AMAN DOKTOR CANIM DOKTR

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
jasemin

AMAN DOKTOR CANIM DOKTR

Mesaj gönderen jasemin »

:cry: ya arkadaslar bu beladn kutulmanın baska bi yolu yokmu 1 aydır terpi ilac falan deniyom yani profesonel yardım alıyom bi şey anlamadm ben bu isten baska bi cozum bılen vrmı ? Baska yontemler falan yani ama lutfen deneyen arkadaslar yazsın ya morlim çooook bozuk saka kaldıracak halim yok...fikrilerinzi bekliyom ha :oops:
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

Jasemin bence bir ay cok kisa bir süre. Ben de terapi aliyorum yaklasik 1 yil olacak daha son bir kac aydir birseyler degisti diyebilirim. Sen elinden geleni yapiyorsun ama ne yazik ki bu lanet hastalik 1 ayda kurtulunabilecek gibi degil . Tamamen kurtulmak tüm yasam ve düsünce tarzini degistirmek demek bunun da bu kadar kisa zamanda olabilecegini düsünmüyorsun degil mi?
jasemin

Mesaj gönderen jasemin »

Admin haklısın 1 ay cook kısa bi sure ama etrafımda bazı kisilere bakınca tedaviye güvenemiyom burda 14 sene ilac kullanan bi abla var sfliymis bi de depresyon varmıs hala kullanıyo ve diyoki keske hıc baslamasaydım sadece uyutuyo ılac dıyo buna benzeyen cok ornek var cevremde ve duyduklarımda ben ılac kullanmadan yenmek ıstıyorum bu hastalıgı gecmısı dusunmessem kafama takmazsam rahat edecem gibı gelıyor doktorlara guvenmıyorum bı arkadas vardı trafik kazasında yuzu yaralandı tıpı degıstı cocugun gozunde gorme kusuru basladı psikyatra gıttıgınde mutlaka ılac alman lazım yoksa hep boyle devam eder demıs ama o yapmadı ve sımdı cok rahat ve sosal bırı ya bu adam bıle bunu basardıysa yuzundekı kalıcı ızlere ragmen bunu kabullendıyse ben de yaparım herhalde dıe dusunuyorum ılacları kullanıyorum ama gercekten ıhdıyacım oldugunda ıse yaramıyor sadce uyku yapıyor ve unutkanlık yapıyor
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

Ilaclar konusunda cok bilgim yok kullanmadim simdiye kadar. Ben haftada bir psikologa gidiyorum konusuyoruz yasadiklarim üzerine yorumlar yapiyoruz yardimci oluyor hayata bir de diger yönünden bakmayi ögreniyorum.
Türkiyede terapi cok agir bir külfet. Eger ailenin durumu varsa terapiye basla derim. Evet yavas bir iyilesme süreci ama kalici olduguna inaniyorum.
jasemin

Mesaj gönderen jasemin »

arkdaslar tekrar soruyom normal terpi ve ilaçlardan baska sfyi iyleştiren bi yontem bıliyonuz mu varmı aranızda yani sfyi iyleştiren bi şey olması lazm yoga falan yapıyo hani bazıları ama bana sacma gelyodu onceleri ama simdi belkide bunlarda deneyim lazım olur diyom

evet boyle bı sey bılen varsa hemen anlatsın lutfen odullendırıcem :)
FİRST

Mesaj gönderen FİRST »

hipnoz son zamanlarda kafama baya bi takıldı en azından uygulayankişilerde psikologmuş ve bu konuda sitelerinde birçok sosyal fobili insanların sf den kurtulduğunu anlatan yazıları var
toplam 5 seans sürüyor ilk seansta sfden kurtulanlar da varmış
seanslar toplam 600-700tl tutuyor seans başına 120-150 falan düşüyor işte
aslında bana da garip geliyor yok uyuyacaksın yok rüya yok bilinçaltı ama anlatan insanlara göre ise nerdeyse süpermen olmuş millet..hepsi mutlu

http://www.hipnoterapi.com/sosyalfobi.htm bu linkte örnekler var belki bir fikir olabilir

ya ödül için yazmadık ama en az bir mansiyon alır bu yazı :) ..
Hayat bir tiyatro dediler..
banada bir rol verdiler...
meğer en zoru benimkiymiş..
önce SEV sonra UNUT dediler...
Kullanıcı avatarı
sabrina2

Mesaj gönderen sabrina2 »

yaw 120-150 milyon çok dil mi?hem istanbul da galiba bahsettiğiniz kişiler ben denizlideyim ama bence bu sorunlarımızın temeli yaşadıklarımızın toplamından oluşuo ya (ben öle düşünüyorum en azından zor zamanlarımın yansıması gibi gelio şuan yaşadıklarım) hipnoz bunların etkilerini falan azaltır ne biliyim geçircek bişi olsun istiorum şu olayı :oops:
Olağanüstü insanlar sıradan hayatları düşler...