YÖNTEMİ VAR BUNA EMİNİM İLAÇLA AMA İLAÇSIZ ..... CEVAP BEKLİYORUM GÖRÜŞMEK ÜZERE
Kullanıcı avatarı
kaşif

Re: el titremesi için çözüm

Mesaj gönderen kaşif »

spor spor spor...aklıma gelen en iyi çözüm
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

kardeşim öncelikle şunu bilmelisin. bulmak istediğin şey el titremesinin çözümü değil sf nin çözümü. sf ortadan kalkınca el titremende kalkıcak.

anlattıklarına göre tam benliksin. çünkü 1 tane dahi antidepresan, paxil vs... tarzı bir ilaç kullanmadım 6 aydır tedavi oluyorum. yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim ve terapistimle artık son görüşmeyi yapıp artık 3 ayda bir nüks(tekrar ortaya çıkması) olma ihtimaline karşın gidicem. bir süre sonrada 6 ayda bir gidicem.

gerçekten çok faydasını gördüm. aniden biri çıkıp yol sorduğunda korkmadan yerini gösterdim direk. hiç bir kaygı durumu ve belirtisi olmadı. kendimdeki gelişmeyi gün içinde çok zaman farkediyorum. ve şaşırıyorum ne kadar kaygılanıyomuşum diye.

eğer maddi durumun iyiyse psikolojik danışman dan yardım al mutlaka.ünide psikolojik danışma hizmeti olması lazım oraya gidebilirsin yoksa dışardan yardım al. bazı belediyeler fln açabiliyor psikolojik dnaışlma merkezi. araştır biraz.
silent-era

Mesaj gönderen silent-era »

1lh4n yazdı:kardeşim öncelikle şunu bilmelisin. bulmak istediğin şey el titremesinin çözümü değil sf nin çözümü. sf ortadan kalkınca el titremende kalkıcak.

anlattıklarına göre tam benliksin. çünkü 1 tane dahi antidepresan, paxil vs... tarzı bir ilaç kullanmadım 6 aydır tedavi oluyorum. yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim ve terapistimle artık son görüşmeyi yapıp artık 3 ayda bir nüks(tekrar ortaya çıkması) olma ihtimaline karşın gidicem. bir süre sonrada 6 ayda bir gidicem.

gerçekten çok faydasını gördüm. aniden biri çıkıp yol sorduğunda korkmadan yerini gösterdim direk. hiç bir kaygı durumu ve belirtisi olmadı. kendimdeki gelişmeyi gün içinde çok zaman farkediyorum. ve şaşırıyorum ne kadar kaygılanıyomuşum diye.

eğer maddi durumun iyiyse psikolojik danışman dan yardım al mutlaka.ünide psikolojik danışma hizmeti olması lazım oraya gidebilirsin yoksa dışardan yardım al. bazı belediyeler fln açabiliyor psikolojik dnaışlma merkezi. araştır biraz.

İLHAN'A KATILMAKLA BERABER EL TİTREMESİ VE HEYECAN İÇİN BEN ÜNİVERSİTE YILLARINDA DİĞER İLAÇLARIMA EK OLARAK DESTEK AMAÇLI DİDERAL VERMİŞTİ DOKTOR.ÖZELLİKLE KALP ÇARPINTISI VE HEYECANIM İÇİN.ÜNİVERSİTESİ ORTAMI BİR SF İÇİN EN AZAP VERİCİ YER KANIMCA.AMA SANA MARMARA ÜNİ.,ERENKÖY RUH-SİNİR HASTALIKLARINI ÖNEREBİLİRİM.MADDİ DURUMUM İYİYSE KADIKÖY ŞİFA ÇOK İYİ BEN Bİ SÜRE ORADA TERAPİ GÖRDÜM 2006 MAYISINDA.İNTİHAR OLAYINDAN SONRA Bİ SÜRE ORADA YATARKEN ORANIN PSİKİYATRİSİ YAKINDA İLGİLENMİŞTİ.
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

moralini biraz düzelttiğin anlaşılıyor abi. diğer başlıklarda tartışırken göremiyoduk seni. senin açından sevindim. inşallah moralini daha kısa zamanda toplarsın.
silent-era

Mesaj gönderen silent-era »

1lh4n yazdı:moralini biraz düzelttiğin anlaşılıyor abi. diğer başlıklarda tartışırken göremiyoduk seni. senin açından sevindim. inşallah moralini daha kısa zamanda toplarsın.

