Hipnozla maximum 5 seansta kesin çözüm

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
Psikomanyak
İletişim:

Hipnozla maximum 5 seansta kesin çözüm

Mesaj gönderen Psikomanyak »

Arkadaşlar Doktorla online olarak iletişimede geçebilirsiniz uyrun açıklaması ve sitesi burda
Ajdardaki özgüvenin yarısı bende olsaydı Dünyayı Sallardım
Evren

Mesaj gönderen Evren »

Umudum arttı.Bunu psikiyatristlere&psikologlara sorucam.İyi iş ;) Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Psikomanyak
İletişim:

Mesaj gönderen Psikomanyak »

rica ederim sitede seans ücretleri ve iletişim kısmı mevcut bence doktora bi email at faydalı olabilir
Ajdardaki özgüvenin yarısı bende olsaydı Dünyayı Sallardım
Kullanıcı avatarı
keremaslı

ama çok pahalı

Mesaj gönderen keremaslı »

seanslar aşırı pahalı yaaa.bana da çok umut verdi bu psikoterapi mucizevi birşey gibi ama maalesef aşırı pahalı.
ben de distimi +s fobi var.bilmem ne kadar etkili olur?
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

bilemiyorum valla 5 sean için 1.150 ytl aslında çok değil 2-3 saat sürüyormuş çünkü seanslar psikiyatristlerde zaten saat başına 100 ytl alıyor ama çözüm olabileceğine inanmıyorum bence başlıkta kesin çözüm diyerek hata etmissin ,hipnozla iyileştiğini söyleyen zaten yok sadece hipnozculardan duyuyoruz , iyileşen olduysada bence büyük ölçüde placebo etkisindendir. o siteden alıyorum mesela "Bir fobisi nedeniyle seans yaptığım bir danışanımı ikinci seanstan sonra telefonla aradım. Fobisinin devam edip etmediğini sordum. Danışanım " Fobim hala devam ediyor ancak artık önemsemiyorum " adam bunu iyi bir örnek olarak koymuş yani bikere o bile kesin çözüm olduğunu iddia etmiyor , adamın önemsememesi ise bence hipnozun yararı olarak görülemez artık adam heralde "hipnoza bile gittik o kadar para verdik hala korkuyorum ya sıçarım böyle işe umursamıyom artık yok demek tedavisi " falan diye düşünmüştür bence
Kullanıcı avatarı
keremaslı

Mesaj gönderen keremaslı »

Che Guevara yazdı:bilemiyorum valla 5 sean için 1.150 ytl aslında çok değil 2-3 saat sürüyormuş çünkü seanslar psikiyatristlerde zaten saat başına 100 ytl alıyor ama çözüm olabileceğine inanmıyorum bence başlıkta kesin çözüm diyerek hata etmissin ,hipnozla iyileştiğini söyleyen zaten yok sadece hipnozculardan duyuyoruz , iyileşen olduysada bence büyük ölçüde placebo etkisindendir. o siteden alıyorum mesela "Bir fobisi nedeniyle seans yaptığım bir danışanımı ikinci seanstan sonra telefonla aradım. Fobisinin devam edip etmediğini sordum. Danışanım " Fobim hala devam ediyor ancak artık önemsemiyorum " adam bunu iyi bir örnek olarak koymuş yani bikere o bile kesin çözüm olduğunu iddia etmiyor , adamın önemsememesi ise bence hipnozun yararı olarak görülemez artık adam heralde "hipnoza bile gittik o kadar para verdik hala korkuyorum ya sıçarım böyle işe umursamıyom artık yok demek tedavisi " falan diye düşünmüştür bence
ama adam senin de yazdığın gibi 1 kere gitmiş seansa.yani zaten 1 seans gibi bir iddiaları yok ki.
nemesis

Mesaj gönderen nemesis »

çok genç bir doktor, bilmiyorum tecrubelimidir?
iletiştirilemeyenlerden

Mesaj gönderen iletiştirilemeyenlerden »

başlık reklam anonsu gibi olmus.
sevmiyorum böyle yazıları.
Kullanıcı avatarı
sellim

