Psikiyatrist,psikolog ücretleri

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
revnaknuma

Re: Psikiyatrist,psikolog ücretleri

Mesaj gönderen revnaknuma »

belgin yazdı:asistan doktorlar daha iyidir boşverin. üstelik yardımcı olamıyorlar.ilaç dışında o da eczaneden alınır. 300 liralık kitap alırım daha iyi. gerçekten kendimi vererek okuduğumda, hem hayal dünyam gelişiyor hem hayata bakış açım genişliyor. ben okumayan biri olsaydım hiç bişi başaramazdım.
yav ben hiç kitap okumuyorum. kitap nasıl okunur?
sadece forum mesajları okuyorum.
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

sen okusan bütün kadınları peşine takarsın.
Kullanıcı avatarı
nazlı2005

Mesaj gönderen nazlı2005 »

İstanbul'da uzman psikiyatristler muaynehanesinde 40 dakika görüşme 300 lira, prof lar 350 lira.
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

nazlı2005 yazdı:İstanbul'da uzman psikiyatristler muaynehanesinde 40 dakika görüşme 300 lira, prof lar 350 lira.
250 liraya bakan prof.lar da var; zaten durumlar elvermeyince ayda bir gidemeyince bazı şeyleri kendimiz çözmek durumunda kalıyoruz ve bir süre sonra da böyle pahalı terapilere ihtiyacımız kalmıyor Kendi adıma yazayım; böyle oldu
Kullanıcı avatarı
0nur

Mesaj gönderen 0nur »

Üniversitelerin araştırma hastanelerine gidin hem ücret ödemiyorsunuz hemde çoğunluğu prof. Tek sorun yanında sürekli not alan stajer doktorları var :D
Kullanıcı avatarı
nazlı2005

Mesaj gönderen nazlı2005 »

Ne öyle kobay gibi. 10 kişi seni dinleyecek. Hiç gitme daha iyi. Asistanlar filan insan orada başka bir travma yaşar:)))