Ankara'da tavsiye edebileceğiniz özel DOKTOR var mı

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
mertar06
İletişim:

Ankara'da tavsiye edebileceğiniz özel DOKTOR var mı

Mesaj gönderen mertar06 »

Daha önce hiçbir doktora gitmedim. Ve gitmeye karar verdim. Ankarada oturuyorum. Çok kaliteli doktor olmasını isterdim. Bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim. Özelden adres de verebilirsiniz. Bakalım faydası olacakmı....
Eğer bütün ömrünce yürüse de insan,
Kendinden dışarı çıkmağa bulmaz imkan.
monti

Mesaj gönderen monti »

ankara tıp fakültesinde Dr. Meram Can oldukça ilgili yetenekli bir doktor.

tabi senin hangi sorun nedeniyle danışacağını bilemiyorum.
misafir-

Mesaj gönderen misafir- »

Size bir soru sorabilirmiyim.Yanlış anlamanızı kesinlikle istemem.Profilinizde emekli öğretmen olduğunuz yazıyor.Meleğinizde etkilerini gördünüzmü.Ya da şöyle söyleyim mesleğiniz sayesinde sosyalleştiniz mi?Bunu şu yüzden sordum ben de eğitim fakültesinde okuyorum.Merak ettim sadece.Konuyla pek ilgili değil ama. :roll:
monti

Mesaj gönderen monti »

merhaba,

öğretmenlik sosyal fobiyi aşmak için en ideal mesleklerden biri.

sadece ilk dersim de çok heyecanlıydım. daima heyecan duyarak insanın mesleğini yapıyor olması güzel tabi dozunda bir heyecan. ilk yıllar çok verimliydi fakat benim sorunum sadece sosyal fobi değil. paranoya, mani, kaygı bozukluğu,şizofrenik belirtiler de içeriyor.

yani biraz karışık ve ciddi bir rahatsızlık.sonunda geçtiğimiz eylül de sınıfta karar verdim emekli olmaya. ve doktoruma başvurup malülen emekli olmayı istedim. erken oldu ama napalım.

siz ilk cümlemi kendinzi iöçin önemseyin lütfen.

sevgilerimle..
Lonely heart

Mesaj gönderen Lonely heart »

Merhaba,

Ankara Numune Hastanesi Psikiyatri klinik şefi Doçent doktor Nesrin Dilbaz,sosyal fobi konusunda ülkemizin sayılı uzmanlarından.

Emrah
inertia

bana da bi tanee

Mesaj gönderen inertia »

yaa ben de ilk defa gitçem de Ankara'da şöle iyi bi doktor arıyorum ve de ücreti biraz fazla olmasa daha iyi olur çünkü annem bu konuyu fazla abarttığımı düşünüyo dolayısıyla fazla bi miktarı ödeyemecektir ben de ne yazıkki hala öğrenciyimm..
Kullanıcı avatarı
turgut_87

Re: bana da bi tanee

Mesaj gönderen turgut_87 »

inertia yazdı:yaa ben de ilk defa gitçem de Ankara'da şöle iyi bi doktor arıyorum ve de ücreti biraz fazla olmasa daha iyi olur çünkü annem bu konuyu fazla abarttığımı düşünüyo dolayısıyla fazla bi miktarı ödeyemecektir ben de ne yazıkki hala öğrenciyimm..
öğrenci isen okulununda muayene olabilirsin ücretsiz bunu biliyosundur.eğer beyenmediysen kavaklıdere'de özel kent hastanesinden emekli prof.dr. orhan öztürk var.kalitali bi adam onu tavsiye edebilirim
-YAŞANMADAN ÇÖZÜLMEYEN SIR BENİM-
Kullanıcı avatarı
SilentSpiker

Biliyorum

Mesaj gönderen SilentSpiker »

Salih Battal var mithatpaşa caddesinde bana çok faydası oldu hala da kontrole gidiyorum ben de çok araştırarak bulmuştum, kendisi gata psikiyatrinin eski anabilim dalı başkanı şimdi emekli oldu
Kullanıcı avatarı
abdul rezzak

Mesaj gönderen abdul rezzak »

bende ankaradayım we istiorum uzmana danışmayı ama işin maddi boyutu war ailem bilmio onlarsız bu işi çözmem lasım
yaşadıkça

Mesaj gönderen yaşadıkça »

numune hastanesi psk.klinik şefi nesrin dilbaz...ilk defa 2006 şubatta gitmiştim..bi çok yol katettim..ocak gibi tekrar görüşücez..muayenehanesi tunalıda..muayene ücreti de en son 250 ytlydi