Mesaj gönderen sellim »

arkadaşlar sakın hipnoz konusundan mucize belkemeyin...
öyle birşey olsa oh ne güzel 5 seans git ne fobi ne depresyon.....
yalan bunlar ve para tuzağı....
ülkemizde malesef psikiyatrlar fahiş fiyatlara hasta kabul ediyorlar ve iki ilaç yazıp yallah diyorlar...
inanın dinlediklerini bile zannetmiyorum...yani idealist olanlar ve gerçekten duygularını kaybetmemiş olanlar tabikide vardır ama genel olarak bakıldığı zaman tablo karanlık...
bir kere kendi kendinize sorun lütfen...bildiğiniz kaç kişi psikiyatr ya da psikoloğa giderek tamamen iyleşti?
bana sorarsanız bu işte bir yanlışlık var...modern psikoloji ölmüştür bence.
A molecule of happiness..?
saf_ak

Hipnoz diye bir PATLANGOZ... Ve UYGULAMA ZAYİATI...

Mesaj gönderen saf_ak »

. Hip-noz'u -kendimce- uygulamış ve uzun süre incelemiş biri olarak; düşüncelerimi doğru olarak aktarmış olabilmek için bir açıklama yapmalıyım: Burada dikkatinizi çekmeye uğraştığım şey; verdiğim linkteki uygulayıcının kişiliği, üstünlük ve eksiklikleri değildir. Hip-noz ve telkin'in; aslında; bir iyileştirme yöntemi olamayacak kadar tehlikeli ve kudretli bir patlangoz olduğunu ve uzak durulması gerektiğini kendimce anlatmaya çabalamaktır. Lütfen kişilere ve isimlere değil yöntemlere odaklanın...

. Hip_nozu/hip-noterapiyi kullanarak SF ve benzeri sorunlarda büyük başarı sağlandığını söylyerek kişiyi mucize beklentisi yaratan bir psikologun; sitesinde; TELKİNLERİN ÖZELLİKLERİ başlıklı yazısının ilk paragrafında anlattıklarını; aslında kullanılan nesnenin derece tehlikeli bir oyuncak olduğunu ve dikkatsiz bir oyuncunun nelere yolaçabileceğini göstermesi bakımından ibretle okuyalım.

. İkinci paragrafta ise yazar; konuya dikkatsizce yaklaşabildiğini ve bu dikkatsizliğinin kişiye nelere malolduğunu/olabileceğini; farkına varmadan dile getirirken bu hataları önemsemediğini de gösterir gibi oluyor.
Bir hip_noz / hip_noterapi seansı sırasında uygulayıcının bir anlık bir gafletle söyleyeceği veya söylemeyi unutabileceği bir sözün; kişinin sonraki hayatını nasıl karartabileceğini kendi ağzından, örneklerle ortaya koyuyor.

. Üçüncü paragrafta da; halen profesyonel olarak hip_noz uygulaması yapmakta olan bu kişi; böylesi korkunç neticeler verebilecek durumlara önlem olarak geliştirdiği çözümü adeta; "Hay aklımla bin yaşayayım !" der gibi yazarken; bu çözümün zayıflığının ve; içindeki; - zihin için - bir anlamı olmayan veya çok farklı şekilde anlamladırılabilecek olan kavramlar yüzünden; bir işe yarayıp yaramayacağını sorgulamıyor bile...

. Bilenler bilir bilmeyenler de şimdi öğreniyor: Askerlikte "Eğitim Zayiatı" diye bir tabir vardır ve bu; eğitim esnasında harcanan, kaybolan veya ölen malzeme ve askerleri ifade için kullanılır. Doğruluğu henüz bilimsel olarak
kanıtlanmamış bir rivayete göre; "Ne şehittir ne gazi .ok yoluna gitti Niyazi..." cümlesi de hemen hemen aynı şeyleri anlatıyormuş, ben anlatanların yalancısıyım. İşte bu hi-pnoz da; böyle, bolca UYGULAMA ZAYiATI :shock: üretmeye müsait bir patlangoz olasıymış...
. Bu konu daha çoook su götürür... Bununla birlikte; buraya kadar anlayışla sabrettiniz, daha fazlası bayabilir. En iyisi siz hazır ayakta iken; lütfedip yazının aslını da muhakkak-muhakkak okuyunuz. Ahdim kalır sonra...
http://www.hipnoterapi.com/ercstelkinler.htm

. Başlıkta sözü edilen site değil mi burası yaaa...
Hep iyilik olsun.! Öyle olsun..!
saf_ak

Özür dilerim...!

