HERKES BANA BAKIYOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

HERKES BANA BAKIYOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj gönderen 2PacHastası »

Sokakta yürürken yanımdan geçen hatta arkasından yürüyüp önüne geçtigim insanların kafasını çevirip bana baktıgını gördüm.Ne sosyal fobi ne okb bunlarla alakası yok.Bana harbiden bakıyorlar.Bakıyorlar çünkü dışarı çıktıgımda elimde olmadan gözümü kısıyorum ve yüzümü aşırı derecede asıyorum.Elimde degil degiştirmeyi çok denedim olmuyor.Büyük küçük herkes dönüp bakıyor.Bu sorunu yaşayanlar varsa paylaşın çözüme beraber gidelim.İyi geceler.
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
tonyukuk

Re: HERKES BANA BAKIYOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj gönderen tonyukuk »

Sana öyle geliyor ve kendini kastığından dolayı bir süre sonra sana gerçekten bakmalarına sebep olacak şeyler geliştiriyorsun. Eskiden bende de olurdu bacaklarımda şiddetli kasılmalar yaşardım. Kalabalık yerlerde yürü ve KENDİNİ bakmadıklarına inandırana kadar devam et. Hatta havalar güzelken güneş gözlüğü takarak denemeler yapabilirsin. Şimdiden geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

tarzın bu tarzsa bakmaları normaldir...

Resim
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

tonyukuk yazdı:Sana öyle geliyor ve kendini kastığından dolayı bir süre sonra sana gerçekten bakmalarına sebep olacak şeyler geliştiriyorsun. Eskiden bende de olurdu bacaklarımda şiddetli kasılmalar yaşardım. Kalabalık yerlerde yürü ve KENDİNİ bakmadıklarına inandırana kadar devam et. Hatta havalar güzelken güneş gözlüğü takarak denemeler yapabilirsin. Şimdiden geçmiş olsun.
Güneş gözlügü takmayada utanırmı insan ama ben utanıyom.Mahsunkul bey tarzım klasik beyaz keten pantolon gömlek. :D
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

bana bakan olursa ben de ona bakıyorum.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
sercan266

Mesaj gönderen sercan266 »

bende yeni farkediyorum bende dışarda çok sert bi şekilde bakar ve gözlerimi güneşten dolayı kısarım ama bana çok bakanlara artık selamın aleyküm diyorum ve oda düşeniduruyor ben bunu nerden tanıyorum diye :D
Hayat 3.5 ile 4 arasındadır.Ya korkup üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın.
Kullanıcı avatarı
neclaaa

Mesaj gönderen neclaaa »

sercan266 yazdı:bende yeni farkediyorum bende dışarda çok sert bi şekilde bakar ve gözlerimi güneşten dolayı kısarım ama bana çok bakanlara artık selamın aleyküm diyorum ve oda düşeniduruyor ben bunu nerden tanıyorum diye :D
Guzel bir yontem....
Bir kapının kapalı olduğunu anlamak için o kapıyı itmek gerekir.
Montaigne
useless

Mesaj gönderen useless »

bize öyle geliyor olması bakmadıkları anlamına gelmez. evet bana da bakıyorlar, bende çoğu zaman kasarım kendimi yürürken, gözlerimi kısarım, suratım değişir.. dimdik yürürüm ifadesiz bir şekilde, bazen elimi ayağımı nereye koyacağımı bilemem, ben kafamı çevirdiğimde onların bana baktığını görüyorum, abartmıyorum geçen bir okulun önünden geçiyordum, bir sınav varmış herkes işte kaldırımda orda burda bekliyor, aralarından geçiyorum abartısız hepsi bana öküz gibi döndü baktı sonra bende mecbur onlara kafamı çevirdim ne ** var gibisinden, yani bize öyle geliyor olsada bakıyor onlarda...
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

2PacHastası yazdı:Sokakta yürürken yanımdan geçen hatta arkasından yürüyüp önüne geçtigim insanların kafasını çevirip bana baktıgını gördüm.Ne sosyal fobi ne okb bunlarla alakası yok.Bana harbiden bakıyorlar.Bakıyorlar çünkü dışarı çıktıgımda elimde olmadan gözümü kısıyorum ve yüzümü aşırı derecede asıyorum.Elimde degil degiştirmeyi çok denedim olmuyor.Büyük küçük herkes dönüp bakıyor.Bu sorunu yaşayanlar varsa paylaşın çözüme beraber gidelim.İyi geceler.
sinirli sinirli bakınca öyle oluyor bende çok sinirli duruyorum aslında öyle biri değilim ama sf yüzünden sinirli durmak savunma sistemi gibi heralde.Yinede bence sorun toplumda dünyanın en çok tv izleyen 2. ülkesi olmamıza şaşmamalı herkes birbirini izliyor bundan zevk alıyorlar sanki
bulantı
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

2PacHastası yazdı:
tonyukuk yazdı:Sana öyle geliyor ve kendini kastığından dolayı bir süre sonra sana gerçekten bakmalarına sebep olacak şeyler geliştiriyorsun. Eskiden bende de olurdu bacaklarımda şiddetli kasılmalar yaşardım. Kalabalık yerlerde yürü ve KENDİNİ bakmadıklarına inandırana kadar devam et. Hatta havalar güzelken güneş gözlüğü takarak denemeler yapabilirsin. Şimdiden geçmiş olsun.
Güneş gözlügü takmayada utanırmı insan ama ben utanıyom.Mahsunkul bey tarzım klasik beyaz keten pantolon gömlek. :D
Ohoo böyleyse senin işin zor; Allah yardımcın olsun. önceki mesajımda yazdıklarımı uygulamayı dene
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

bana bakanlara bende cins cins bakıyorum, en sonunda gözünü çekip başka yere bakmak zorunda kalıyor. otobüste, durakta, havuzda, havada karada heryerde sık sık karşılaşırım ve bu yöntemi ("gözüne gözüne" yöntemi) kullanırım.. yalnız unutmayın, hafif sert bakçaksınız ve gözüne gözüne sanki hipnoz yapar gibi ve ilk gözünü kaydıran sen olmucan... [smilie=derisive.gif]
..............Resim.................~~Resim
var

Mesaj gönderen var »

Bana sadece kadınlar bakıyor, öyle ki erkek baktığında tercihlerinden şüphe ediyor, adımlarımı hızlandırıyorum.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

bakıyolar valla bende onlara surat asarak veya ne var der gibi bakıyorum anca öyle oluyo işte
Kullanıcı avatarı
ahyalandünya

Mesaj gönderen ahyalandünya »

2PacHastası yazdı: 07 Ağu 2011, 19:49
Hahaha bende de böyle saçma bir durum var [smilie=dance3.gif] [smilie=dance3.gif]
[smilie=buba.gif] [smilie=buba.gif] [smilie=buba.gif]
pesimisst

Mesaj gönderen pesimisst »

psikoz