Paxil ve Kilo Almak

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
gülşen

Mesaj gönderen gülşen »

selam lavinya..öncelikle ilaçların,ihtiyaç duduğumuz zamanlarda bizim üzerimizdeki olumlu etkilerinden bahsettiğin için teşekkürler..ama ben ilaçlarımı bırakırsam yine eskiye döner miyim endişesini çok hissediyorum..o yüzden de ilaç almayı bırakmaya cesaret edemiyorum..ya yine olumsuz bişiler yaşarsam diye korkuyorum..yaşamak istemediğim ağır bi duygu bu..ilaç kullanmaktan da yorulduım..iki arada bi derede kaldım gibi bişi..cesaret istiyorum..Allah'ım n'olur biraz cesaret!
ben bir gün giderim ki neyim kalır;
eksik bıraktığım herşeyim kalır...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

ben iki kez denedim paxil i bırakmayı........

çok kötü oldum bunu denerken.....iş irademde bitmiyor çünkü,paxil bende bağımlılık yapmış ve almadığım zaman başım dönüyor,midem bulanıyor...
Kullanıcı avatarı
serkan33

Mesaj gönderen serkan33 »

Benim annem paxil kullandı 1 sene kadar..10 kiloya yakın aldı...Antidepresanlar içinde benim kullandıklarımdan sadece efexor iştah kesiyodu...
THATS ALL...
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

serkan33 yazdı:Benim annem paxil kullandı 1 sene kadar..10 kiloya yakın aldı...Antidepresanlar içinde benim kullandıklarımdan sadece efexor iştah kesiyodu...
10 Kg mı aldı. Çok kötü. Üstelik istah keser diyor. Demek ki prospektüse de güvenmemek lazım.
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

işin daha da bir ilginç yanı..

"18 yaşından küçüklerde kullanılmaz" diyor..

oysa psikiyatre ilk gittiğimde 13 yaşındaydım ve doktor bana seroxat vermişti....

zaten o doktor benim hayatımı kararttı...bu ilacı 1ay kullansın yeter demişti anneme...halbuki ilaç zaten en az 1 kullanımdan sonra etkisini göstermeye başlıyor...

üstelik,madem sen bana sf teşhisi koydun,bak ben oraya annemle gelmişim üstelik,güzelce anlatsana anneme,kızınızda bu bu var...tedaviye başlasana......

o zamanlar sf nin fiziksel belirtileri fazla yoktu,olanlara da kafayı pek fazla takmıyordum....bu doktor macerasından 2 yıl sonra ise hayatım karardı................sf aniden ortaya çıktı ve bana yapmadığını bırakmadı..

şimdi bana 1 kutu seroxat verip yollayan o adamı Allaha havale ediyorum....

umarım daha fazla canlar yanmaz onun elinde...

işte ben insanlara olan güvenimi kaybettim diye boşuna söylemiyorum.........

nasıl güvenebilirim artık ben?
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Maalesef her meslekte işini iyi yapmayan çıkıyor.

realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

lavinya yazdıkların için tsk ederim. evet paxille yazılanların bazıları dogru çıkmayabiliyor. iştahsızlık var yan etkilerinde ama herhalde bende ters etki yapıyor yalnız bende degil bircogunda .) 18 yasından küçük adelasonlarda kulanılmadıgını bende gördüm ama doktorlar bunu dikate almıyorlar galiba .
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

realistboy yazdı:lavinya yazdıkların için tsk ederim. evet paxille yazılanların bazıları dogru çıkmayabiliyor. iştahsızlık var yan etkilerinde ama herhalde bende ters etki yapıyor yalnız bende degil bircogunda .) 18 yasından küçük adelasonlarda kulanılmadıgını bende gördüm ama doktorlar bunu dikate almıyorlar galiba .
Sen de iştah mı açtı?

realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

yalnız bende olduguna inanmıyorum. vücud yapısıyla ilgili olabilir
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
Kullanıcı avatarı
egemen

Mesaj gönderen egemen »

Arkadaşlar iyi güzel yazıyorsunuz da! bu sayfanın açma nedeni, yazdıklarınıza ters düşüyor.

Paxil ilaçını kullanıpta kilo alan veya kilo verenler varmı?
"DİNSİZ İLİM TOPAL , İLİMSİZ DİN KÖRDÜR" albert einstein
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Büyük bir kısmı kilo almış. Ben onu anladım. Umarım yanlış anlamışımdır.!

_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

doğru anladın love.me..
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

..LaViNYa.. yazdı:doğru anladın love.me..
:o :o :o

:o :o :o :o :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

dosteli71

Mesaj gönderen dosteli71 »

Merhaba arkadaşlar, bende 4 aydır paxil kullanıyorum. 36 yaşındayım bugüne kadar kilom hep 60 idi. Ama ilacı kullanmaya başladıktan sonra kilo almaya başladım ve şu anda 65 kiloyum. Ben bunu tamamen ilaca bağlıyorum. İlacın vermiş olduğu etkiyle daha rahat oluyorsun, sıkıntı ve stres yapmıyorsun. Kilo kaybının en büyük nedeni sıkıntı ve strestir. Dolayısıyla kilo almamız bence normal. Aslında aynı şeyleri yiyorum, ama kilo aldım.Ben şikayetçi değilim, biraz toparladım :-))) Sevgiler
leni

Mesaj gönderen leni »

LOVE ME yazdı:
serkan33 yazdı:Benim annem paxil kullandı 1 sene kadar..10 kiloya yakın aldı...Antidepresanlar içinde benim kullandıklarımdan sadece efexor iştah kesiyodu...
10 Kg mı aldı. Çok kötü. Üstelik istah keser diyor. Demek ki prospektüse de güvenmemek lazım.
ben de paxili 2-3 ay kadar kullandım.yanında da rivotril kullandım ve 7 kilo kadar verdim.Ama bu kadar kiloyu verdirtmesinde sürekli uyutması da etkili oldu.Sürekli uyuyordum yani yemek yemeye pek zmanım olmadı
Kilitli