Konya'da psikiyatrist

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
One

Konya'da psikiyatrist

Mesaj gönderen One »

Konya'da bildiğiniz, gittiğiniz iyi psikiyatrist var mı ? :(
Kullanıcı avatarı
One

Re: Konya'da psikiyatrist

Mesaj gönderen One »

hiç mi konyalı sfli yok yaa :(
alberthusa

Mesaj gönderen alberthusa »

Merhaba Konya'da da sfli var merak etmeyin yalnız değilsiniz. Ben Mevlana Hastanesinde bir psikiyatra gittim. Paxera 40 mg verdi bir aydır kullanıyorum. Memnun kalmadım tekrar gidip ilacı değiştirmek istediğimi söyleyeceğim.
Kullanıcı avatarı
One

Mesaj gönderen One »

doktor nasıldı ? 1 ay kısa bi süre değil mi etkisini göstermek için.. yan etkilerinden mi rahatsız oldun ?
bende farabi mehmet filiz'den randevu aldım bakalım. görüşmeden sonra yazarım nasıl geçtiğini.
Kullanıcı avatarı
One

Mesaj gönderen One »

bu sabah apar topar hazırlanıp doktora gittim geç kalacağımdan korktum ama tam zamanında ordaydım. doktor birkaç soru sordu, sosyal fobi teşhisi koydu ilaç yazdı. sanırım ilaç adını yazamıyorum. kontrole gideceğim 10 gün sonra. ben daha ilgili bekliyordum çözüm önerisi falan sunmadı belki ilk görüşme olduğu için. bugün başlıyorum ilaca meraklıyım etkileri için.
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Mesaj gönderen gezgin89 »

Hmm bana bayağı bir şeyler sormuştu ve anlatmıştı. Sanmıyorum ki ilk görüşmeyle alakası olsun ama daha tecrübeli dostlar vardır burada belki onlar daha iyi bilir.
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?
kalender

Mesaj gönderen kalender »

Ben başkent hastanesine gittim.İlgilendi doktor sorular sordu notlar aldı.İş sende bitecek dedi.Yoksa kötü doktor ,kötü ilaç dolanır durursun dedi.Korkuların gerekli olduğunu söyledi.Eniyi konuşmacıların bile toplum önünde az çok heyecanlandıklarını söyledi. Z ile başlayan ilaçtan verdi günde 1 tane.
aliek

Mesaj gönderen aliek »

Merhaba Konyalı arkadaşlar 27 yaşındayım ismim Ali, sfden dolayı hiç arkadaşım yok, kim bennen arkadaş olmak ister? :) Sf, depresyon, okb var.
insirah

Mesaj gönderen insirah »

ordamsın ali
aliek

Mesaj gönderen aliek »

Evet insirah buradayım... Nasılsın?