sf obsesyon depresyon hepsi bende mevcut

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
ceysun

sf obsesyon depresyon hepsi bende mevcut

Mesaj gönderen ceysun »

:oops: :oops: 28 yaşında gsm sektöründe çalışan güzel bi bayanım dış görünümünde kendini beyenmiş ukala umursamaz bi görüntü çizerken tanıştıktan sonra yüzü kızaran ne konuşcam ay şimdi ne yapsamda konu açılsa acaba beni beyendimi salakmı gözüküyorum allah yanıma dahada yaklaştı tuvalate gidip kendimimi toparlasam diye bi dolu sapma düşüncelere kapılıp ortamdan insanlardan zewk alamadan günü bitipip yastığa kafamı koyduğumda ya bu insanlar ne kadar kendilerinden memnun ve konuşabilecek ne kadar çok şey bulup ortamı canlandıpıp ilişkilerini dewamlılıkla sürdürüolar ben ise ancak mutlu gözükmeye çalışmaktan güvensizlikten rahat olamamaktan güçlü gözükmeye çalışmaktan yoruldum desem doğru olacak inanın bu illet bi hastalık beynimizde bişiyler eksik ne olur şu illetten kurtulan yada ayak uydurabilen içinde rahatlığı kavuşan varsa ceysun_@hotmail.com mail atsın konuşalım paylaşalım buluşalım bir dost kazanmış oluruz ilginize teşekkürler
Düzelirsem sözz herkeze formülü vericem.
CeYbİ
sEnİ
çOoOk
SeViYoRuM.
HeRŞeYiM...
Kullanıcı avatarı
YALNIZADAM
İletişim:

Mesaj gönderen YALNIZADAM »

ben ise 27 yaşında, bir yerde çalışamayan, bir üniversiyeyi bitirmek için çabalayan ama her seferinde en başa dönen, dış görünüşü de berbata yakın bir insanım. bu illetten kurtulmak bir yana, gittikçe illetin dibine batan biri olarak, üzgünüm ki, yardımcı olamayacağım. fakat dost kazanmaksa niyet, seni eklerim msn adresime.
benim adresim: kayihanrusen@hotmail.com

şu anda Zeki Müren dinliyorum, ne tesadüf:

Sevgi dolu bir dünyam var,
Dört yanımda tüm insanlar.
Dünya malı neye yarar,
Dostluklarla yaşıyorum.
...

Benim ne sevgi dolu bir dünyam var, ne de etrafımda insanlar. Dünya malını çoktan boş verdim, tek kalan umutsuzluk elimde. Dost ise acı verdi her zaman...
"en iyilerimizin sonu genellikle
kendi ellerinden olur,
sırf uzaklaşmak için.
ve geride kalanlar,
birinin onlardan
uzaklaşmayı neden isteyebileceğini
bir türlü tam olarak anlayamazlar.."

BUKOVSKİ
Kullanıcı avatarı
gileadli_roland

Mesaj gönderen gileadli_roland »

yoo ben senin resmini gormuştum bundan yaklaşık 1-1.5 sene once.. tabi mail grubunu felan uzaktan takip ediyordum.. sizin buluşmalarınızı resimlerinizi hep karıştırıyordum. sonra bu forum kuruldu falan felan neyse.. resimde siyah t-shirt ün ve uzun saçlarınla gorunce seni "aha buda bizden metal metal metal forever" demiştim.. :D tipinde gayet düzgündü.. kendine haksızlık yapma..
Kullanıcı avatarı
gileadli_roland

Mesaj gönderen gileadli_roland »

ayrıca sf + obsesyon + (sanırım) depresyon (belirgin belirtileri var çünkü)... 3 ü bende de mevcut ne yazık ki ceysun...
Kullanıcı avatarı
ceysun

Mesaj gönderen ceysun »

sevgili hastalık arkadaşlarım bu illet hastalık aslında bende ilkokuldan beri var çalıştıgım dersle ilgili bişiy sorulsa bile herkez bana bakacak die el kaldırmaz , aile ortamlarında misafirler gelecek diye onlar bana soru soracak diye odamda uyuyo numarası yapardım , mahaaleye gireken koşar adımlarla apartmanın kapısını açıyorum sırf birini görüpte benimle muhabbet etmek istemseinler die, geçen gün anneme komşulardan 1 tanesi senin ortanca kız hayal gibi 1 kere bile balkona çıkmadı , annem ble sen nasıl bi insansın yaa diyor açıksan açıktım demez üşüsen üşüdüm demez hayal gibisin diooo :oops: ahhh ben istemezmiyim konuşabilmek el şakaları yapıp dalga geçmek ortamlara girip arkadaşlar edinmek içimde bişiy var izin vermiyo dewamlı sawaşıyoruz ve o hep kazanıo hergün yeni bi umutla kalkıyorum yeni formül üretmişler bizim için diyorum bu sitede arıyorum allahım belkide çıldırmak olacak sonu bilemiyorum bu kabus bir gün son vermeli :(
Düzelirsem sözz herkeze formülü vericem.
CeYbİ
sEnİ
çOoOk
SeViYoRuM.
HeRŞeYiM...