tavsiye

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
svktzbn

tavsiye

Mesaj gönderen svktzbn »

merhabalar

4 yıllık bir ilişkim vardı. 8 ay önce sevgilim ayrılmak istedi ayrılma nedeni olarak "karşılıklı saygının kalmadığını" gösterdi. daha sonradan öğrendim ki benden ayrılmasının sebebi başka biriymiş. bu haberi öğrenmem ayrıldıktan 2 ay sonra oldu ve 6 aydır kendi kendime sürekli sorular soruyorum. "neyi eksik yaptım" "tamamlayamadığım konu neydi" "hangi ihtiyaçlarını karşıllayamadım" gibi sorular. yaklaşık 3 aydır günde 2-3 saat uyuyabiliyorum. ve artık rüyamı görüyorum gerçekmi bazı olayları karıştırmaya ve etrafımda yaşanan her olumsuzluğun benden kaynaklandığını düşünmekteyim. üniversite için bulgaristana gitmem gerekiyor ama bu halimle daha da kötü olmaktan korkuyorum çevremdeki kimseye bişey anlatmadım herkes beni normal gibi görüyor. ben ise etrafımdaki olayların rüyamı olduğunu kendi kendime soruyorum. acaba uyuyorda rüyamı görüyorum diye düşünüyorum. bazen hanisünasyon gördüğümde oluyor. saatlerce yatakda tavana bakarken buluyorum kendimi. yardım almam gerektiğini biliyorum ama malesef maddi anlamda sıkıntılar çektiğimden piskoloğa gidemiyorum online terapileri araştırdım ve hepsinin ücretli olduğunu gördüm. artık hayatta kalmamın bile gereksiz olduğunu düşünmeye başladım...

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
citizen

Re: tavsiye

Mesaj gönderen citizen »

Borç mu istiyorsun ?
citizen

Mesaj gönderen citizen »

Ben de yeni evliyim ama canım cicim ayları geçmeye başladı.
citizen

Mesaj gönderen citizen »

Bu hemen herkeste olan bir şey sanırım
svktzbn

Mesaj gönderen svktzbn »

citizen yazdı:Borç mu istiyorsun ?
hayır borç istemiyorum sadece tavsiye istiyorum nasıl başaçıkabilirim?
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

Ünıversıteye başla kafan dagılır ya da kendıne bı ugraş bul oturup dusunme,depresyondasn bellı kı,paran yoksa hastaneye gıt bı doktordan yardım al,en azından bahsettgn durumlarn halısunasyon vs neyden kaynaklandgnı anlarsın.
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]