Grup çalışması detayları

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Sena Tunç

sadece..

Mesaj gönderen Sena Tunç »

Dun buraya bu son msgım yazmıştım fakat bişeyler yazmak ihtiyacı hissettim..Arkadaşlar dun gece berbat bir gece geçirdim. Burada yaşananlardan tutun da burada sizlere yardım amacıyla yapmayı çok istediğim çalışmaya bile lanet ettim. Ve dun gecenin bitkinliği ve baş ağrısı hala üzerımde. İnanın bunu çok içten ve abartmadan söylüyorum, hayatımda kendimi kesınlıkle anlaşılamamış, temas edilmemiş hissettiğim ilk durumdu.
Biraz önce bilgisayarı açtığımda hala tartışmanın devam ettiğini gördum..Üzüldüm sadece...kocamanda bir boşluk geldi beraberinde..
Benim sahtekarlık yapmamdan tutun da sizi potansiyel müşteri!! kimliğinde görmem, Varyemez amcanın Kadıköy şubesi şekline sokulmam, yaptığım ve çok inanarak yapmaya çalıştığım mesleğime onlarca laf söylenmesi...yazık.. Çok şey yapacağımızı duşunuyordum burada, en azından bir yol katedeceğimizi..çok mu idealist davrandım acaba?!!
Bu çalışmaya hala katılmak isteyen arkadaşlar için durduğum nokta aynı. Onlarla bu çalışmayı yapacağızda zaten. İster 3 kişiyle ister 13.
Herkes kendine iyi baksın..Aynaya da..Belki de insan olmanın yolu aynadan geçiyor, ötekini karalayıp gizil narsisizmi beslemekten değil.
Kullanıcı avatarı
ddilek

Mesaj gönderen ddilek »

baştan beri sohbeti takip ediyorum.susmanın,hiç birşey yazmamanın en doğrusu olduğunu düşünüyordum .bi hayli ilginçti diyalaoglar.fakat yazmadan geçemiycem.
nedir arkadaşlar bu kadar fazla önyargı ve kötü niyet....biraz daha pozitif olsak.picahontas ın dediği gibi bir hafta sonra zaten neyin ne olduğu ortaya çıkar..
zaten sf yi yenmek için durumlara açık olmak,aktif olmak,sakin olmak gerekmez mi?
ben ist. da olsaydım mutlaka katılırdım.oraya gelmek gibi bi şansım yok maalesef..hem katılır ve doğru mu diğil mi onu da görürdüm.(başkalarının düşündüğü gibi) belki :?: kandırılmış olsak bile sonucu beni yaralamazdı o kadar.en azından sf yönünden bakarsak cesaret gösterip gittim derdim.
arkadaşlar,sf yi yenmek istiyorsak eğer,cesaretli olmalı,ürkek davranmamalı,o aklımızdan geçen binbir düşünceye kapılmamalıyız.
sonunda yine kaybetmiş de olsak,yine hüsrana da uğrasak yılmadan yola devam etmeliyiz (bence)...
bu çalışmaya katılan arkadaşlar 1 hafta sonra bizimle yaptıklarını paylaşır sanırım.umarım çok faydalı olur...keşke ben de katılabilseydimm.....
Kullanıcı avatarı
ddilek

Mesaj gönderen ddilek »

bu arada bu formda bi uzmanın olması çok güzel..ben burada yeni sayılırım.başından beri bir uzman var mı acaba diye takip ediyordum yazıları.bazen uzmana sormak istediğim konular oluyor.katılımlarınız devam edecek mi acaba?yardımcı olabilirseniz kendi adıma çok sevinirim.tşk.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Ben de onu dicektim,Sena Hanım eğer kırgınlığınız geçti ise,forumda sizin içinbir köşe ayırsak,o köşede çeşitli sorularımıza cevap verseniz ?

