Lustral kullanan varmı?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
onur1217

Lustral kullanan varmı?

Mesaj gönderen onur1217 »

doktorum bana lustral 50mg yazdı. Yararlı olurmu bilmiyorum. Bu ilacı daha önce kullananlar izlenimlerini paylasırlarsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
hüznüngüzü

Re: Lustral kullanan varmı?

Mesaj gönderen hüznüngüzü »

Ben geçen sene altı ay kadar kullandım...Ben çok ağır depresyon geçirmiştim bunu iyileşince anladım eski halimi düşününce...Ağlamaların kesiliyo ağlamayı unutuyosun bazen çok özlüyosun ama ağlayamıyorsun...Tedavinin ilk zamanları iyi oluyo.FAkat gittikçe umursamaz hale geliyosun ..Örn:Çok duygusal bi filme gidiyosun sinemaya, millet ağlıyo sen mal gibi bakıyon hiç bişey hissetmiyon:) Çok uyku yapıyo unutkanlık yaptı zamanla ben de...YAlnız şu var hapı düzenli iç bi ay içiyim sonra bi iki gün içmeyim yapma çünkü eski haline geri dönüyosun..Aç karnına da mide bulantısı yapar aç karnına da içme...Ama iyi bi hap yaa mutlu yapıyo insanı:)) Ayrıca sosyal fobi için de kullanılan bi ilaç ama ben pek yararını göremedim...Şuan aurorix kullanıyorum bu daha etkili sf için..
Geçmiş olsun...
GZM

Mesaj gönderen GZM »

açıkcası bende kullanıyorum ve çok memnunum duygu kaybetme gibi de bi problemim hiç olmadı aksine bu hafta bol bol ağladm:)bence lustral sf için birebir...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

2-3 sene kullandım. Kendim üzerinde edindiğim tecrübe şudur ki, en başta tamamiyle duygusuz bi insan oluyorsunuz, Sebebini bilemediğiniz mutluluk bi yerden sonra canınızı sıkabiliyor, aşık olmak, ağlamak, özlemek, duygusala bağlamak bu ilacı kullandığım müddetçe mümkün değil gibiydi.

Bi tecrübem daha şu, bıraktıktan sonra bu duygular geri geliyor. 1-2 ay sonra...
..............Resim.................~~Resim
nokia6600

Mesaj gönderen nokia6600 »

lustralı 2 yıl kullandım beni odun gıbı ettı sf de etkisini görmedim arama mutlu yapıyo insanı
alen34

Mesaj gönderen alen34 »

bende uzun süre ilaç kullandım seroxat risperdal ama düzenli kullanmadığım için işe yaramadı .bugün doktorum lustral dideral rivotril yazdı .seroxat bende işe yaramadı ama inşallah lustral işe yarar bakalım yazıcam buraya gelişmeleri
sosyofobik_bir_kulum

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

Herşeye rağmen yalancı mutluluğa da razıyım ama bakalım yapacak mı.
Kullanıcı avatarı
masalkitabı

Mesaj gönderen masalkitabı »

Bende pek işe yaramadı eskisi gibiyim :(
And here I come up the hill, I'm pushing my wheel of love ... I'm flying. Look at me now.
Kilitli