doktor bulmak

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
okan77

doktor bulmak

Mesaj gönderen okan77 »

Merhaba
Bende uzun zamandır doktor arayışındayım.Ama malesef hem yüksek hemde yetkinliği şüpheli geliyor bazı doktorların.Anadolu yakasında belirli bölgelere toparlananlar astronomik rakam istiyor.Niantaşı,göztepe civarı gibi.anadolu yakasında fiyat olarak makul ve yetkin bir tanıdığınız varmı.Hasatane bünyesinde bile olabilir
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

Re: doktor bulmak

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

devlet hastahaneleri de bakıyomuş sanırım
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI
okan77

Mesaj gönderen okan77 »

evet devlet hastaneleri de var ama orada ilgilenilmediğini duydum.kişi sayısından dolayı olabilir.
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Anadolu yakasında Marmara Üniv. tıp fakültesine gidebilirsin.
okan77

Mesaj gönderen okan77 »

evet marmarada iyi fikir.erenköy ruh ve sinir varmış.terapi merkezide açmışlar.nasıldır.
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Erenköy'ü bilmiyorum Gidip kendin araştırırsın
okan77

Mesaj gönderen okan77 »

sigmund genel olarak foruma soruyorum bilginize
saidtemiz

Mesaj gönderen saidtemiz »

doktora gitmeden önce size Dr.Daved Burns un İyi Hissetmek kitabını tavsiye ederim neredeyse tamamen bizim için yazılmış bir kitap ve içerisindeki yöntemler bilimsel olarak kanıtlanmış nitelikte tabiki bir sosyal fobiğin yöntemlere aylarca çalışması gerekebilir ama ben yıllardır sosyal fobiyle ilgili ne var ne yok araştırıyorum gerçektende bizler için umut olabilecek bir kitap,okuyunca anlıcaksınız kendimle ilğili fazla bir şey yazmak istemiyorum (zaten yazmakla bitmez)zira sosyl fobi gerçektende çetin bir hastalık ve kim ne derse desin tabikide çözümü olan bir hastalık tabi şifa allahtan ve şükür iyikide yaşamışım yoksa bir çok şeyin farkında olamıcaktım benden çok şey aldı , hepsi geçti ve geriye kalan mükemmel bir hayat tecrübesi...iyi hissetmek güzel bir duygu ve iyi hissetmek kendimize olan borcumuz(dr daved burns)...kitabı hepsi burada yada farklı sitelerden temin edebilirsiniz.
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

okan77 yazdı:sigmund genel olarak foruma soruyorum bilginize
Ben de zaten başlık güncellensin ve forumdaki başkaları da görsün diye yazıyorum.
okan77

Mesaj gönderen okan77 »

saidtemiz yazdı:doktora gitmeden önce size Dr.Daved Burns un İyi Hissetmek kitabını tavsiye ederim neredeyse tamamen bizim için yazılmış bir kitap ve içerisindeki yöntemler bilimsel olarak kanıtlanmış nitelikte tabiki bir sosyal fobiğin yöntemlere aylarca çalışması gerekebilir ama ben yıllardır sosyal fobiyle ilgili ne var ne yok araştırıyorum gerçektende bizler için umut olabilecek bir kitap,okuyunca anlıcaksınız kendimle ilğili fazla bir şey yazmak istemiyorum (zaten yazmakla bitmez)zira sosyl fobi gerçektende çetin bir hastalık ve kim ne derse desin tabikide çözümü olan bir hastalık tabi şifa allahtan ve şükür iyikide yaşamışım yoksa bir çok şeyin farkında olamıcaktım benden çok şey aldı , hepsi geçti ve geriye kalan mükemmel bir hayat tecrübesi...iyi hissetmek güzel bir duygu ve iyi hissetmek kendimize olan borcumuz(dr daved burns)...kitabı hepsi burada yada farklı sitelerden temin edebilirsiniz.
evet bu kitabı birçok yerden duymuştum.zaten doktorlarda bildiğim kadarıyla okumak için meteryaller öneriyorlar.ben de okumadım ama evinizdeki terapist de güzelmiş.Aaron T. Beck in öğrencileri yazdığı belirtiliyor.tabi iş uygulamada.
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

okan77 yazdı:evet devlet hastaneleri de var ama orada ilgilenilmediğini duydum.kişi sayısından dolayı olabilir.

randevu alırken artık doktoru seçebiliyomuşsun ondan dedim
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI