*_Tedavi Olmayanı Dövüyolar:)_*

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

*_Tedavi Olmayanı Dövüyolar:)_*

Mesaj gönderen mahsunkul »

Arkadaşlar tekrardan hatırlatıyorum, dışarıda bi özel doktor muayene ücretleri 150 liradan başlıyor.
Biz forumdan ücretsiz tedavi olacak üye arıyoruz malesef yeterince bulamıyoruz. Kimse çekinmesin, bu fırsattan faydalanalım. bu tedavi bir sefer görünmeyle kısıtlı değil, sürekli tedaviniz devam edicek. zor anlarınızda telefon açıcaksınız, yada kapıyı çalıp durumunuzu izah edeceksiniz. Bu yalnızca bizim foruma özel. Ücretsiz tedavi görmek isteyen arkadaşlar pm yoluyla bana ulaşsınlar. msn'dende olabilir mahsunkul@live.com

şu durumda "Dr. Ahmet Koyuncu neden böyle bi şey yapsın, kim bedava hasta bakar, bu işte bi işmi var" gibisinden soruların aklınıza gelebilir. şöyle söyleyeyim ki Ahmet bey bu sayede kariyer yapıyor ve onun için doçenlik yoluda açılıyor. Bizden öğrenmesi gereken çok şey var:)
Ücretsiz tedavi için bana bi şekilde ulaşın, çünkü benim referansım olması gerekiyor...

sağlıcakla kalın ve sevgiyle... [smilie=bye.gif]
..............Resim.................~~Resim
katmandu

Re: *_Tedavi Olmayanı Dövüyolar_*

Mesaj gönderen katmandu »

istanbul da oturmak şarttır ama...
ne yersen ye asit yapar ağzında
var

Mesaj gönderen var »

katmandu yazdı:istanbul da oturmak şarttır ama...
Otobüs, uçak veya tren koltuğunda da oturabiliyorsan kabul edilir herhalde.
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

kim dayak yemek isterki :)
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
Kullanıcı avatarı
leisen

Mesaj gönderen leisen »

BiR UMUT VAR yazdı:kim dayak yemek isterki :)
ben [smilie=aikido.gif]
Acıyı , acımasızlığı ve mecburiyeti sevmezdi insan...Ve sadece gerçeğe inanırdı...Fakat sadece iki gerçek vardı hayat ve ölüm...Hayat acımasız , ölümse acıydı...Ve insan sevmeye mecburdu..!
...
cintemani

Mesaj gönderen cintemani »

Ben biraz araştırma yaptıktan sonra sizinle irtibata geçmek istiyorum; fakat kafamda bazı soru işaretleri var.
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

Zamanında benzer bişey teklif etmiştim, işte fırsat ayağımıza gelmiş.
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewto ... =4&t=10966
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
cintemani

Bornfobik yazdı:Zamanında benzer bişey teklif etmiştim, işte fırsat ayağımıza gelmiş.
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewto ... =4&t=10966
Bornfobik yazını okudum ve çok akıllıca düşünülmüş bir proje bence. Ama şundan emin olabilirsin 4. sayfaya geldiğimde üç aşağı beş yukarı "Ben nerede yanlış yapıyorum yaa Neden çağrıma cevap gelmiyor" böyle bir şeyle karşılaşacağımı tahmin ettim. :) Bundan beş sene önce de forumu takip ediyordum ve insanlar daha fazla paylaşım yapıyorlardı birbirlerini daha fazla destekliyorlardı. neden artık kimse yok!
cintemani

Bu arada kimse yanlış anlamasın ve kimseyi zan altında bırakmak istemem, ama doktor tavsiyeleri hakkında kafam oldukça karıştı. Kimisinin ak dediğine öteki kara demiş, başkası biri doktorların bilinçli reklamının yaptığını iddia etmiş. Kime inanacağız neye karar vereceğiz. kafam çok karışık.
Neden??

Mesaj gönderen Neden?? »

bu çok güzel bir haber
mesajını yeni görüyorum ve çok sevindim,maddi durumu olmayıp tedavi görememek çok büyük bir eziklik bende
uzun zamandır hayalini kuruyorum ama günümüz şartlarında çok zordu
istanbulda yaşamıyorum ama umarım bir yolu bulunur
mail gönderdim mahsunkul
Kullanıcı avatarı
domatesbiberpatlican

Mesaj gönderen domatesbiberpatlican »

pm attım size.
SF'li arkadaşları seviyorum,kralsınız,adamsınız.
SatasmaBana

Re: *_Tedavi Olmayanı Dövüyolar:)_*

Mesaj gönderen SatasmaBana »

mahsunkul yazdı:Arkadaşlar tekrardan hatırlatıyorum, dışarıda bi özel doktor muayene ücretleri 150 liradan başlıyor.
Biz forumdan ücretsiz tedavi olacak üye arıyoruz malesef yeterince bulamıyoruz. Kimse çekinmesin, bu fırsattan faydalanalım. bu tedavi bir sefer görünmeyle kısıtlı değil, sürekli tedaviniz devam edicek. zor anlarınızda telefon açıcaksınız, yada kapıyı çalıp durumunuzu izah edeceksiniz. Bu yalnızca bizim foruma özel. Ücretsiz tedavi görmek isteyen arkadaşlar pm yoluyla bana ulaşsınlar. msn'dende olabilir mahsunkul@live.com

şu durumda "Dr. Ahmet Koyuncu neden böyle bi şey yapsın, kim bedava hasta bakar, bu işte bi işmi var" gibisinden soruların aklınıza gelebilir. şöyle söyleyeyim ki Ahmet bey bu sayede kariyer yapıyor ve onun için doçenlik yoluda açılıyor. Bizden öğrenmesi gereken çok şey var:)
Ücretsiz tedavi için bana bi şekilde ulaşın, çünkü benim referansım olması gerekiyor...

sağlıcakla kalın ve sevgiyle... [smilie=bye.gif]
Selam Mahsun.Ben de tedavi olmak istiyorum msn ini ekledim de açık göremedim ne zaman boşsan ona göre giriyim msn e konuşalım
bulantı
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

beleş olursa rahat konuşamam. parayı verecenki hakkını alasın :)
neyzenilhan

Mesaj gönderen neyzenilhan »

Dr. Ahmet Koyuncu ne yapacak ki? hepinize bol ilaç yükleyecek.
kendime ilaç yükleme işini 15 yıldır doktorlardan bağımsız olarak kendi kendime yapıyorum ve sonunda nirvanaya ulaştım.
evrim teorisine takıl hayatını yaşa!! :)