utangaçmıyım?

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
spy1230

utangaçmıyım?

Mesaj gönderen spy1230 »

Hepinize selamlar;

Sorunumu hemen kısa bir şekilde özetlemek istiyorum.Ben bazen kalabalık ortamlarda çok rahat esprili takılırken bazende içimden hiçbir şey yapmamak ve derhal o ortamı terketmek geliyor.

Üniversite 2. sınıf öğrencisiyim ve başıma şöyle bir olay geldi ve tepkisiz kaldım ve sonuç pişmanlık :(
Mevzuu kısaca şöyle idi ben bizim katın balkonundan aşağıya doğru bakıyordum ve bir arkadaşımın şu kız sana bakıyor demesiyle o tarafa doğru baktım gerçekten kız bana bakıyordum.Benim de ona baktığımı görünce güldü ve bizim kata doğru çıkmaya başladı. Allahım o anda bir heyecan sardı beni ne yapsam ne etsem gibisinden. Neyse kız bizim kata çıktı oradaki duyurulara filan bakmaya başladı.(2 kişi idiler) Benden bir hareket gelmeyince tekrardan bana bakaraktan aşağıya inmeye başladı.

Şu anda kendime çok kızıyorum ne olurduki konuşsan gibilerinden ama o anda aklıma hiçbirşey gelmedi konuşacak :(

Kızın cesaretine oldukça hayran kaldım tabii kız ile uzaktan bakışmalarımız devam ediyor fakat benim eyleme geçmen gerekiyor. Okula gitmeden önce baya bir cesaretli oluyorum bugün gideceğim konuşacağım diye ama kızı görünce herşey değişiyor.

Ne yapmalıyım şaşırdım:( alkol mü alsam ne yapsam anlamadım.

Yardım ederseniz sevinirim...
serhadkulu

Re: utangaçmıyım?

Mesaj gönderen serhadkulu »

ilginç bir kızmış bana kızma ama ben kılımı kıpırdatmam öyleleri için
spy1230

Mesaj gönderen spy1230 »

Dostum haklısın belki ama amacım kızla çıkmak değil zaten en azından tanışmak. Ama ne bileyim bazı kızlarla konuşabiliyorken bazılarıylada konuşmakta zorluk çekiyorum. Çünkü kontrolüm dışına çıkıyor gibi oluyor adrenalin üst noktalarda :D :D
serhadkulu

Mesaj gönderen serhadkulu »

o zaman harekete geç tanışta aman aşık olma sonra daha kötü olursun
*_derman_*

Mesaj gönderen *_derman_* »

....utangaçsın!

(:
ben mahsun, kul mahsun...
Kullanıcı avatarı
leisen

Mesaj gönderen leisen »

shy1230'sun
Acıyı , acımasızlığı ve mecburiyeti sevmezdi insan...Ve sadece gerçeğe inanırdı...Fakat sadece iki gerçek vardı hayat ve ölüm...Hayat acımasız , ölümse acıydı...Ve insan sevmeye mecburdu..!
...