Acaba kabul eder misiniz :roll:
Sena Tunç

tarih ve zaman

Arkadaşlar grup çalışması haftaya Cumartesi gunu saat 12.00 de ofisimde (Feneryolu- Kadıköy ) gerçekleşecek. Kesin katılacak olan arkadaşlar ( buraya değil )pm olarak bana msg atarsa sevınırım.
Görusmek uzere
Sena
Sena Tunç

yardım

bana sormak, danışmak istediğiniz bir şey olursa pm e msg atarsınız cevaplarım fakat burada ayrı bir başlık altında bunu yapmak istemıyorum. Nedeni çok çok açık... Olay sadece sizin bana ve benim yaptığım işe biranda!! güvenmenız dışında benım sizlere duyduğum güvenle de ilgili..
Sena Tunç

yarın

Arkadaşlar, gruba katılmayı dusunen kışıler icin yrn 12 nasıl acaba kac kışıye uyuyor
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Bana uyar hocam ama bu duyuru için biraz geç kaldınız sanırım
Sena Tunç

ancak fırsat buldum yazmaya
_L_N_

Re: yardım

Mesaj gönderen _L_N_ »

Sena Tunç yazdı:bana sormak, danışmak istediğiniz bir şey olursa pm e msg atarsınız cevaplarım fakat burada ayrı bir başlık altında bunu yapmak istemıyorum. Nedeni çok çok açık... Olay sadece sizin bana ve benim yaptığım işe biranda!! güvenmenız dışında benım sizlere duyduğum güvenle de ilgili..
"Siz" demişsiniz ama ben hiçbir mesajımda "size güvenmiyorum" tarzında bir ifade kullanmadım,sadece size güven duymadığını belirten arkadaşların söylemleri karşısında kırılmamanız için onlar adına açıklama yaptım..

Yanlış anlaşılmak istemem,bunu belirtmek istedim.

İyi çalışmalar.
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Sena Tunç yazdı:ancak fırsat buldum yazmaya
Hocam akşam burada olursanız bekleyelim Belki gelmek isteyen birkaç kişi daha çıkar Siz ilerleyen saatlerde son durumu buraya tekrar yazabilir misiniz ? Yani yarın grup çalışması yapılacak mı ?
Sena Tunç

Arkadaşlar napıyoruz çalışma için?yarın 12 de picahontas dışında uygun olan var mı?
Kullanıcı avatarı
dicle

Mesaj gönderen dicle »

sena hanım arkadaşın teklifi çok güzel bizim sorularımızı cevaplarsanız ben de çok sevinirim tabi siz mesaj atın sadece demişsiniz ayrı bir bölüm yada konu açılırsa hem arkadaşlara güzel bilgiler vermiş olursunuz keşke bu tartışmalar olmasaydı hoşgörünüz sert mesajlar yazılmış ama sonuçta bize yardım etmek için gelmişsiniz samiminize inanıyorum sizi tebrik ediyorum
**Doğru bildiklerim yanlış yanlış bildiklerimde doğru olabiliyor yanlışlara odaklanmısken doğrular elimden kayıp gidiyor....**

sahte gülümsemenin arkasında yatan hüzünlü yüz DicL€
Kullanıcı avatarı
hikmet

Mesaj gönderen hikmet »

Yarın için istesemde olmayacak sanırım... Yine hafta sonu ama bir iki saat geç saatte haftaya yapmaya çalışalım... Gün konusunda da bu kadar erken beklemiyordum, ama bu yaşam grubu fikri hoşuma gitti epeyce... Teşekkürler şimdiden, dilerim sizin içinde bizim içinde güzel olur...
Sena Tunç

İlk önce haftaya dıye msg atmıştım fakat sonradan 2 senedır tatıle cıkamadığımı ve haftasonumu tatil icin planlamayı dusundum. Ama bircoğunuza uymuyor. O zaman bende pazar cıkıcam herhalde...yalnız saat 12 diye anlasırsak cok mutlu olucam.ne dıyorsunuz?