Mesaj gönderen saf_ak »

. Boyamaya uğraşırken linki linç etmişim. KESip yeni sayfaya YAPIŞTIRırsanız sizi gideceğiniz sayfaya kadar -saatte 50 km yi aşmayan güvenli bir hızla - adrese teslim götürecek. Not: Kahvaltı ücrete dahil olup kendi evinizde yiyip gelmiş olmanız gerekiyor. :D

. İsterseniz şu yol da oraya çıkıyor: http://www.hipnoterapi.com/ercstelkinler.htm
Hep iyilik olsun.! Öyle olsun..!
Kullanıcı avatarı
sellim

Mesaj gönderen sellim »

sellim yazdı:arkadaşlar sakın hipnoz konusundan mucize belkemeyin...
öyle birşey olsa oh ne güzel 5 seans git ne fobi ne depresyon.....
yalan bunlar ve para tuzağı....
ülkemizde malesef psikiyatrlar fahiş fiyatlara hasta kabul ediyorlar ve iki ilaç yazıp yallah diyorlar...
inanın dinlediklerini bile zannetmiyorum...yani idealist olanlar ve gerçekten duygularını kaybetmemiş olanlar tabikide vardır ama genel olarak bakıldığı zaman tablo karanlık...
bir kere kendi kendinize sorun lütfen...bildiğiniz kaç kişi psikiyatr ya da psikoloğa giderek tamamen iyleşti?
bana sorarsanız bu işte bir yanlışlık var...modern psikoloji ölmüştür bence.

arkadaşlar bu yazıyı ben yazmıştım ama hipnoz yöntemine inanmadığımdan değildi bu...
tam tersi birkaç sene öncesine kadar nerede hipnoz ile ilgili kitap bulsam alıyordum..
uzun uzun yazmak istemediğim için sadece biraz hayal kırıklığına uğradığımı ve daha sonra konuyu boşverdiğimi söylemek istiyorum sadece.

dün tamamen tesadüfen bir siteye rastladım ve bu doktor bey gerçekten çok ama çok iddialı...
ve işin en güzel tarafıda nedir biliyor musunuz?
sosyal fobili olan hastalara paket program uyguluyorlar...1000 ytl alıyorlar...
ama seans sınırlaması yok...siz kendiniz ne zaman, tamam ben iyileştim artık derseniz tedaviniz o zaman sona eriyor...
inanmazsanız...
http://www.hipnozmerkezi.com/iletisim.html

http://www.hipnozmerkezi.com bu adresten de diğer detaylı bilgileri alabilirsiniz.

bir istanbul'lu olarak yerin ankara'da olması beni biraz üzsede altından kalkılmayacak şey değil...
şu an gidemem ama zanedersem bir ara mutlaka gideceğim.
angeldust
İletişim:

Mesaj gönderen angeldust »

arkadaşlar sözü geçen psikoloğa gitmiş biri olarak(3 seans) öncelikle hipnoterapinin bendeki etkisinin fazla olmadığını söylemeliyim.3 seansın sonunda kendimi ii hissediyordum fakat geçen zamanla beraber aslında çok fazla değişen birşeyin olmadığını anladım.sadece bir sürelik geçici rahatlama diyebilirim.ancak bunun yanında hipnoterapinin hiç etkisi yok diyemem ama en fazla yardımcı bir uygulama olabilirmiş gibi geliyor bana.
Kullanıcı avatarı
sellim

Mesaj gönderen sellim »

sevgili angeldust sencede 3 seans biraz az değil mi?
sonuçta yıların getirdiği sorunlar bunlar ve zannetmiyorumki üç seansta hallolsun...
biraz bu doktor hakkında bilgi verir misin?
hipnoza kolaylıkla girebildin mi?
ve tabi neden 3 seans sonunda devam etmediğini de söylersen çok iyi olur.
A molecule of happiness..?
Kullanıcı avatarı
bucali

Mesaj gönderen bucali »

Ne kesin tedaviler duyduk sadece sf konusunda değil her türlü psikolojik hastalıklar için...
3 seansta bir psikologun bunu yapabilirim demesi komik...
Sf'li arkadaş 3 günde ben bu illeti yeneceğim derse inanırım,çünkü en iyi doktor insanın kendisidir.( sf için )... ama bir psikologun hipnozla 3 seansta ben bunu yüzde yüz çözerim derse inanmam...
Sonuçta beyin bize ait,hipnoz bir çeşit kendini kandırma yöntemi,önemli olan telkin vermek ve buna kendini inandırmak,insan kendi kendine de telkin verebilir...
Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı...