Tedaviye başladım

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Tedaviye başladım

Mesaj gönderen gezgin89 »

Dün bir psikiyatrist ile ilk seansımı gerçekleştirdim. Açıkçası nasıl girdiysem öyle çıktım ama bir seansta ne olacağdı zaten, bir aydınlanma falan bekliyordum heralde :) Bana en etkin çözümün psikoterapi olacağını söyledi, ben de ilaçsız yapamayacağımı düşündüğümü söyledim o yüzden ikisini birlikte götürme kararı aldım. İlaç olarak da domates (10 mg tablet) verdi. İlk 10 gün civarı yarım tablet sonra tam almamı önerdi. Bugün ilk kez aldım ilaçtan. Bir kaç saat sonra uykusuzluk yapabilir demişti, yaptı da ama çok hafif, sorun yaratacak kadar değil. Onun dışında bir farklılık hissetmiyorum şimdilik. Bildiğim kadarıyla etkisini göstermesi için bir süre geçmesi gerekebiliyormuş o yüzden sabırlı olmak gerek. Haftaya da psikoterapi başlayacak. Umarım iyileşirim :)
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?
Kullanıcı avatarı
juanpr

Re: Tedaviye başladım

Mesaj gönderen juanpr »

cok sevindim gezgin:)
nereye gittin? özelede yazabilirsin ;)
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
ağaç85

Mesaj gönderen ağaç85 »

gezgin89 yazdı:Dün bir psikiyatrist ile ilk seansımı gerçekleştirdim. Açıkçası nasıl girdiysem öyle çıktım ama bir seansta ne olacağdı zaten, bir aydınlanma falan bekliyordum heralde :) Bana en etkin çözümün psikoterapi olacağını söyledi, ben de ilaçsız yapamayacağımı düşündüğümü söyledim o yüzden ikisini birlikte götürme kararı aldım. İlaç olarak da domates (10 mg tablet) verdi. İlk 10 gün civarı yarım tablet sonra tam almamı önerdi. Bugün ilk kez aldım ilaçtan. Bir kaç saat sonra uykusuzluk yapabilir demişti, yaptı da ama çok hafif, sorun yaratacak kadar değil. Onun dışında bir farklılık hissetmiyorum şimdilik. Bildiğim kadarıyla etkisini göstermesi için bir süre geçmesi gerekebiliyormuş o yüzden sabırlı olmak gerek. Haftaya da psikoterapi başlayacak. Umarım iyileşirim :)
Tebrikler, umarım iyileşirsin kısa sürede! :) Buraya psikoterapiye gittikten sonra neler olduğunu da yazar mısın? Neler yaptığınızı, işe yarayıp yaramadığını da. :)
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

gezgin, senin adına sevindim. 2 tedavi birleşince herşey yakında senin için yoluna girer. ben de domates alıyorum.