Doktor önerisi,yardımlarınızı bekliyorum..! (İlk mesajım)

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
time3075

Doktor önerisi,yardımlarınızı bekliyorum..! (İlk mesajım)

Mesaj gönderen time3075 »

Arkadaşlar,ben size şunu sormak istiyorum.Sosyal fobi konusuna yoğunlaşmış ve bu konuda en iyi bildiğiniz psikiyatrist önerilerinizi bekliyorum.. İstanbulda,sosyal fobi alanında çalışmalar yapan,bu hastalıkta ilgili yıllarını vermiş..Diksiyonu ve iletişim yeteneği güçlü,kaliteli doktor önerileri bekliyorum..
zehir

Re: Doktor önerisi,yardımlarınızı bekliyorum..! (İlk mesajım)

Mesaj gönderen zehir »

mehmet zihni sungur özellikle sosyal fobide alanında iyiyimiş diye duymadım ama terapi+ilaç uyguluyor ve başarılı diye duydum.bende başlamayı düşünüyorum.fakat biraz pahalıymış,anadolu yakası bağdat cadde de imiş.
Bir Düşünce Ekersin, Bir Eylem Biçersin...
Bir Eylem Ekersin, Alışkanlık Biçersin...
Bir Alışkanlık Ekersin, karakter Biçersin...
Bir Karakter Ekersin, Kaderini Biçersin
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Sana Ahmet Koyuncu ile sosyal fobi kitabının yazarı Yıldız Burkovik'i öneririm
time3075 yazdı:Arkadaşlar,ben size şunu sormak istiyorum.Sosyal fobi konusuna yoğunlaşmış ve bu konuda en iyi bildiğiniz psikiyatrist önerilerinizi bekliyorum.. İstanbulda,sosyal fobi alanında çalışmalar yapan,bu hastalıkta ilgili yıllarını vermiş..Diksiyonu ve iletişim yeteneği güçlü,kaliteli doktor önerileri bekliyorum..
Buna benzer yardım&destek bekleyen başlıklara yazılan cevapların sayısı forumumuzdaki birlik,yardımseverlik,beraberlik gibi özelliklerin ne derece uygulandığı hakkında epey fikir veriyor...

Bravo size arkadaşlar gerçekten süpersiniz !
Kullanıcı avatarı
unbreakable_m

Mesaj gönderen unbreakable_m »

mehmet zihni sungurun özeline gitmene gerek yok kendisi marmara üniversitesi hastanesinde de çalışıyor bende ahmet koyuncu önerebilirim ek olarak
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Bu adam doçent falansa devlet hastanesine de gitsen asgari 150 tl civarı özel muayene ücreti ödemen gerekir...
unbreakable_m yazdı:mehmet zihni sungurun özeline gitmene gerek yok kendisi marmara üniversitesi hastanesinde de çalışıyor bende ahmet koyuncu önerebilirim ek olarak