Bakmanızı rica ediyorum çok önemli....

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
xxlarch

Bakmanızı rica ediyorum çok önemli....

Mesaj gönderen xxlarch »

bende herkes gibi sf yim 16 yaşındaym psikoloğa gitmek istiyorum ama yinede kaygılarım var gitsem kesin sonuç alırmıyım merak ediyorum devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum aklıma takılan şu tedavi sürecinde kesin sonuç alırmıyım alamazsam ist için tedavi olabileceğim özel doktorlar varmı kesin sonuç verecek lütfen yardımcı olun...
Kullanıcı avatarı
neclaaa

Re: Bakmanızı rica ediyorum çok önemli....

Mesaj gönderen neclaaa »

ben toplam 3 defadır devlet hastanesi psikiartri bölümlerine gittim. ilk ikisinde birinci aydan sonra ilaç bitince gitmek istemiyordum. tabi tedavi yarıda kalınca da bir işe yaramıyor. şimdi ise 3. deyim. ama bu kez tedaviye devam ediyorum.iyi sonuçlar veriyor çok şükür... kendinde o azim varsa kendin kurtulmaya çalış. yoksa doktorla bu işi halledersin inşaallah. kolay gelsin. :)
Bir kapının kapalı olduğunu anlamak için o kapıyı itmek gerekir.
Montaigne
xxlarch

Mesaj gönderen xxlarch »

neclaaa yazdı:ben toplam 3 defadır devlet hastanesi psikiartri bölümlerine gittim. ilk ikisinde birinci aydan sonra ilaç bitince gitmek istemiyordum. tabi tedavi yarıda kalınca da bir işe yaramıyor. şimdi ise 3. deyim. ama bu kez tedaviye devam ediyorum.iyi sonuçlar veriyor çok şükür... kendinde o azim varsa kendin kurtulmaya çalış. yoksa doktorla bu işi halledersin inşaallah. kolay gelsin. :)
psikoloğa gitmeyi düşünüyorum kendim yenemem gibime geliyor hafta içi okul var öğlenciyim eve geliyorum ders çalışıyorum zaten saat 1o oluyor hafta sonuda aynı şekilde dershanem oluyor yani pek dışarı cıkamıyorum psikoloğa gitmeyi düşünyüroum fakat sf olduğumu çevredeki kişilere söylemeye çekiniyorum bi türlü öğrenirler diye çekindiğimden psikoloğa bile gitmekden çekniyorm :)
Kullanıcı avatarı
neclaaa

Mesaj gönderen neclaaa »

aynı şeyleri bende yaşadım. evdekiler bilmiyorlar. her defasında kendim yalnız gittim doktora.. bak yaşın küçük. bu illeti ne kadar dert edersen, gözünde büyütürsen o kadar ziyadeleşir..bu nedenle üzerine git. yapmaktan çekindiğin şeyleri yapmaya çalış..birkaç denemeden sonra emin ol alışırsın..
Bir kapının kapalı olduğunu anlamak için o kapıyı itmek gerekir.
Montaigne
sosyofobik_bir_kulum

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

Gideceksen iyi bir doktora git. Bi cacıktan anlamayan, sen dertlerini anlatınca sana uzaylıymışsın gibi bakan doktorlara gideceğine hiç gitme daha iyi. O değerli zamanını boşa harcamamış olursun hem.

Ben ara tatilde gitmeyi düşünüyorum. Çok iyi olduğunu düşündüğüm bi doktor var. İstersen adını söyleyebilirim.
revnaknuma

Mesaj gönderen revnaknuma »

istanbuldaysan dr. ufuk taştanı tavsiye ederim.
xxlarch

Mesaj gönderen xxlarch »

sosyofobik_bir_kulum yazdı:Gideceksen iyi bir doktora git. Bi cacıktan anlamayan, sen dertlerini anlatınca sana uzaylıymışsın gibi bakan doktorlara gideceğine hiç gitme daha iyi. O değerli zamanını boşa harcamamış olursun hem.

Ben ara tatilde gitmeyi düşünüyorum. Çok iyi olduğunu düşündüğüm bi doktor var. İstersen adını söyleyebilirim.
olur olur söyle