atarax nasıl?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
serkan026

atarax nasıl?

Mesaj gönderen serkan026 »

arkadaşlar ben atarax kullanıyorum epeyce bir uyku yapıyor . kullanıpta faydasını gören varmı... sadece adrenalini biraz durdurmama yarıyor ama o zamanda cevreye karşı cok asabi ve durgun görünüyorum. doktorada gitmedim. bu ilaç hafif bir antidepresan olduğu için recetesizde bulunabiliyor. Azda olsa faydası var sanırım...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

bana paxil in yanında yazmıştı doktor,yarım aldım ve 5 dk sonra kendimi çok kötü hissettim....acayip derece halsizlik,sersemlik ve de mide bulantısı yaptı....ama rahatlatma konusunda işe yarıyor...ben kullanmıyorum şu anda,zaten ilaç da kullanmak istemiyorum ama malesef şu anda bir paxil bağımlısıyım :|
Kullanıcı avatarı
sunühat

Mesaj gönderen sunühat »

bütün ilaçların yan etkileri olduğu doğru .psikolojik ilaçların çoğu uyku sersemlik halsizlik veriyor.....
anlaşılmaz bir manayım şimdi bilmem kim çözer beni...
Gül75

Mesaj gönderen Gül75 »

Cilt doktorum tedavi yanında Atarax'ıda vermişti.

Bende acayip uyuşukluk, huzursuzluk ve çarpıntı yaptı.

Tavsiye etmem ama tabi bünyeye göre değişir.
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

atarax antidepresan değil öncelikle , anksiyete giderici özelliği var ama.cilt doktorunun vermesi tahmin ediyorum kaşınma önleyici olarak olabilir.uyku yaptığını hep duydum heralde çalışma stili öyle uyuşturuyo biraz. etkisini direk göstermesi , bağımlılık yapmaması gibi de iyi özellikler var ama pek kullanılmayan bir ilaç memnun kalanı da yok gibi. bizim evde vardı bende bugün bi 25 mg yutucam hadi hayırlısı :)
monti

Mesaj gönderen monti »

atarax antidepresan değil, anksiolotik akşamları alınan bir ilaç kaygı giderici. fakat kısa süreli etki eder.
serkan026

Mesaj gönderen serkan026 »

haklısın benim bir an önce doktora gidip gercek bir tedavi olmam lazım. Bu ilacı zaten tavsiye üzerine kullanıyordum bulması kolay ve ucuz bir ilaç. kısa süreli bazı şeyleri yatıştırmaya yarıyor etken maddesi hcl sanırım buda adrenalinin etkisini bloke ederek kontrolü sağlıyor ama gündüz kullanırsanız ruh gibi dolaşıyorsunuz. tam bir uyku ilacı. ruhsal hastalıkların düzensiz uykusuzlukla da ilgisi olduğu düşünülürse uyku düzenini sağlayarak azda olsa bi işe yarıyor.... ama gercek bir tedavi değil sanırım... ilginiz için cevaplayan tüm arkadaşlara tşkler....
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

dün gece uyumadan önce yuttum 25in hiç etkisi olmadı etkisini 30 dakkada gösteriyomuş sonra bi 25 daha yuttum uykum geldi ama zaten normaldede uykum gelmeliydi ama 12 saatten fazla uyudum ve uyandığımda hala uykum vardı yani uyku yaptığını söyleyebilirim başka etkisini hissetmedim.
Kullanıcı avatarı
yahoo

merhaba

Mesaj gönderen yahoo »

atarax ı bende biliyorum içince insan kendini hasta gibi hissediyor .Sürekli kullanıncada hiç bir şey olmuyor.Yararı yok yani
Kullanıcı avatarı
Esansiyel Tremor

Mesaj gönderen Esansiyel Tremor »

ilk defa dün kullandım midem bulandı kendimi halsiz hissettim 17 saat uyudum ailem kullanmama izin vermiyo artık :D ama ilk defa elim titremedi
Resim
rana

Ben de Atarax kullanıyorum.

Mesaj gönderen rana »

Gerçi pek düzenli kullandığım söylenemez ama uyku yapmasının dışında pek bir değişiklik görmedim.Ayıca çok fazla uyuduğun için sersemlik yapıyor.Gittiğim nörolog ankisiyete bozukluğu teşhisi koyduğu için vasoserc (baş dönmesi için) yanında Atarax da verdi.Bitkisel olduğu için rahatlıkla alabilecğimi söyledi.Gerçi yeni almaya başladım.Farklı bir deneyim yaşarsam size de bilgi veririm.
Kullanıcı avatarı
soner

atarax

Mesaj gönderen soner »

ya basit bir uykuya yardımcı olan ce heyecanı azcık azaltan bi ilaç bildiğim kadarı ile çok fazla beklentiler içinde olmayın yani ben bu drajeyi alınca harikalar ülkesine gidicem sanmayın hiç bir ilaç böyle değil ( zararlı uyuşturucu haplar ex vs . dışında :)
unutmayın ama herşey sensin kendinsin sen istersen iyi olursun sen istersen kötü olursun bence uyumak isteyenlere tavsiyem akşam sporu yapın ewde şınav mekik az bişe yorun kendinizi duş aldıktan sonra bi kadeh bişe için uykuya çok çabuk dalmanıza yardımcı olur şimdi diceksiniz bi yarari olurmu ben öle yapıorum hap içip ne olacağını beklemetense doğal bi şekilde uyumak asıl hastalığı yenmeyede yardımcı olur :)
teşekkür ederim saygılar :)
daima ve asla . . .
Kullanıcı avatarı
soner

lavinya ve paxil ?

Mesaj gönderen soner »

lavinya paxil i nezamandır kullanıyorsun ?
daima ve asla . . .
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Merhabalar, ben atarax'ı sadece ve sadece uyku yapsın diye kullanıyorum.
Açık söylemek gerekirse, etkisini çok güzel gösteriyor. Yalnız, şunu da
eklemeliyim. Uyurken ara ara uyanıyorsunuz ve tekrar uyuyorsunuz.
Farklı bir uyku yapıyor. Fazla dinlendirmiyor vücudu. Ama yine de uykusuz
olduğum zaman kullanmayı tercih ettiğim bir ilaç.

Ben de baş dönemsi ve mide bulantısı gibi etki yapmadı.
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Merhabalar, ben atarax'ı sadece ve sadece uyku yapsın diye kullanıyorum.
Açık söylemek gerekirse, etkisini çok güzel gösteriyor. Yalnız, şunu da
eklemeliyim. Uyurken ara ara uyanıyorsunuz ve tekrar uyuyorsunuz.
Farklı bir uyku yapıyor. Fazla dinlendirmiyor vücudu. Ama yine de uykusuz
olduğum zaman kullanmayı tercih ettiğim bir ilaç.

Ben de baş dönemsi ve mide bulantısı gibi etki yapmadı.
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!