bitkisel ilaçla çözüm. mutlaka okuyun

Çözüm önerileriniz..
ozge

bitkisel ilaçla çözüm. mutlaka okuyun

Mesaj gönderen ozge »

slm arkadaslar. 5 yıldır sosyal fobi çekiyordum. burda sizlere neler cektiğimi anlatmaya lüzumyok cünkü sizlerde benim yasadıklarımı yasıyorsunuz. cok fazla uzatmayacağım. nası tedavi oldum ve iyileştim hemen anlatayım. 2 yıl paxil ilacını kullandım. cok iyi geldi. zaten sosyalfobi tedaviye cok cabuk cevap verir. neyse ilaç içmek istemediğim için ara ara ilacı bıraktığım oldu fakat hastalık her dafasında sürekli nüksetti. cünkü ilacımı doğrusunu isterseniz düzenli kullanmadım. ilacımın dogada olduğuna kendimi hep inardırdım ve cok arastırma yaptım. arkadaslar bizim mucizevi bitkisel ilacımız JOHN'S WORT (SARI KANTARON BİTKİSİ) internette hep depresyon diye geçiyor. fakat sosyal fobi de bi depresyon ceşidi olduğu için bizim derdimize de bire bir. ben SOLGARIN sarı kantaronunu kullanıyorum. 300 ml günde 3 tane yemeklerle. ilk 2 hafta daha cok heyecan ve sıkıntı yasıyorsunuz ama bu tedaviye cevap verdiğinizin bir göstergesi. 2 hafta sonunda da iyileşme süreciniz baslıyor. hayat boyubile içebilirim bu bitkisel ilacı. hiçbir yan etkisi yok. SOLGAR anlaşmalı eczanelerden bulabilirsiniz. sosyal fobiyi gercekten yenenler bu siteye eminim bi daha kolay kolay ugramaz. cünkü sıkıntısı bitmiştir artık. ama inanın bana ben %100 yendim ve sizlerle de paylaşmak istedim. lütfen deneyin. sentetik ilaç yerine bitkisel ilaç kullanın. bu arada bi tavsiyem daha var. omirilik mutluluk çakralarının bulunduğu yerdir vücutta. mutlaka omiriliğinizi çalıştıracak hareketler yapın. insana inanılmaz birmutluluk ve yasama sevinci veriyor. dilerim bana yaradığı gibi sizede yarar. Allah yardımcınız olsun.
ozge

Mesaj gönderen ozge »

arkadaslar sölemeyi unuttum. yukarıda söylediğim ilacı baska bir antidepresanla almıyorsunuz. çünkü ikisi de aynı etkiye sahip olduğu için doz aşımı meydana geliyor. John's Wort u tek basına kullanın
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

tebrik ederim özge... çok güzel bi haber bu...

sarı kantaron ben de almıştım ve bir kaç bitki ile birlikte çay olarak içiyordum insana gerçekten iyi geliyor...

bu arada senin bahsettiğin bitkisel ilaçtan daha önce de bahsedilmişti hatta yanlış hatırlamıyorsam bir kaç arkadaşımız almış ve kullanmaya başlamışlardı...

neyse hayatta herşeyin tadını çıkarman temennisiyle hoşçakal...
Her hayal gerçek,her istek emir oldu hayata...
Mutluluk sen hissettiğin her an yanında :)
ozge

Mesaj gönderen ozge »

sarı kantaron cay olarak içince rahatlatıyor fakat tedavi etmiyor. mutlaka kapsül seklinde satılanlardan kullanın arkadaslar. ve 2 hafta sabredin 3. hafta insallah cok mutlu olacaksınız... :lol:
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

sosyal fobiyi gercekten yenenler bu siteye eminim bi daha kolay kolay ugramaz. cünkü sıkıntısı bitmiştir artık.