eywalla dostum desteğin için.
erportwin

Mesaj gönderen erportwin »

arkadaslar bende ilac sevmiorum,doktorlara karsı onyargım var,2 kere gittim biri dayadı prozagı,oteki baska ilac tamam haklılar bunun tedavis boyle,ama ben depresyonda deilim ki,sadece elim titriyor bu bazen artıyor (dusundukce-daha cok)bazen dediginiz durumları yasıyorum,yabancı ve tanımadıım insanlarla aynı ortamdayken hafif kasılma,tutukluk ama adres sorma dolmusta,belediye binalarında bankalarda hic sorun cekmem,arkadaslarım arasındada cok rahatım ama yeni ortamlar dedigim gibi performansımın dusuk olması ve el titremesi..
onun icin tavsiyenize ihtiyacım var kendimi bir yere konumlandıramadım cunku,iletisime gecmek icin
flutleormanyolu@hotmail.com
Kullanıcı avatarı
andem

Mesaj gönderen andem »

benim bir arkadaşımda da el titremesi vardı üniversitede.O da çaresini çok araştırmış ama bulamamış .Biraz heyecanlandığında ya da sinirlendiğinde ellerinin titremesi artıyordu ama sorunu psikolojikti.Bu gibi durumlarda terapi almak faydalı olabilir.
the_strangest

Mesaj gönderen the_strangest »

kesin çözüm: titreyen elinizi kesip atın...
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

the_strangest yazdı:kesin çözüm: titreyen elinizi kesip atın...
burada bazı arkadaşşlar gerçekten zor durumdalar,bir çözüm arayışı içindeler.seninse onlara yazdığın bu alaycı mesajlar hiç hoş değil.aynı durumda sen de olabilirdin. yazmadan önce bir kez düşünmeni öneriyorum.
the_strangest

Mesaj gönderen the_strangest »

OverTheRainbow yazdı:
burada bazı arkadaşşlar gerçekten zor durumdalar,bir çözüm arayışı içindeler.seninse onlara yazdığın bu alaycı mesajlar hiç hoş değil.aynı durumda sen de olabilirdin. yazmadan önce bir kez düşünmeni öneriyorum.
alay etmek gibi bir niyetim asla olmasa da haklısın. düşüncesizce, laf olsun diye yazdım. kusura bakmasın kimse. hatta silinirse iyi olur...
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

the_strangest yazdı:
OverTheRainbow yazdı:
alay etmek gibi bir niyetim asla olmasa da haklısın. düşüncesizce, laf olsun diye yazdım. kusura bakmasın kimse. hatta silinirse iyi olur...
stra ağlattın beni gece gece ..
Neden??

Mesaj gönderen Neden?? »

kaygı giderse eller titremiyo benim...
slmbardakci

Mesaj gönderen slmbardakci »

ressam_flozof yazdı:bir sürü doktorA gittim ve bana verdikleri sadece bir ilaç onun dışında başka bir şey değil en pahalı doktora gittim bana bakmadı sadece ajandasına benim gibi dolu hastası olduğundan benim gibi bir keki de haznesine yazmıştı devamlı arayış içinde oldum bir sonuç aradım ve hep ileriye parlak bakmaya çalıştım ben bir HAYALPERESTİM... ama bu kötü bir şey değil aksine iyi bir şey devamlı gittiğim doktorlar ya işlerini yapmak için bana baktılar yada başka sebepler
kısaca kullanıldım
Benim sorunum elimin titremesi dedim onlar bana anti depresyon ilaçlar verdiler benim sorunum işte çalışamama kendimi ifade edememe dedim onlar bana deli muhalemesi yaptılar ben onlara bir şey anlatmaya çalıştığımda onlar başka şeler anladılar...
ben üniversitede okuyorum bu yıl son yılım ve askerliğimi yaptım sadece düzgün bir işe girip hayatıma devam etmek bunun dışında bir şey istemiyorum ama doktora gidiyorum bana verdiği sadece ilaç başka bir şey değil param ile tedavi olamadım ssk ile tedavi olamadım nasıl tedavi olacağımı bilmiyorum bildiğim sadece bir şey var bu istanbuldaki benim gittiğim doktorların yaptıkları meslek onların üzerindeki üniforma taktıkları kravat sadece sembol başka bir şey değil ve makalede siz arkadaşlar sesleniyorum
EĞER TADAVİ OLDUYSANIZ BUNU NASIL OLDUĞUNUZ KONUSUNDA BANA YAZARSANIZ BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM TADAVİNİN BİR YÖNTEMİ VAR BUNA EMİNİM İLAÇLA AMA İLAÇSIZ ..... CEVAP BEKLİYORUM GÖRÜŞMEK ÜZERE
sauna hamam, bol terleyerek toksinleri atma, masaj,