Hastaneye yatan var mı?

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
rüzgar gülü

Hastaneye yatan var mı?

Mesaj gönderen rüzgar gülü »

Sosyal fobi veya depresyon nedeniyle hastaneye yatan var mı? Hasraneye yatmış olanlar bu başlıkta deneyimlerimizi paylaşalım.
rüzgar gülü

Re: Hastaneye yatan var mı?

Mesaj gönderen rüzgar gülü »

Ortam nasıldır. Yatmanin yararı oluyor mu?
sigmund

Re: Hastaneye yatan var mı?

Mesaj gönderen sigmund »

Birkaç defa yattım. İstanbul'da Bakırköyü pek tavsiye etmem. Sabah 6da kaldırıp akşam 9da yatırıyorlar Bu zaman aralığında yatağına geçemiyorsun Çünkü oda kapılarını kilitliyorlar. Bir de durumu çok ağır kişiler var Olumsuz etkilenme olabiliyor Çapa tıp fakültesinde de yattım. Orası çok daha iyidir. Hastane içinde ankesörlü telefon var. İstediğin zaman aileni vs. arayabiliyorsun. Bakırköy'de bu imkan yok. Anca seni dışardan ararlarsa... Cerrahpaşa'nın ortamı da fena değil. Ağaçların arasında kendi halinde bir klinik. Haaa ben daha lüks ve rahat bir hastane ararım diyorsan özel kurumlar var. O da paran varsa...Balıklı Rum hastanesi ve Fransız Lape (Şişli'de) bu ikisini önerebilirim. Bu özel hastanelerde yatmadım ama yatan tanıdıklarım var. Tek kişilik televizyonlu odalar vs. Rahat olduğunu söylüyorlar. Başka illerde de özel hastaneler vardır. Araştırmak lazım...Hastanede yatmak nasıl diye sorarsanız sıkıcı derim. İnsan 1 hafta 10 gün sonra sıkılmaya başlıyor. Akut alevlenme, kendine veya başkasına zarar verme gibi durumlar yaşamıyorsan tavsiye etmem.