İstanbul doktor önerisi?

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Preston

İstanbul doktor önerisi?

Mesaj gönderen Preston »

Merhaba arkadaşlar. Siteye yeni üye oldum. Bu illetle kendimi bildim bileli mücadele ediyorum. 20 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum ve öğrenciyim. Psikiyatra gitmeye karar verdim. Duruma göre psikolog da olabilir fark etmez ama ilaç kullanırsam daha etkili olacağını düşünüyorum sadece. İlk defa gidicem. Fakat şimdi o kadar zamanımdan ve paramdan ayırıp da gideceğim doktorun ilgisiz ya da bilgisiz olmasından korkuyorum. Ben ona en mahrem duygularımı açıcam ve eğer o doktorun beni fazla umursamadığını hissedersem sinirden deliye dönerim herhalde. Bi de tak diye teşhisi koyup "şu ilacı kullan bilmem kaç ay, sonra tekrar gel bakarız" falan diye beni paketlemeye kalkarsa o zaman da sinirden köpürürüm. Amacı paradan ziyade insanlara yardım etmek olan, güleryüzlü, ilgili ve uygulayacağı tedavi de işe yaramış olan bir doktora gitmem lazım onun dışında para çok da mühim değil. Var mıdır öyle bir doktor ve varsa o doktorun tedavisinin yararını ne derece gördünüz? Dediğim gibi İstanbul'dayım ve doktorun da dolayısıyla İstanbul'da olması gerek. Lütfen yardım edin cevaplarınızı en kısa sürede bekliyorum çünkü dayanamıycam artık bi an önce gitmek istiyorum doktora. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok çok teşekkürler...
kalıcısıkıntı

Re: İstanbul doktor önerisi?

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

özele git para verirsen ilgisiz olmazlar :)
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...