*_Tedavi Olmayanı Dövüyolar:)_*

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
primer

Re: *_Tedavi Olmayanı Dövüyolar:)_*

Mesaj gönderen primer »

allah kahretsin yaa ahmet bey in muayenesinin izmirde olmasını okadar çok isterdim
istanbullu arkadaşlar bufırsatı iyi değerlendirsinler
var

Mesaj gönderen var »

ex ramo yazdı:allah kahretsin yaa ahmet bey in muayenesinin izmirde olmasını okadar çok isterdim
istanbullu arkadaşlar bufırsatı iyi değerlendirsinler
Sen hangisine gidiyorsun?
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

SatasmaBana yazdı:
mahsunkul yazdı:Arkadaşlar tekrardan hatırlatıyorum, dışarıda bi özel doktor muayene ücretleri 150 liradan başlıyor.
Biz forumdan ücretsiz tedavi olacak üye arıyoruz malesef yeterince bulamıyoruz. Kimse çekinmesin, bu fırsattan faydalanalım. bu tedavi bir sefer görünmeyle kısıtlı değil, sürekli tedaviniz devam edicek. zor anlarınızda telefon açıcaksınız, yada kapıyı çalıp durumunuzu izah edeceksiniz. Bu yalnızca bizim foruma özel. Ücretsiz tedavi görmek isteyen arkadaşlar pm yoluyla bana ulaşsınlar. msn'dende olabilir mahsunkul@live.com

şu durumda "Dr. Ahmet Koyuncu neden böyle bi şey yapsın, kim bedava hasta bakar, bu işte bi işmi var" gibisinden soruların aklınıza gelebilir. şöyle söyleyeyim ki Ahmet bey bu sayede kariyer yapıyor ve onun için doçenlik yoluda açılıyor. Bizden öğrenmesi gereken çok şey var:)
Ücretsiz tedavi için bana bi şekilde ulaşın, çünkü benim referansım olması gerekiyor...

sağlıcakla kalın ve sevgiyle... [smilie=bye.gif]
Selam Mahsun.Ben de tedavi olmak istiyorum msn ini ekledim de açık göremedim ne zaman boşsan ona göre giriyim msn e konuşalım
hiç bi zaman desem:)

arada girsemde ofline takılıyorum.
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
(u)mutlu

Mesaj gönderen (u)mutlu »

mahsunkul yazdı:hiç bi zaman desem:)

arada girsemde ofline takılıyorum.
abi hani msn de sosyal bir ortam ya, herhalde SF'dendir :D
Kullanıcı avatarı
GeceBocugu

Mesaj gönderen GeceBocugu »

İstanbul'da mı oluyor bu yer ?
Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.
Kullanıcı avatarı
mental

Mesaj gönderen mental »

Dr.Ahmet Koyuncunun sosyofobi kitabını okudum iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum ama bende istanbulda değilim ne yazıkki:(
irmak43

Mesaj gönderen irmak43 »

Ahmet bey'in teklifi hala geçerli mi?
albert

Mesaj gönderen albert »

irmak43 yazdı:Ahmet bey'in teklifi hala geçerli mi?

mahsun la irtibata geçmeni öneririm. Ahmet bey de yeterince yardımcı olmaya çalışıyor.!
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

irmak43 yazdı:Ahmet bey'in teklifi hala geçerli mi?
gelir durumuna göre elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. nihayetinde Ahmet Bey doktorda olsa hastanede çalışan bir personel..
..............Resim.................~~Resim
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

Koyuncuya ücretsiz muayene olan bir arkadaşı tanıyorum Son görüşmede odasında ilacını yazdırıp hemen çıkmış Verdiği ilaçlar da iyiymiş ama fazla ilgilenmiyormuş ama fedakar birisi...
SEVO68

Mesaj gönderen SEVO68 »

İzmir de Erhan Bayraktar'a gitmeye başladım daha 10 gündür verdiği ilacı kullanmaya başladım. Henüz ilaçla ilgili bir dönüşüm yok.. Arada raha tlatıcı ilaç da verdi onu alıyorum... Bu sefer bu hastalığı yenmek için sonuna kadar mücadele edeceğim... Bu doktora giden ve fayda gören var mı ? Çok doktora gittim ama hep SF geri döndü kabusum olmaya devam etti. Daha önce de yazmıştım 42 yaşındayım benim yaşlarımda olup bu hastalığı olan arkadaşlar var mı ? Toplum da her 6 SF liden biri doğru tedavi ile iyileşiyormuş. Amacım artık o 6 kişiden biri olmak. Genç arkadaşlara tavsiyem bu hastalığı yolun başındayken yenin sonra tedavi daha güç oluyor. Ben de 10 sene önce SF başladı...
Kullanıcı avatarı
normlife35
İletişim:

Mesaj gönderen normlife35 »

Erhan Bayraktar izmirin neresinde acaba ve siz öneri üzerine mi oraya gittiniz ??
Bir Çığlık Bulsam Hiç Susmayan Veya Bir Cümlede Beni Anlatan..
SEVO68

Mesaj gönderen SEVO68 »

Evet öneri üzerine gittim. Bu tedaviden bir sonuç alırsam mutlaka paylaşırım. İzmir de olan arkadaşlarıma bir faydam dokunsun çok isterim. Muayenehanesi Alsancak ta ...
var

Mesaj gönderen var »

normlife35 yazdı:Erhan Bayraktar izmirin neresinde acaba ve siz öneri üzerine mi oraya gittiniz ??
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesindeymiş. Özel muayenehane adresi de aşağıdaki gibi:

Kod: Tümünü seç

DR. ERHAN BAYRAKTAR
Adres 	: 	CUMHURİYET BUL.NO:188/1 K:4 D:4 ALSANCAK - İZMİR
Telefon 	: 	0 232 421 11 10
imiş.

Ben de aynı üniversiteden, başka bir doktora gidiyorum.
SEVO68

Mesaj gönderen SEVO68 »

Bir mahsuru yoksa kime gidiyorsunuz ?