bu sozune katılmıyorum dostum yenmekle koseye ceıklmıs olursun neden yendıgın halde senın durumnda olan bınlerce ınsana umut ısıgı olmayasın neden onlarında senın yasadıgın sıkıntıların ustesınden gelmesını kolaylastırmayasın

bır allah rızası ıcın bunları yapmıyasın yendım dıye kacıp gıdenlerı kınıyorum ben bencıllık gostergesıdır bunlar
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
Kullanıcı avatarı
bidenesen

Mesaj gönderen bidenesen »

verdiğin bilgiler için teşekkürler şimdi ilacın adı salgor mu tam olarak anlamadım :) umutmelihe katılıyorum burası kendini kurtarma forumu değil yardımlaşma forumu
düşmek hiç ayıp değil kalkmasını bil ve acele et şu gözyaşını sil!!!
ozge

Mesaj gönderen ozge »

bidenesen iştebenim de kastettiğim bu. insanoğlu biraz bencil malesef ama böyle olmamalıyız. hersey elde edilinceye kadar olmamalı hayatta. nankör olmamalıyız.
neyse bitkisel ilaç firmasının adı SOLGAR. ilacın adı JOHN'S WORT(SARI KANTARON BİTKİSİ). seffaf kapsüller içinde bitkiyi görebiliyorsunuz. tamamaen doğal yani. acil sifalar
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

tesekkurler ozge denemek ısterım bıtkısel olması yanı yan etkılerının olmaması cok daha ıyı olucaktır ;)
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
Kullanıcı avatarı
empty

Mesaj gönderen empty »

deniyelim bakalım teşekkürler özge
onlara göre ben, bana göre onlar deli...
Kullanıcı avatarı
lord@

Mesaj gönderen lord@ »

Antidepresan özelliği varsa mantıken uyuşturucu özelliği de olması lazım...
Yok mu böyle bir özelliği de?
Bana düşman bir ben yaratmışım ben, benliğimin derinliklerinde...
sidelya

Mesaj gönderen sidelya »

hayır lord. antidepresan ben de kullandım ama hiçbisekilde uyuşturucu özelliğini hissetmedim. sarı kantaronun etkileri birantidepresanla aynı doğanın prozacı diyorlar. ama yan etkileri yok. internetten arastırabilirsiniz.cok fazla detaylı bilgiye ulasabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
lord@

Mesaj gönderen lord@ »

Hmm ilginç...

İnsanı uyuşturmadan, duygularını köreltmeden mutluluk ve cesaret veren bir ilaç...
Peki bu ilacı kullanan arkadaşlar ne kadar sürede ne gbi adımlar atmıştır SF adına acep? + tam olarak etkisi nedir? (hiç ilaç kullanmamış biri olarak soruyorum)
Bana düşman bir ben yaratmışım ben, benliğimin derinliklerinde...
ozge

Mesaj gönderen ozge »

hiç ilaç kullanmadıysan ilk etapta mutlaka bitkisel olan bu ilaçla basla bence. ve antidepresanlar hakkında düşündüklerin de yanlış bana göre arkadasım. uyuşturma ve duygularını köreltme die bişe söz konusu deil.tedavi edici bişey seni uyuşturarak iyileştirmez. yeşil receteyle satılan ilaçlar insanısenin dediğin gibi yapıyor. gecici cözüm yolu yani. bukadar karamsar bakma ilaçlara. sarı kantaronun da etkisini içmeden anlayamazsın. bana müthiş yaradı. sana ya da diğerlerinenası etki eder bilemem. ama umarım yarar bencedenemelisin. herkes denemeli. dilerimbugünlerde baslayanlar bana 3 hafta sonra iyileştik ya da iyileşme belirtileri başladıdie mesaj atarlar. o zaman cok mutlu olurum.
Kullanıcı avatarı
deploy
İletişim:

Mesaj gönderen deploy »

peki bu ilacı alırken recete istemiyolar dimi
Herşeye hazırım
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

bu ilacı sakın antidepresanlarla kullanmayın.Hafif veya orta şiddetli depresyon ve sfb de işe yarıo
Delilik Aynı Şeyleri Yaparak Farklı Sonuçlar Beklemektir
Kilitli