bursa'da tavsiye edceğiniz iyi bir psikiyatrist var mı???

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
mor_X

bursa'da tavsiye edceğiniz iyi bir psikiyatrist var mı???

Mesaj gönderen mor_X »

iyi bir psikiyatriste gitmeye karar verdim ama bulamıyorum.daha önce devler hastanesine falan gittim ama hiç ilgilenmiyorlar.özel bir dr.arıyorum.yardım ederseniz sevinirim....
morello

Mesaj gönderen morello »

slm arkadaşım geçmiş olsun bende bursalıyım ücrette önemli seans 100 ytl cvbını bekliyorum
theoutsider

Mesaj gönderen theoutsider »

arkadaşlar selam;
bende bursada araştırma yaptım gidebileceğim iyi bir doktor aradım..bi kere özel hastanelerin hiçbirinin psikiyatri servislerinin ssk ile anlaşması yok.hatta şehreküstünde yeni açılan büyük bi hastane var adı aklıma gelmiyor şimdi orada psikiyatrist bile yokmuş sadece psikolog var dedi şaşırdım..sonra konur'a gitmeye karar verdim..konurun o bildiğiniz yerinin tam karşısında cekirgeye cıkarken sağda yani psikiyatri bölümü var. orada Dr. Meltem Seçil ' le görüştüm..valla tedavi sürecindeki başarısı hakkında şu an için net bi yorum yapamıycam çünkü daha bunu değerlendirebilecek zaman gecmedi bugün daha 10. günü sanırım ilaca başlamamın. ancak şunu söyleyebilirimki benm ilk aşamada, --ilk kez psikiyatriste giden biri olarak-- beklediğim güler yüzlü yaklaşımı ve beni dinlemesi,sf ile alakalı olarak benimle konuşması vs.vs. falan beni memnun etti.en azından yanından ayrıldıktan sonra mutluydum .korkum gözüme bile bakmadan beni dinlerken kafa sallayıp aynı anda receteye ilaç yazacak bi dr ile karşılaşmaktı ki böle bi olayın yanından bile gecmedik...muayne ücreti 70 Ytl idi arkadaşlar onuda söyleyeyim hemen.cünkü gitmeden önce insanı hele ki öğrenciyseniz en cok geren konulardan biri ücret oluyor...

geçmiş olsun arkadaşlar
Solitude, still with me is only you..Only you, only true
osmanc

Re: bursa'da tavsiye edceğiniz iyi bir psikiyatrist var mı???

Mesaj gönderen osmanc »

mor_X yazdı:iyi bir psikiyatriste gitmeye karar verdim ama bulamıyorum.daha önce devler hastanesine falan gittim ama hiç ilgilenmiyorlar.özel bir dr.arıyorum.yardım ederseniz sevinirim....
a4 psikiyatri de ünal beyi tavsiye ederim. zamanında bana oldukça yardımcı olmuştu. kısa sürede toparlandım sayelerinde. buda sitesiymiş http://www.mickeymouse.com/

geçmiş olsun arkadaşım.

umarım sıkıntın gider.

bu vidyo ise psikiyatristler kimdir konsunda yardımcı olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=_I0_5jGYlJQ
Her zaman en güzeli düşle. Hayat güzel.
osmanc

Mesaj gönderen osmanc »

linkte bir yanlışlık olmuş arkadaşlar. neyse önemli değil.
Her zaman en güzeli düşle. Hayat güzel.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

ben öncelikle bursa'daki buluşmalara katılmayı tavsiye ederim.
de te fabula narratur
Esrakll

Re: bursa'da tavsiye edceğiniz iyi bir psikiyatrist var mı??

Mesaj gönderen Esrakll »

Psikolog Ayhan beye gidicem ama bakalım nasıl geçicek.